bugün

görsel
17 temmuzdaki paylaşimında onumuzdeki haftalarda tüm yurtta orman yangini riskinin en üst duzeyde olacağıni aciklamıs meteoroloji uzmani.
21 yıllık cnnturk kariyerini sonlandırmış meteoroloji uzmanı.
Doğan medya Demirören'e peşkeş çekildikten sonra acaba onu da gönderecekler mi diye kendi kendimi yiyip bitirdiğim meteoroloji uzmanı. Demirören tüm iyi gazetecileri kovmaya başladığına göre onu da pek yaşatmazlar, ne de olsa işini çok iyi yapıyor.
özellikle twitter ortamında güncel olarak attığı tweetlerle havadan haberiniz olmasını sağlayan meteoroloji insanı.

--spoiler--
takip etmeniz için @BunyaminSurmeli
--spoiler--
twitter meteoroloji editörü.
(bkz: havadan para kazanmak)
annemin benden daha çok sevdiğini düşündüğüm adam, bi nevi kardeşimiz oldu. yirmibeş yaşından sonra anne sevgisi kıskandıran adamdır bana bu.

seni hiç sevmiyorum oğlum.
bu hayatta yapılacak en güzel iştir yaptığı iş.

adamın konumu gereği bir şey ispat etmek zorunda değil..
kendini işine adamış görünümünü veren insan. tarif edilemez bi enerjisi var.
power morning team'in bir parçası olmuş güzel insan.
küçüklüğümde bana hava durumunu sevdirmiş olan sempatik metoroloji mühendisi.
meteorolojiyi sevdiren adam.

ayrıca aslen bitlis-gaziantep kırmasıdır. *
burnunun büyüklüğünden dolayı havayı koklayan adam lakabını almış sempatik hava durumu sunucusu.
alanında rakibi olmayan ve bunu da işini başarıyla yapmasına bağladığım yufka yürekli insan.
her ortama uygun muhabbeti olan seviyeli ve hoşsohbet insan. yeri geldiği zaman fazlaca komik olup insanı güldürür ayrıca hava durumu denince akla ilk gelen ve uzmanlığıyla güven vaadedendir.
seyirciye, görüntüsüyle güven veren meteoroloji mühendisi. inanmaya hasret insanlara, doğruları söylemeye çalışıyor en azından. yağmur yağacağını söyleyip de, yağmur yağarsa eğer; en sonunda doğru bir şey duydum dedirtiyor insana.
nicolas cage'in oynadığı "wheaterman" adlı film'le hayatı bi nevze anlatılmaya çalışılan meteoroloji uzmanı sunucularımızdan biridir.
yaptığı iş için yaratılmış hissi veren kişi.
iTÜ meteoroloji mühendisligi mezunu. Meteorolojiyi sevdiren adam. NTV yerine CNN Türk hava durumu bültenlerini izleme nedeni. (bkz: gökhan abur)
pantolonunu göğüsüne kadar çekmesiyle takdirimi kazanmıs insan
ayrıca kar yağacağı zamanlarda bir öğrenci gibi "müjde" demesi ile de sevgimi kazanmıstır kendileri
cnn türk meteoroloji editörü.
hava durumunu hazırlayıp sunan amca.
genelde tutturuyor da sağolsun.
programı ise son derece samimi, "üstünüzü sıkı giyin, aman üşütmeyin annem" tadında sunuyor.