bugün

teknik traktörlük yolunda emin adımlarla gitmektedir. evet.
25 ekim 2013 fenerbahçe gaziantepspor maçında sakat olmadıkları halde Karcemarskas, Milevskiy ve Sernas'ı neden oynatmadığını merak ettiğim eski futbolcu.
nasıl ki liglerde takımların düşme olayı varsa keşke teknik direktörlerde de olsa. bu da böyle ikinci lig, üçüncü lig, bal, yerel amatör diye düşe düşe kaybolup gitse. çünkü çalıştırdığı takımın düşmesi yetmeyecek bana.
gaziantepspor ile sözleşmesi karşılıklı feshedilmiştir.
(bkz: şikeci)
Her gittigi takimi dandik yabancilarla ve ihtiyarlarla dolduran teknik direktor.
Katar ligide başına geçtiği son sıradaki takımla ortalığın toz duman etmiş reyiz.
Orda da mucizeler yaratmaktadır. Son olarak ligin en şaşalı takımı al ahlily takımını 3-1 yenmiştir.
katar liginde paraları götürüyor. helal olsun.
tekrar evlenmiş.

http://www.ntvspor.net/ha...37/uygun-dunyaevine-girdi
başkanına karı pazarlayan şikeci sözde hoca.

- 18 lik var mecnun başkanım tam size göre.

bir de bu adam bir ara prof. dr. mustafa karadaş ın programına katılıp dinden diyanetten bahsederdi.

unutmadan bir de bunun bir tane avukatı var. bakmayın ismi avukat. 14 yaşında bir kız çocuğunu taciz eden insanı savunurken "bunu bizim peygamberimizde yapmış." şeklinde savunur. kim bilir bunun üstüne belki umreye hacca falan da gitmiştir. sonuçta savunduğu adam da aynı çizgide birisi. bu işin bilinen tarafı. bir de bilinmeyenleri var.

şaşırmıyorum da sadece üzülüyorum. insanların görmesi önemli değil. allah görüyor sonuçta.
(bkz: bülent başkan)
Şuan ntvspor ekranlarında 5 ocak 2015 yabancı kuralı hakkında konuşmaktadır.
konuşmaları mantıklıdır.
(bkz: 1971) doğumludur.
yerli oyuncu serzenişi milliyetçiliğinden ileri gelmemekte, aziz yıldırım ın gözüne girmek için yapılmıştır.

adam milliyetçi olsa bu kadar olayın içinde milliyetçiliğini vurgulamak için bunu mu seçer konuşmak için.

azıcık akıllanın!
Niye yatmış acep.
hakan şükür yurda dönmek isterken onu arayıp sakın dönme diye uyarmıştır.
--spoiler--
'Fenerbahçe için 8 ay hapis yattım!'
--spoiler--

http://www.hurriyet.com.t...0378269&utm_term=post
2009 yılı: 5 yerim, 7 yerim, 9 yerim ama 8 yemem, 6 yemem(!).
Tarih: 8 mayıs 2017= maç sonucu akhisar belediyespor 6-0 gaziantepspor.
bir kere sivasspor ile çıkış yakaladı, yıllarca mourinho gibi açıklamalar yaptı.

bir de eskişehir'i çalıştırırken isminin şikeye bulaşmışlığı var.
ciğeribeşparaetmezgillerden bir canlı..
katar milli takımının yeni hocası olacaktır. hayırlı olsundur.

kaynak: (bkz: levent ümit erol)
Kendisi beyaz zico olduğunu iddia eden biridir.
Çalıştırdığı Takım küme düşmüştür. umarım süper lig takımlarının başında tekrar karşılaşmayız kendisiyle.
bir bozuk saat bile günde iki kez doğruyu gösterirken, kendisinde bozuk saati kullanabilecek hocalık vasfı yok ki iki kez doğruyu görsün.

öyle bir hoca.
takımının süper ligdeki son maçında maç biter bitmez koşa koşa şenol Güneşi tebrik etmeye giden zaat...

ulan arkadaş senin takımin yıllar sonra ilk kez küme düşmüş koskaca antepspor yani (bi Kasımpaşa,akhisar,Rize degil yani)
sen neyin peşindesin kimlere yaranmak istiyorsun...