bugün

6. nesil sözlük yazarı adayı. şu dakikalarda çaylak entrylerini giriyor. sabırsızlıkla bekliyoruz.

önce okumalar, sonra yazmalar dilerim.
6. nesil kaliteli yazar.
entrylerinin altına imzasını atan 6. nesil yazar. daha bi' vurgulu oluyo gibi, sanki, galiba.
sokaktan bağlanan mis entryli yazardır kendisi.
cep telefonun bütün nimetlerinden sonuna kadar yararlanmayı bilen ve bunu babasından esirgemeyen yüce bir şahsittir kendisi.

her beşer gibi o da bir gün benim süper marketten * faydalanacaktır.
jacques brell'in inkarnasyona uğramış halidir. kendisi galatasaray üniversitesi'nde fransızca olarak torbacılık ederken veya niğde'de sabancı kız yurdu önünde yerel şive ile piyasa yaparken görülmüştür. aşağıdaki pazarlama teknikleri brell'in sözlüğe armağanıdır..

-il y a la pilule il y a l'ecstasy il y a la femme et la fille il y a cd,dvd,hap,pop,cup..

not:ayrıca "nöğürdün united" taraftarıdır.
''kısmak'' deyince hangi fiili anladığını sormak istediğim yazar... * *
sözlük cevap bekliyor *
6. neslin son grubundan sözlüğe fırtına gibi giren bir ince zeka ürünü daha. çubuklu pijamasının don lastiği örneği ile kapıya dolanmadığı anlarda entry girer. ilk görüldüğü yerde, eşofman diye bişey olduğunun ve sorunsuz kapı geçişlerinin altının çizileceği bir panel düzenlenecektir kendisine. tekrar hoşgeldin nesil.
ah brycim vah brycim
nerdesin gözbebeğim
beklettin beni bugün
pır pır etti yüreğim
kkcin perperişan *
zelanda güzeli ve zorla alıkoyulmuş uyutulmamış yazar kişisi olup; bir dahaki sefere uyumasına izin verilecek güzel insandır.
göztepemiz için çok güzel dileklerde bulunan rüyalarının gerçege kavuşmasını umduğum sözlük yazarı.
dattiri dit dit dattiri dit dit dattiri dit dit diii diitt....
sinyalini sözlükten yolladığım yazar...
de haydee... yaz artık biraz daha fazla, iyice boşaladın haa...
yoksa dünden kalma üzgünlük mü geçmedi brycim benim *
bu aralar iyi havalar da açtı geziyoruz işte güneşte... hepimiz selam eder ellerinden öperiz, ancak
aman geç kalma erken gel
süper iddaa tüyoları veren gönlü bol, iyi niyetli yazar. bir de ben oynamayı unutmasam.*
süper bir yazardır.süper modifiye bir doğan görünümlü şahini vardır. boş zamanlarında doğan görünümlü şahinine mahallenin gençlerini toplayıp güneş gözlüğünü yaz kış sabah akşam takıp, enigma eşliğinde şehirde tur atar. yazılı tişörtlerinin altına uzun burunlu ayakkabı giyer. sevimli biridir. maltepe içer dudulluda gezer. * *
ilk entrylerini göz atınca fen edebiyat fakültesi, edebiyat bölümünde okuduğunu düşündüğüm yazar. buradan kendisine yalvarmaktayım edebiyat okumuyorsan bile nolur bana bu acı gerçeği söyleme. ben seni öyle sevdim hacı. ayrıca gecenin bir yarısı yazdığım bir entry'e 14 kelimelik de olsa yorum yaparak beni mutlu etmiş insan.
ilham perisi gibi bir yazardır...
süper bir altıncı nesil yazardır. * * * *
ilham perisi gibi bir yazardır...sevilir, sayılır.
(#4888525)numaralı entry'sini sınavda kullanıp, bir nevi aa ile geçmemi sağlamış yazar.

kendisinden izinsiz kullandım o ayrı. sonrasında hocaya da belirttim zaten bana ait olmadığını. telif hakkı vs. istemeyeceğini ümit etmekteyim.

bu entry nasıl sınavda kullanılır denilebilir ama bi bağ buldum öyle, allah belanı versin kısımlarını çıkartarak tabi. tanıyıp etmesem de teşekkürlerimi sunarım kendisine.
alkolsüz bira markası, siktir et onu yazar bu yazar, nesildaş, kaliteli yazan.
önce dost yürek can yürek "insan", adam gibi adam sonrada yazar. sevgiyle kal...
yazmak için yazmayan, kelimin anlamını doldurmaktan keyif alan nadir bünyelerden biri. *
edilen sohbetin, yapılan betimlemelerin zamanı unutturduğu, hangi konuda konuşulursa konuşulsun mutlaka zevk alınan, istisnasız güzel muhabbetlerin baş yazarı... yazdıkları mı? ee artık yorum yapmamalıyım.
en yakın fenerbahçe-galatasaray maçının hemen sonrasında tekrardan görüşmeyi sabırsızlıkla beklediğim yazar. fenerbahçemiz sizi mahv-ı perişan eyleyecek dostum, bekleyin siz!*
ne yapıyorsun sen demek istediğim yazar...
hörmetler...
özlendi...