bugün

(bkz: komşu komşunun külüne muhtaçtır kartına değil)
(bkz: komşu komşunun külüne muhtaçtır kartına değil)

maç anlatmasın. sanırım içip anlatıyor.
(#16571629)
--spoiler--
ara pası ba$arılı, çok top hızlı.
--spoiler--

sinirlerim bozuldu.
yılmaz vuralla beraber saçmalayan spikerdir.

--spoiler--
alkışlardan da anlayacağınız gibi avusturya korner ..
--spoiler--

--spoiler--
aman dikkat! krampona kafasını soktu adeta ama allahtan bişey olmadı.
--spoiler--
yan hakeme ithafen

--spoiler--
neyi bekledin de o bayrağı kaldırdın anlamadım.
--spoiler--
Taç atışını, kurallara uygun olarak kullandığımızı belirtmiştir. Ayrıca mevlüt erdinç'e ısrarla mevlut demektedir.
--spoiler--
buranın anonsçusu isimlerin noktasına virgülüne kadar dikkat ediyor ???????????
--spoiler--

bekir; irtegün.
(bkz: mevlut)
trt haber'deki 2 ağustos 2012 eskişehirspor olympic marsilya maçındaki yorumcu abiden sonra gönüllerde taht kuran bir başka isimdir. futbolu bu kadar seven bir toplumu kanal değiştirmeye itti bu adam. hobi olarak bile yapmasın bu işi, futbolla ilişkisini kessin bir an önce.
yüksek ihtimal yıllardır bu maçı bekliyordu. ama kendi sinir sisteminin yararına anlattığı maçın sıradan bir hazırlık maçı olduğunun farkına varmalıdır.
cenabet herif bir susa bir gol atacazda susmuyor herif ya.
şu mevlût meselesini bi açıklasın zaten sonra kriket maçlarına dönücem ben de, bi daha karşılaşmayız yani.
hazırlık maçında hakeme bu kadar yüklenen başka bir spiker görmedim, kan davasına dönüştürdü adam.
spikeri geçtim de yorumcu uçmuş. 2 milyonluk almanya 6 sporcu çıkarmış, 5 i de devşirme. 70 milyonluk türkiye 5 kişi çıkartıyoz diyor.

biri şu adama avrupa nın en kalabalık ülkesinin 80 milyonla almanya, 2. olarak türkiye nin olduğunu hatırlatsın.
mevlut diyen adam. allah belanı versin.
Harika bir vuruş denemesi! Mevlut jenerik yaptı orda ama ayağına oturmadı top!
Sol frame'ye bakıldığında şu anda uludağ sözlüğün en önemli gündem maddesi olmayı başarmış olduğunu gördüğümüz adam.
(bkz: orhan ayhan)'ın acilen futbol spikerliğine geri dönmesini gerektiren nedenlerden sadece biri.
Maçın başlarında bayrak kalktıktan sonra topa vuran oyuncu için sarı kart beklemiştir.
milli maç değil ulusa sesleniş gibi.
kendini hayli komik zaten ama düştüğü durumdan haberi olmayan heyecanlı liseli.
yorumcu ile birlikte dişlerini dökesim gelen insanlardır.
şaka gibi taraftarların sahaya girişini bile anlatıyor adam.
5 güvenliği geçti, şimdi reklam panolarını da geçiyor ! ben hayatımda böyle bir şey görmedim.