1. .
  bir yeni altıncı nesil yazar.
  ... hacilardayim
 2. .
  hoşgelmiş yazar yılmaz özdil okuyanından.
  ... catali gozuken tesisatci
 3. .
  nesildaşımdır kendisi...kendileriyle karşılıklı gözgöz çekmek dileğiyle....
  (bkz: din iman töre göz göz göztepe)
  -1 ... keditestisleriyleoynayanfare
 4. .
  (#6679902) ile güldüren ve düşüncesi oldukça mantıklı olan yazardır.
  -1 ... mbaskan
 5. .
  vatanseverdir, atasının izinden gidendir... ülkesinin geleceğini düşünen, milletinin refahını düşünen bozkurttur. Türk yıldırımdır, kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir... bunun bilincinde olan insanlar sayesinde bu millet, yüzyıllardır bu topraklarda yaşayabilen tek millettir.

  (bkz: ne mutlu türküm diyene)
  (bkz: karşında türk var efendi)
  (bkz: herkes haddini bilecek)
  2 -2 ... no light no hope
 6. .
  karmasının hakkını veren. (bkz: enerjik)
  ... grb 050904
 7. .
  (#6785022) no'lu entrysi ile aklı sıra cinlik yapıp kürtlere maymun demeye kadar vardırmıştır terbiyesizliği. yani provoke olmaya dünden hazırdır. bilgisiyle birikimiyle başlığı yorumlasa daha bir güzel olurdu. böyle ortamı gererek kime yarandığı belli değil. yakışmıyor.

  edit: söz konusu entryde kürtleri maymuna benzetmişti bu insan. moderatör silmiş entryi. bu vesile ile bir kez daha tebriklerimi iletiyorum kendilerine.
  -1 ... cemilflower
 8. .
  kürtlere değil, pkk sempatizanı kürtlere karşı düşman olan bir yazardır byjournal. önce adam gibi okuyacaksın.yorumunu ondan sonra yazacaksın. benim kürtlerle bir alıp veremediğim yok.benim sorunum hergün sokakları yakıp yıkan, insanları evlerine kapatan, arabaları, dükkanları yakan orospu çocuğu pkk sempatizanı kürtlerle. ne desem boş, çünkü biliyorum o boş kafan bunları hiçbir zaman almayacak. çünkü senin yazdıkların, 'sizin klişe söylemleriniz'... öyle tahrik ettiğim, provake olduğum falan da yok bunu bilesin!ben yapmam gerekeni yapıyorum!içim de çok rahat!
  1 ... byjournal
 9. .
  milliyetçi bir yazar kardeşimiz ama kendini faşist kabul etmese iyi olur. çünkü faşistlik italyan ırkçılığı olup türklerle bir alakalığı yoktur. genel anlamda kullanılırsa eğer kendine faşist değil türkçü dedirtsin. çünkü türk faşosuna türkçü denir...
  -1 ... sumucak
 10. .
  (bkz: #7014574)

  tek kelime ile anlatmak gerekirse:

  (bkz: faşist)
  1 -3 ... la historia me absolvera