bugün

(bkz: #26909008) gece gece güldürmüştür.

trollenirde her başlıkta olmaz bea...
yeni troll adayı yazarımız imiş kendisi. hoşgeldin diyoruz. fakat çok olmadık mı artık.

(bkz: üye alımı artık kapatılsın)
Cahil bir troll.
klise yazar. yazsin yine de efendim.
benimle bir kere bile konusmadan,kendi kendine atıp tutan yazar. hani soyleseydin bana hiç bayan yazarla konuşmadım diye seninle konuşurdum. Ama kendi çapında insanlar hakkında entry girmeye çalışan bir yazar. begenmedim seni ,şansımız varsa bir yenini yapsınlar.
görsel

Türkler ırkçıdır diyen vasat ırkçı yazar.

Mazur görün kendisini, henüz liseli.
yazar olarak nitelendirilen liseli.

an itibariyle yazarlığı bırakıyorum.
Ayak fetişi olan malum yazar...
Galatasaray hakkında gerçekleştirdiği kırıcı çıkışlar ile rencide edici olan yazar. Biri kendisinin taraftarı olduğu takın hakkında benzeri şeyler yapsa üzülmez miydi ?
Huzur içerisinde futbol yazmak istediğim için kendisini donuza eklerken, sözlüğe donuz gibi değerli bir butonu kazandıran Zall' a teşekkürü borç bilirim. Diliyorum değerli yazarımız futbolu bir gün iki rengiyle değil tüm renkleriyle sever.
Kendisi son 11 entrysinde sözlük formatının dışına çıkmıştır. Moderatörlere bu durum bildirilmiştir. Çok yakında gerekli işlem yapılacaktır.
(bkz: aslolan fenerbahcedir) nickli yazarın fake hesabı.

(bkz: aslolan fenerbahcedir) nicki de benim fake hesabım.

bu da benim. evet.

not: zall' a selam yola devam !
Ve an itibariyle geri vites yapıp bazı entrylerini silmiştir. Çoh enteresan sayın sözlük.
(bkz: ehe)
asil türk ırkına mensup yazar.
ırkçı, türkçü asil yazar.
(bkz: Ak it)
Ak parti aşığı olmak için nickini değiştirmesi gereken yazar.

Cizıs mizıs absolutely haram.
entry nick uyumsuzluğu yaşayan yazar.
çok tatlı yazar, umarım safkan türktür.
Bacısının namusuyla oynaştığım yazar. Piç.
(bkz: hayatımda)
(bkz: gördüğüm)
(bkz: en)
(bkz: ibne)
(bkz: götveren)
(bkz: pezzevenk)
(bkz: yavşak)
(bkz: yazardır)

Bkzlara doymuyorum.
yalancı yazardır. başkasının beğenilerinin üstüne yatmaya kalkışan bir nevi çalmak suçunu işleyen kimse.
Yahu adam popülerlik kasmaya çalışıyor çok belli. Neden prim verdiğinizi anlayamıyorum. Bir nevi Tuğçe Kazaz.
tahammülsüz eşcinsel yazar, sözlükte tek amacı popi olmaktır. (bkz: herkesin bir popisi vardır)
Dün sözlüğün en uzun boylu kızıydı, bugün yakışıklı yazar oldu.

Cnm yha o trollendi başka bi şy dene istrsn.
Ibnenin önde gideni.