bugün

yeni sabunumuz. beyin yıkamak için...
sözümona, bu programla ülkemizde buz patenini yaygınlaştıracaklarmış. külahıma anlatın siz onu.

böyle bir derdiniz varsa reklam gelirlerinizi filan buz pateni pisti açmak için kullanın da ben de göt olayım. razıyım.

yoksa bbg ve ben evleniyorum la aynı kefede kalacaksınız. en azından benim için...
komikliklerle bezenmiş bir yarışmadır. özellikle okan karaca isimliaş kendini inanılmaz acındırmaktır. birde şöyle bir düşünce aklıma yerleşmiştir. bizim sözlük yazarlarının gittiğini düşünsenize... zall culay ve niceleri ne geyik olurdu... ayrıca düştüklerinde içimizde bir acı ve sonrasında hep beraber heyecanlanmalar, hep beraber duygulanmalar, hep beraber gülmeler, hep beraber jüriye ayar vermeler. (bkz: uludag sozluk teki sicak aile ortami)
(bkz: türk buz pateni nereye gidiyor)
(bkz: türk balesi nereye gidiyor)
(#1187273)
tuğba ekinci yarışmayı kazanacağı iddasını şu cümlelere bağlıyor.
(bkz: arkamda ordu var)
(bkz: askerlere güveniyorum)
ya napsak da bu milletin sırtından biraz daha para kazansak diye düşünenlerin kaypak bir çözüm üretip, sonuca ulaştıklarını sanması..Ünlücüklerin de komik hezeyanı..
askeriyelere buz pisti kurduracak yarışmadır..
(bkz: tuğba ekinci nin götüne selamlarımı iletiyorum) *
komik bi yarışma olduğu su getirmez program zira şöyle tartışmalar yaşanmış.
tuğba ekinci jüriye- şöylesiniz böylesiniz falan fılan
yüce jüri de cevaben- sen askerleri önüne mi aldın arkana mı aldın belli değil!!!.
türk insanının yıllardır süregelen buz pateni sevdasını kamçılayan izleyen ailelerde ''bey bizim cocuğuda yazdıralım su patene'' etkisi yaratan yarışma programı.
dün eurosport ta izlediğim avrupa şampiyonasından sonra, "bizimkiler beceremeeeezzzz" teşhisini koyduğum yarışmamsı rezillik.
(bkz: zibidilik ötesi)
Saçma, yapmacık, reklam kokan bir program.
buz pateni sporunu türk insanına daha yakından tanıtmak için güzel bir programdır. ne varki para içinde yüzen ünlüler yerine genç ve bu spora merakı olan insanlar tercih edilseydi daha güzel olurdu. 100 bin ytl para ödülüne oradaki kaç yarışmacının ihtiyacı vardır acaba? ayrıca tuğba ekinci gibi aklı poposuna kaçmış bir insanı oraya çıkarmak da reytingin buz patenini sevdirmekten daha fazla önemsendiğini gösteriyor zaten.
program öncesi idmanları kocaeli buz pistinde yapılan yarişma.
not:bu buz pisti 1999 depreminde cesetleri barındırmak için kullanıldı.
(bkz: vallahi çarpılacak bunlar)
Televizyoncu produktörlerin acaba nasıl smsden para kazanırız diye yırtınırken bulduğu abazalara special olmuş bir program.

Yayının çıkış fikri:

Yapımcı:oğlum bizim bu sms işimden daha çok para kazanmamız lazım.
Fikir Sahibi: Abi 10 15 kişiyi bi evde toplasak
Y: O olmaz onu yaptılar *
F: Abi peki hedef kitlemiz kim?
Y: Anketlere göre abazalar daha çok sms atıymuş
F: O zaman millete göt baş gösterelim. Mesela popçu seçelim.
Y: o da yapıldı daha farklı bişey lazım *
F: abi ben geçen TRT 3 te gördüm artistik patinaj vardı kızların götü filan gözüküyodu.
Y: Afferim lan hemen yapalım şu yayını ama kimse götünü açmaz ki.
F: O zaman manken filan buluruz.
Y: Tamam fikir budur işte ben 1 2 köşede kalmış manken arayayım akşama yayına hazırlıyorum.
SMS işinde hertürlü numaranın döndüğü apaçık olan program.Favorim şesut* *
tuğba ekincinin poposundaki şey programa damgasını vuran öğe olmuştur.. bu kadar mı zevksiz olunur. bilemiyorum.. program için söylenecek bişey yoktur. pazar eğlencesinden başka bir şey değildir.
jamaika konseptli seride bir yarışmacıya kamarun t-shirt giydiren yarışma programıdır.
şayet yarışmacılar ve bazı jüri üyelerinin seçimi konusunda daha dikkatli olunsaydı tam süper olacaktı. *
denise biellmann ın geçen hafta yayınlanan bölümüne katılıp bir iki kaymasından sonra bir şeye benzeyen yarışma.
10 yasındaki sıla nın buzda harikalar yarattığı ve jüridekilerden birinin kendisine sponsor olduğu yarışma..
aptal saptal bir programa dönüşüne bu akşam iyice kanaat getirdiğim program.* jüri yarışmacı ağız dalaşlarıyla geçmektedir. sporu yeni seven bünyelerin daha fazla izlememesi önemle ricadır, yazıktır.
tuğba ekinci'nin yarışmadan ayrılmasıyla* izlenme rekorlarının düşeceğini iddia ettiği bu akşamki bölümüyle de sürekli yarışmacılar ve jüridekilerin konuşabildikleri her dilden mahalle kavgası ediyormuşçasına tartışmalarıyla iyice kabak tadı vermeye başlayan fakat arada profesyonellerin de gelip göstermiş oldukları üstün perfonsmanlarıyla izlenmeyi çekici kılan yarışma* programı.
geçen haftalarda ingilizce konuşayım derken congratulations u teleffuz edemeyip rezil olan ayşe arman, bu hafta asena ya 2 kere congratulations deyip, ben ingilizce biliyorum demeye çalışmış ancak, konuştukça batmıştır.

belki izlemeyen vardır.
http://www.youtube.com/watch?v=wxuFs0JeGj8
güncel Önemli Başlıklar