bugün

hızma kelimesini fazla etnik bulan burnu deliklerin tercih ettikleri tamlama.

kulak delme aletiyle burnunu deldirme gafletinde bulunan yurdum kızlarının inatla "piercing yaptırdım" demeleri de ayrı bi çelişkidir.

burnunuzu deldirecekseniz piercing methodu ile yapınız ,
kıkırdak dokunuzla oyun oynamayınız ,
paraya kıyıp sağlıklı yaşayınız.
vucutta piercing yaptirilan yerler arasinda enfazla tercih edileidir. ama en guzeli icin israrla (bkz: cene piercingi)
kapanması zor bir delik oluşturan piercing türü.zamanında bir arkadaşım o delikten sigara dumanı çıkarabiliyordu.

not:yazdıklarım birkaç arkadaşı meraklandırmış sanırım.bahsettiğim arkadaşım uzun yıllar burnuyla oynadığı için kulak deliğinin biraz daha büyükçesi bir delik oluşmuştu.yani sigara dumanı çıkması için çok da büyük bir deliğe gerek yok.insan vücudu kendini yenilemeye yönelik çalışan bir mekanizmadır bu tür delikler de zamanla çok iz bırakmadan kapanabilir elbette.
kız erkek fark etmeksizin çoğu kişiye yakışan piercing türüdür.
ayrıca an itibari ile sahibi olduğum hede.

normalde mi öyle oluyor yoksa yapan çocuk sarhoştu ondan mı öyle oldu bilemiyorum ama foşur foşur kan aktı burnumdan. ben de çok kastım kendimi bunun etkisi olmuş olabilir. ama demiri burnuma taktı iğneyle deşti inanın çok acayip oldum. kulak uğultusu oluyor bir de bittikten sonra. nedendir bilmem. *
klitoris piercingi kadar seksi olmayan hede.
gülben ergen'den sonra soğuduğum hede.
bi kaş piercingi olmayan piercing türüdür. çünkü kaş deldirmek daha kolay. burun kanıyo sanki fazlaca. yakışana da harbi yakışır ayrıca.
Artik gormek istemedigim, gorunce igrendigim bir sey. en zengininden tut, en fakirine, en sosyete sokaktan, en varos sokaga kadar her kizin burnunda bir hizma. bu nedir arkadas? kimlere ozeniyorsunuz boyle?
Lise hayatımın son döneminde yurtta kalmanın verdiği rahatlıkla yaptırdığım, sonrasında babamın fenalaşması ile rafa kaldırdığım piercingtir.
Deldirirken fazla canınız yanmaz, en güzeli de siyah halka takmaktır.
piercingler arasında en kibarı ve dikkat çekmeyeni odur. ilk yaptırdığımda annem ile mağazanın ortasında ebelemece oynamış olsak da sonradan benden çok onun beğendiğini görünce rahatladım.
Turkce anlami hizma olan burna takilan metal parcasi.

Bir kaş piercingi degil.
Bir double nose ring hiç değildir.
4 yıldır sahip olduğum hede. bence çok tatlı. ama gerçekten artık yakışan yakışmayan herkes taktığı için ben de soğudum.
Şöyle bir şeydir;

görsel
birkaç gün içinde deldirip babama da yapıştırma bu ya gerçek değil ki diye yutturacağım hede. zira kendisi kulağımdaki 7 deliği bile yapıştırma sanıyor.
aynı tarafı 3. kez deldirmeyi planladığım piercing çeşidi. bir zararı olur mu diye düşünmüyor değilim. *
piercing denilmesi için iğneyle delinmiş olması gereken hede. bende de var. çok seviyorum.

herkeste olan hızmadır arkadaşlar, piercing değil.

ayrıca burun ortasına takılan da septum piercingtir.
Yaklaşık 1 saat sonra piercing yöntemi ile yaptırmayı düşündüğüm eylem. Herkes acıyor yazmış, benim canım tatlıdır bakalım nasıl olacak. Kulak kıkırdağım delinirken bir acı hissetmedim sadece sıcaklık olmuştu. Umarım bunda da oyle olur

Eveet hemen editliyorum. Deldirdim ve açıkçası baya korkmuştum. Bazı yerlerde lokal anestezi yapıyırlarmıs ama bende herhangi bir şey yapmadılar. Aşı iğnesinin biraz daha kalınıyla deldiler. Sadece iğne girerken çok küçük bir acı hissettim ama bu acı aşı olunca yapılan iğneden cok coook hafifti. Şu an hiçbir agrım sızım yok çok şükür. Sadece 2 hafta boyunca sürmem gereken bir krem varmış enfeksiyon kapmasın diye o da. Korkmayın düşünenler varsa. Ben pişman değilim
kimilerine yakışıyor kimilerine boğa hödüğü gibi duruyor bizim okuldaki salaklarda yaptırmış eczanede 7 tl mi neymiş fakirlik naparsın bi piercing yaptırmaya 40 lira mı verilmiş diye söyleniyorlardı.
Tabancayla taktırılması pek sağlıklı olmayan piercing. Anjioketle taktırılmasını öneririm. Özellikle küçük burunlara septum çok yakışmaktadır.
En güzelinin Türkiye'de bulunduğu piercing.
Boğa gibi gösterendir.kaş daha karizmatiktir.
Herkese yakışmayandır. Bence deldirmeyin.
2-3 kisi disinda yakisanini gormedim. o gorduklerim burunsuz bile olsa guzellerdi gerci.
piercingin tek çirkin modeli budur. Göz estetigini bozar insanı boğa yapar.
güncel Önemli Başlıklar