bugün

Fenerbahçenin bugün koyacağı maçtır.Bruno Alvesle Mehmet Topalın sakatlıklarının bitmesiyle rahat oyun izleyebileceğiz.Tahmini Skor: 3-1.
fenerbahçe nin handikap yapması beklenilen maç.
fenerbahçe mizin yenip liderliğini sürdürecek olduğu maç.
fenerbahçemizin en az 2 farkla kazanmasını beklediğim maçtır. bu hafta maça gidemiyorum. 6s derbisinde ordayım inş.
3-0 bitecek maçtır. emenike 1 gol atar.
1-1 bitecek olan karşılaşma.

daha önce dinleyenler zengin oldu;
(#21696176)
curcunaya bak hele...
şeref yoksunlarının buluşma maçı.

gaziantepspor taraftarını tenzih ederim.

ibrahim akın'ın şike soruşturmasından almış olduğu ceza bu maçta son buluyor. hatta hafta arasında antrenmanlara çıkmış.
gaziantepspor'un teknik direktörü desek bülent uygun. şikesever bir abimiz.

isimlere bak isimlere...

tüm bunların karşısında da başkanı şike yapan ve onu savunan bir kısım taraftarlara sahip bir camia var.

ee ben daha ne diyeyim...
düdüğü çalıyorum...

dikkat edelim de şike yansımasın sahaya.
fenerbahçe'nin kazanması durumunda "soktuk mu?" nidalarının, fenerbahçe'nin puan kaybetmesi durumunda ise "bu da mı şike?" nidalarının yükseleceği maç. 3 temmuz 2011'den bu yana; fenerbahçe'nin şike yaptığı her takımın -kişilerin- maçı sonrası bu ikisinden birinin olmadığı görülmemiştir.

ek: boşuna oynanacak olan maç.
fenerbahçemizin 3-0 alıp, vasat rakipleriyle* arasındaki puan farkını koruyacağı maç.

edit: 3-0 olmadı ama 3-1 oldu. olsun.
kuponlarında toplam 4-6 gol oynayanları üzmeyecek olan maçtır.
haşortmanlı dedikleri adamın ilk postayı attığı ve 3-0'dan 4-3'e dönen malum maçta takımı parasız orospuluk yapan liseli ergen tayfasının, paralı orospuluk yaptığını iddia ettikleri antep'e bok atmaya çalıştıkları maç. antep bari parayla yapmış, parasız orospuluk yapana ne denir bilmiyorum.

şimdi hayatınızı aşağıdaki kelimelerle idame ettirmeye devam edebilirsiniz. başka da bi sikime yaramazsınız amk liseli, ünili, açıköğretim terk ergenleri.

tape, yargı, şike, fenev, platini, cas, infantino, kuş
emenikeee. 1-0
(#21714783)

vay amünim. 1-0 olmuş maç.
ofsaytın amına koyan, hatta ofsaytın şahı olan bir golle febe'nin öne geçtiği maç.
ilk golünü ofsayttan atarak kollanıldığı gün gibi ortada olan takımın 1 - 0 önde olduğu karşılaşma.

maçın 5. dakikasında da emenike topu elle aldıktan sonra kendini yere atıp bir de rakip oyuncunun sarı kart görmesine vesile olmuştur...
rakip takımın hocası bülent uygun, hakemler daha 5. dakikadan taraflarını belli etti.

bu maçı fenerbahçe her türlü kazanır !

bir kazanma şekli olarak fenerbahçe.
bakıyorum da 6sliler ağlamaya başlamış yine ahahaha. fenerbahçemizin gömçüreceği maç. ama yalnızca antep'e değil. *
izlemeyenler için maçın 20 dakikalık özeti :

- antep kalesinde serdar kulbilge
- antep teknik direktörü bülent uygun
- fenerbahçe teknik direktörü ersun yanal
- maçın hakemi ilker meral

başka yazayım mı? hala anlamadınız mı? tamam...

- antep'e 10 dakikada 2 sarı kart
- 10 dakikada 4 tane duran top
- gol net ofsayt

çok zorunlu edit : aziz yıldırım'ı unutmuşum lan!

çok zorunlu 2. edit : emenike'yi de unutmuşum lan!
bülent uygun'un hocası olduğu takımların fenerbahçeyi yenememesinden dolayı sıkıntı olmayacak maçtır.
Öncelikli not: fenerbahceliyim.

Hakemin su ana kadar verdigi kararlar daha çok fenerbahce lehine. Taktir haklarının hemen hemen hepsini Fenerbahçe'den yana kullandı. Gol de ofsayt zaten.

Ama fenerbahce de müthiş baskılı oynuyor. Çok istekli. Çok azimli. Çok cesur. Yıllardır özlediğimiz Fenerbahce gibi oynuyor. Boyle oynarken kaybetsek de sorun yok.
zenci team iş başındadır. 2-0.
Hazırlanis itibariyle tek kelimeyle "mükemmel" bir gol izlediğimiz mücadele.
cemaatsaray'a 2. golün de girdiği maçtır. kobralar konuşuyor.
bir galatasaraylı olarak bu sene fenerbahçenin şampiyonluğun en büyük adayı olduğunu içim acıyarak söylüyorum.
Sow'un saksıya fesleğen gibi oturttuğu maç.