bugün

entry'ler (272)

haber global

yeni haber kanalı, 24 eylül 2018'de yayına başlayacak.
piyasanın en kaliteli haber kanalı olma iddiası var.

genel yayın yönetmeni (bkz: suat toktaş), ekran yüzleri (bkz: erhan ertürk), (bkz: gülay özdem), (bkz: senem toluay ılgaz), (bkz: inan demirel), (bkz: sorel dağıstanlı), (bkz: faruk demirel), (bkz: seda selek), (bkz: başak çubukçu), (bkz: ela sezen) idari işler müdürü (bkz: ilkin taşdemir) gibi isimler bulunuyor.

haber global
türksat uydu frekans bilgileri
uydu : türksat 4a
frekans : 12245mhz
pol : horizontal
symbol rate : 27500
fec :5/6

digiturk 47. kanal
d-smart 53. kanal

bir örnekle devletin son hali

Sosyal medyada iktidar aleyhine bir laf söylemişseniz sizi topla tankla tüfekle evinizden, ayağınızı yere değdirmeden alırlar ama senelerdir kaçak işletilen maden ocağından haberleri yok.

https://www.sozcu.com.tr/...ki-isci-araniyor-2508604/

facia sonrası getirilen yayın yasağı

Basının bilip bilmeden manipülatif haberler yaparak insanların aklını bulandırmaması için getirilen tedbirdir. 2018 yılı itibariyle muhalif, ‘olayın gerçek nedeni ne olabilir acaba’ diye sonran herhangi bir gazeteci kalmadığı için, böyle yanlış haberlerin yapılamayacağı bilindiği için gereksiz olan bir yasaktır.

Olay yerine ambulanstan önce yayın yasağı geliyor, acaba ne saklanıyor sorularının beyinleri kurcaladığı durumdur.

facia sonrası herkesin merak ettiği şey

ölü sayısıdır. millet olarak bir olay sonrası ölü sayısının kaç olduğunu, ne arttığını, ne kadar artacağını toto loto oynar gibi tahmin ediyoruz. basının bizi alıştırdığı, bizim de sürekli devam ettirdiğimiz ‘acaba ölü sayısı kaç oldu?’ kültürümüz, bok kokusuna aşina olduğu için ortamdaki bok kokusunun farkında olamama durumuna benziyor.

insanların kolektif olarak tepki göstermesi, yetkililerin bir şeyler yapması (yada çalışması) hep yüksek istatistikli ölümlerden sonra olmuştur.

2 asker şehit olmuşsa bu sadece 30 saniyelik bir haberdir. Ama 33 şehit olmuşsa herkese bir anda ayaklanma geliyor köpürüyor. Her gün 1 şehit 33 ayrı günde olsa kimsenin gıkı çıkmaz. Tıpkı somada ölen 301 madencinin gündemde kalması ve geçtiğimiz günlerde göçük altında kalarak hayatını kaybeden 2 madencinin haberlerde adam akıllı bile yer bulamaması gibi...

Siz siz olun toplu bir olayda ölmeyin çünkü sadece bir istatistiksiniz. Adınız sanınız kim olduğunuz kaç çocuğunuzun olduğu dünyada ne gibi bir değerinizin olduğunun hiç bir önemi yok. Sadece 1 sayısısınız, o 1’ler fazlaysa o zaman belki bir değer addederler size.

dhkp c lilerin silahlı tehdit görüntüleri

elde silah kahveye girip "hayır" propagandası yapan ergen milisler.

aylin kontente

güldür güldür şov'da rolü dışına çıktığında embesil taklidi yapan oyuncudur.
zira yapabildiği en iyi roldür, insan "kendisini mi oynuyor acaba" demekten kendini alamıyor.

en iyi kitap siteleri

piyasadaki en uygun fiyatlı tıp kitaplarını arıyorsanız kenara filan değil avucunuzun içine yazın. benden söylemesi sizden alması

http://www.ookur.com/

ankaralı namık ın bonzai kullanması

eşine "ben kötü biriyim" diyerek balkondan atlayan şarkıcı.

ulkucu biyikli komunist

görsel

görsel

ulkucu biyikli komunist

görsel

götündeki kıl kadayıf olmuş

"yaşlanmış, artık bi emekliye ayrıl, bi sus be adam" tarzı kişiler için kullanılan deyimdir.

eyvallah

sçs, öptm, kib, bb kelimelerine karşılık gelen kelimedir. her üçünü de içinde barındırır.

ayrıca, 'diriliş ertuğrul' dizisinin içinde çokça geçen kelimedir, her ne kadar o kelime o zamanlarda çıkmamış olsa da.

hülya avşar ın ahmet kaya yı eleştirmesi

ahmet kaya'yı maalesef bunlar http://imgim.com/32066033435247835117.jpg eleştirir oldu.

hülya avşar ın ahmet kaya yı eleştirmesi

yeteneği olmayıp kimin yetenekli kimin yeteneksiz olduğuna karar veren,
ülkesine milletine yeryüzüne zerre kadar bir fikir sunmayıp mütefekkir edasıyla her yerde fikir belirten,
akil insan heyetine girecekken direkten dönen,
bir ağaç kesildiğinde bile "bu ağacın atmosfere şu etkisinden dolayı kesilmesine üzüldüm" diyeceği fakat,
yokluğunda türkiye'nin zerre kadar bir eksiklik çekmeyeceği o kişi hülya avşar (görsel ) ahmet kaya'yı magazin gazetecileri gecesinde yaptığının yanlış olduğunu, söylemiş.

Açık bir dil ile ahmet kaya'yı eleştiren tek kişi oldu.

akademisyen, sosyolog, psilokog siyasetçi değil, yetenek avcısı bir insan eleştirmiş. garip bir ülkeyiz vesselam.

hala gezi protestolarından medet uman insan

umut fakirin ekmegi.

hayatında hiç starbucks a gitmemiş insan

yas 26 halkla iliskiler uzmani ve basin danismaniyi. sosyallik diger adim ama gel gorki bi kere merak edip 'cnm ya bana da bi karamel makiato' demedim, demeyecegim.

bu havada sivrisinegin isirmasi

eylül 13 olmasina ragmen 12. kata kadar cikmayi basarip utanmadan sikilmadan insani sokmasina anlam verememektir. bi bitin artik bi olun artik sinegin intikamindaki adam gibi tepeden tirnaga carsafa sarilip yatiyorum. bir kovuyorsun iki uc.... arsiz arsiz yine vınnnnnnn diye kulaginin dibinden geciyor ya, allahim ya benim canimi al yada onunkini diyesim geliyor.

kulaklıkla şarkı dinlemek

parmagini burnuna goturmek suretiyle karistirip cikana dikkatlice baktiktan sonra muhtelif yerlere surmektir. (kulaklikla muzik dinlemeyi ben boyle biliyodum)

kemal kılıçdaroğlu gafları

sayin basbakan yuzde 50 almasa istafa edecek mi? duydugum anda eyvah dedim. kucukken 'en buyuk allah fenere yallah cimboma kış kış besiktasa alkis' derdik bundan farki kalmamis.

bakkalın bedava kolayı vermemesi

bedavamı her vermediğinde içimden akşama kadar küfür ettiğim bakkal tipidir.
ayrıca haram olsundur, yuvası yıkılsındır, ocağı sönsündür.
minik bir çocuğun heyecanını böyle baltaladığı için.