bugün

gayet mormal bir fotoğraftır. burada bir eziklik göremedim ben. her iki tarafta sıradan hükümetler arası görüşmelerini yapıyorlar. ama yunan başbakanı çaresliğin resmini çizmiştir.
(bkz: vay amk ne içtiniz lan)
ZAMANINDA KIBRISA CIKIP ABDYE COCUGU KOYMUS BIR ADAM ILE. ABD TARAFINDA ULKEMIZE KOYULMUS BIR ADAMIN KARSILASTIRILMASIDIR. DAHA ASAGI SEVIYEDE ANLATAMIYORUM ANLAYACAKLARI KAPASITE BU YOKSA YESIL YESIL OT YETER BUNLARA
o zamanlar güçsüzdük.
http://www.kamuajans.com/...karsilastirmasi_e28b7.jpg

bu hükümet bir an önce düşmeli 2013'ü haketmiyoruz
O zamanlar kucuktuk.
(bkz: siz nasıl uygun görürseniz)
Rezillik.
Van münüt.

https://m.youtube.com/watch?v=2DPwRfiu_m8
güçlü türkiye'nin olmadığı zamanlarda çekilen fotoğraf.
neyse ki şimdi çok güçlüyüz.
Üzmüştür..
Kendilerine iktidar yolu açmak için, Fetöyle bir olup zehirlendikleri hasta bir adamın fotoğrafıdır. Biz Ecevit’in sağlıklı olduğu zamanları, ülkedeki bütün Amerikan üslerini kapattığı günleri de biliriz.
duygusal bir millet olup kolay gaza geldiğimiz için algı operasyonlarında sık sık kullanılmaktadır.
Sen ecevitin skine taşağına kurban ol lan...türkiye cumhuryetinin gördüğü en beyefendi siyasetçilerden biri ve abd pahasına kıbrıs ın elde kalmasını sağlayan insandı ecevit...

Ayrıca duruşla devlet adamı olunsaydı burak özçivit devlet başkanı olurdu geçiniz bu işleri...
(bkz: Oral ofis)
Ecevit in duruşunda bir kusur yok tam devlet adamı.
Ama Clinton tam orosbu çocugu gibi duruyor.
Ecevit dediğin adam kıbrıs'a asker çıkarıp vatan toprağına toprak eklemiş adamdır. Sen önce boş tabutu sırtlayıp teröristlerin gözetiminde vatan toprağını nasıl terkettiğini bi açıkla.
Ecevitin paçaları niye ayakkabısının altına girmiş lan? Biri de dememiş ki yahu Bülent şu paçaları kestir
Ülkede başlar ayakta ayaklar ise başta görülüyor.

Ülkenin karanlık yüzleri bir büe ortada.
bülent eceviti başarılı bulmam

ama hırsız olmadığı için severim

düşün lan

nasıl bir memlekette yaşıyoruz

soran olursa memleketin % 90 ı sözümona über dinci

ama

hırsız olmayan birini görünce babamızı görmüş gibi seviniyoruz

neyse

o hareket sadece ecevite değil

4 ortaklı koalisyona çekilmişti

zavallı eceviti yatağından kaldırıp

bilmem kaç tane iğne kaktırıp

mayın eşeği gibi

oraya sürmüşlerdi

ergenler hatırlamaz

o zaman 4 lü koalisyon vardı.

eceviti başarılı bulduğumu söyleyemem

onun yerinde olsam

vallahi billahi tallahi

çocuklarınızın ölüsün göreyim ki

değil gitmek ?

yatağımdan bile kalkmazdım.
Bir de obama'nin elinde beyzbol sopasiyla telefonda konuştuğu bir resim vardı...
erbakan hocam sayesinde demiş kıbrıs barış harekatı için.. kaddafi'den canlı yayında yediği ayara bir bak önce sen dangalak. ecevit'in yediği ambargoyu siz yeseydiniz belinizin ağrısından duramazdınız.
Bir de mektup mu ne yazmıştı, basında çıkan ABD hükümetinin demeçleri vardı.
Sus pus olmuştu, ağzını açıp tek laf edememişti.
Hatta seçmenleri bile...
kıbrıs harekatını ordu ,askerler yaptı,
rantını yıllarca ecevit yedi .
reis de kötü ,karaoğlanda kötüydü .
iki yanlış bir doğru etmez .
çocuk ruhlu türk milleti, senin baban
benim babam hikayeleri ......

küçük kafalar kişilerle uğraşır .
orta kafalar olaylarla .
büyük kafalar akımlarla .
clinton abd başkanları için de en sempatik ve rahat olanlarından biriydi. pantalon boyu kısa olduğu halde dolaşacak ve erkan bebeğe burnunu sıktıracak vs. kadar. sanırım elinden gelse konuklarını sıradan bi vatandaşın evin de yaptığı gibi karşılıklı çekyata yatırır televizyon izler gibi sohbet bile edebilir kişiydı. bizler bu işte biraz resmi ve disiplinli olduğumuz için , yabancı ülke başkanlarının rahat hareketleri sanki bize saygısızmış gibi geliyor.