1. 1.
  Damar aktarma.Devre dışı bırakma.
  1 ... italiano
 2. 2.
  yüksek risk taşıyan operasyon...
  -2 ... fatal
 3. 3.
  kişiye göre değişmekle birlikte ölüm riski oranının %5 olduğu cerrahi operasyondur.
  1 ... teachero
 4. 4.
  ailesinden birinin by pass olacağını öğrenip endişelenen, araştırmak için internete saldıran arkadaşlar size sesleniyorum korkmayın! Ailesi daha yeni tecrübe yaşamış biri olarak söylüyorum, endişelenmek korkmk kaçınılmaz ama hastanın yaşı çok ileri değilse ve başka bi rahatsızlığı yoksa neredeyse sıfır riskle yapılan ameliyat. Ameliyathane ve yoğun bakım kapısında çok ter döktürüyo ama işin en zor kısmı ameliyat sonrası söyliyim. sabırlı olun, günden güne iyiye gidiyor ama uykusuz gecelere ve hastanızın sizi azarlamasına hazırlıklı olun. yürüyüşler başladıkça, göğüs kemiği iyileştikçe herşey normale dönmeye başlıyor ama en az 6 hafta çok dikkat etmek gerekir kolay gelsin.
  4 ... rahatsiz fiona
 5. 5.
  kanın geçtiği ikinci yol

  (bkz: uyuşmak)
  ... uluman
 6. 6.
  ölüm riskinin %3 olduğu (en kötü ihtimallere göre) bir operasyondur. tabi hastanın yaşına, diğer hastalıklarına göre riski değişebilir. ama günümüz teknolojisinde bu risk iyice azalmıştır. yanlız önemli olan amelliyattan sonrasıdır. çünkü enfeksiyon kaptığı anda yeniden amelliyat olmak zorunda kalabilir ve risk artabilir. bu sebeple kaldığı ortam steriliz edilmiş olmalı, yakınlarının evde maskeyle dolaşmaları ve kaldığı ortama mümkün olduğunca az girilmelidir.

  http://www.sendeyolla.com...2&cid=64&id=95044

  http://www.youtube-izlese...ass-ameliyati-videos.html
  1 ... petit
 7. 7.
  ankara sakaryadaki bardır. balkonu gayet güzeldir. müşteri kalitesi de iyidir. ayrıca tekilası 3,5 liradır, tavsiye edilir.
  ... eksiye inat
 8. 8.
  ilk zamanlarda sevdiğim ancak sonradan bir boka yaramadığını anladığım bardır. fiyatları ucuzdur ama kalitesi iyi değildir. hizmet de bir sike benzemez.
  -1 ... william of baskerville
 9. 9.
  sakarya caddesi bayındır 1 sokakta bulunan, ucuz alkol ve rock-metal müzikten yararlanabileceğiniz bar. genelde gümmf öğrencilerinden mutlaka birileri oluyor, oradan olmasam da tanıyorum artık bu sayede. ankara'daki havacılık kulüplerine de ev sahipliği yapıyor, özellikle cuma akşamları. açık havadan hoşlananlar için bir de balkonumsu kısmı var, içeriden daha iyi.

  fiyatlar ve fotoğraflar için:
  http://www.bypassbar.com
  ... lilithilium
 10. 10.
  Daha yeni by pass oldu babam suanda yanimda odaya cikardik yemegini yedi ve ilaclarin etkisi ile uykuya daldi. Tecrubeden bahsetmek gerekirse ameliyata girmeden once islemin nasil yapilacagi konusunda internetten baya bir arastirma yaptim acikcasi ameliyat goruntuleri urkutucuydu ve korkmamiza neden oldu. Ameliyat gunu kan grubunun a rh - olmasindan dolayi doktorlarin ne olur ne olmaza karsi 5 kisinin 4 u ayni kan grubundan olan kisiler kan vermeye gittik. Kan verme esnasinda babami coktan ameliyata almislardi. Daha sonra sadece bir ekrandan ameliyatta oldugunu yazan bilgi ile 4,5 saat bekledik. Sonunda ameliyattan ciktigi ve yigun bakima alindigi bilgisi ekranda goruldu. Hastanenin her yaptigi aktivitesinden memnun kalan biz yogun bakimdan sonra en ufak bir bilgi alamadik. Yogun bakimi aradigimizdada doktor olmadigini ve bilgi veremeyeceklerini bildirdiler. Neyse yogun bakindan ciktik huy degistirme yok babamda ayni canim babam yine. Ayrica yine ameliyatin gerceklestigi hastaneyi tavsiye ederek bashekime sukranlarimizi sunariz. (bkz: mehmet akif ersoy hastanesi)
  ... karim said