bugün

bu düşünceye nereden kapıldığının sorulması gereken kızdır.
edit:başlık başa kalmış
(bkz: doğru bir tespit) *
bütün erkekleri melek sanan kızdan daha az hayal kırıklığı yaşayacak olan kızdır.
yanlıştır, geniş düşünemeyen kızdır...
bilmelidir ki bu arkadaş; genele bakınca az olsa da, irade sahibi,hareketleri, davranışları, yaşma gayeleri iki bacak arasına odaklanmamış bu mevzunun önemsizliğini kavramış insanlar da yok değildir...

not; erkekler bu konuda zayıf yaratıklardır, zaman zaman geşgit yaşasalar da, içinde prensipleri ve değerleri uğruna fedakarlık yapma duygusu olan insanlar ufak hatırlatmalar, ya da tetiklemelerle olması gereken çizgiye kolayca girerler.
"kişinin zikri neyse fikri de o'dur" denilesi durum.
abazan olmayan erkek, bütün erkekleri abazan sanan kıza yaklaşır. kız, yarı tedirgin yarı sert bakmaktadır ve olaylar gelişir.
e:özür dilerim..sa..
k:beni bu laflarla kandıramazsın!
e:ben sadece saati..
k:neyin saati ya?? sen git anana sor saati ne kadar diye..
e:hayır! hayır! yanlış anladı..
k:hmm.. para da vermicektin yani..
e:öeehh!!* s.kerim seni de saatini de..
k:belliydi zaten.. bakışlarından anlamıştım! tek amacın o senin!!
sozluk okurudur.
(bkz: butun erkekler abazandir)
(bkz: istisnalar kaideyi bozmaz)
henüz "sanan" kızdır. zamanla sanmayacak, emin oacaktır.

şaka bir yana, kafasında böyle bir sanı oluşmuş olması için pek de azımsanmayacak gözlemlere sahip olduğunu söylemek yanlış olmaz.
girilen bazı entrylerden ulan bunnardan sözlükte de mi var acaba? diye insanı kuşkuya düşüren yaratık tipidir. böyle tiplerle iletişim kurulması aynı ortamda bulunulması zararlıdır. kaçınılması gerekir. (bkz: erkekliğin 10da 9u)
gecenin bir vakti efendi efendi eve gidilmektedir, yorgunluk hat safhada olduğu için kendinizi yatağa atma hayalleri kurulmaktadır. derken öndeki teyzenin size birşeyler söylediği farkedilir. yüzüne dikkatle bakınca anlaşılır ki bu teyze mahallenin * müzmin bakiresi nazlı abla'dan başkası değildir. kulaktan kulaklık çıkarılır:
- bişey mi dediniz pardon?
+bak bi de bişey mi dediniz diyo, utanma arlanma da kalmamış
-pardon neden bahsediyosunuz siz?
+şuna bak bir de bilmezden geliyo. kendi sokağımızda da rahat rahat yürüyemeyeceğiz. -(anlaşıldı senin niye müzmin bakire olduğun) biri bunu senin anana bacına yapsa aslan kesilirsin ama.
-yok öyle bişey siz yanlış anlamışsınız
+hadi ordan! görmedim sanma duraktan beri takip ediyosun beni. bi de bilmezden geliyo. (duraktan orası 100-150 metre civarıdır)
-haa evet haklısınız, duraktan beri izliyorum sizi. tenha bir yer bulunca da rahatsız edicem. hatta burası müsaitmiş baya, bi yerden başlasam mı...
+aaaa manyak, gelme üstüme bağırır bütün mahalleyi toplarım valla. *
kulaklık kulağa takılır, yürümeye devam edilir.
makbule sütçüoğlu
(bkz: gözleriynen yiyolar)
bu kız aynı zamanda, kendisiyle dalga geçen erkeği, "kendisine asılıyor" zanneden kızdır...
abazan erkeklerden başka erkek tanımamış olan kızdır.
kendisi abaza olan kızdır. erkek gördüğünde üzerine atlamaktan korkup kaçan kızdır. insanın fikri ne ise zikri de odur.
tüm erkeklerin almak için peşinden koşacagını sanan, bu nedenle *havasından geçilmeyen kızdır.
- bayan! ben sizi bir yerden tanıyor muyum acaba?
+ bilmem ben sizi çıkartamadım tanımıyorum yani.*
- hımm tanışalım o zaman ha ha ha *
diyaloglarını yaşamış kızdır. hatası genelleme yapmaktır. mutlaka onu bir yerden tanımayan erkeklerde vardır.
feminist olasıcalar...
- birer tane çay içelimmi.

+ ben iffetimle oynatmam arkadaş.

-ne alaka yaa.

+ nerden bileyim ben çayın içinde birşey olmadığını.

- bak bakayım bende coşkun tipi varmı.

+ erkek değilmisiniz hepinizin eli bi yerde.
hayatına giren ilk erkekten süper frikik golü yemiş hatun modelidir. kızlar, hepimiz hrantız, hepimiz hristiyanız; ama hepimiz abazan değiliz.
asıl kendisinin abazan olduğunu farketmeyen kızdır.
Şimdiye kadar ne gördüyse ona inanan kızdır. Bacımız haklıdır bir yerde.
(bkz: Hangimiz abaza değiliz ki)
insanın bazen dövesi gelen kızdır. hani ortalıkta kız kaynamasa tamam diyeceğiz, ama istatistikler ortada adam başı düşen kız sayısı ortada. (bkz: almıyorum ulan inadına almıyorum)
(#1525691)
(#1635298)
bir de (bkz: tüm kızları orospu sanan erkek) modeli vardır.