bugün

görsel

acıktık gece gece sürüver hati.
ulan altı üstü 2 oda boyayacan

1 haftaya gelirim dedin 1 ay dır

ortada yoksun, bari helvanı gönderedin

kodumun dingili, atomu barçalayacan sanki.

zokuk.

https://www.youtube.com/watch?v=KjxrQGIJL6k
Bunu yazan tosun okuyana gosun. *
kaç kez sildim bu satırları, hatırlamıyorum.
çünkü ne yazsam, sen zaten biliyorsun. öyleyse bir cevap ver. neden??
bir güzellik istiyorum senden. bir mucizeyle ruhumu uyandır artık çok rica ediyorum. yoruldum. ve güzel şeyler hissetmeye ihtiyacım var!...
Sonu yoktu, sadece yanlış zamandı. Sen bana iyi geliyordun ama ben sana iyi gelmiyordum. Ayrılalım da diyemezdim. Ben de seni kendimden soğuttum. Bana kızma. Beni kötü hatırla diye yaptım. iyi hatırlarsan zor oluyor kopmak, bilirim...
O piramitleri kime yaptırdınız?
Senin ben amk orospu çocuğu o arkadan zig zig sellektör yapan elin götüne girsin.
imkanım olsa hayatımızdan mayonezi çıkarırım ama yok.
Ne güzel şeysin sen yaşın 283745.
Senin elektriğini değil soluğunu keserim.
Seni çok seviyorum.
Olamadığın kim varsa olmaya kalkmışsın ama olmamış.
sana her baktığımda aşkın tanımını bizzat yaşıyorum, sana açılmak okyanusa açılmaya eş değer. olur da hislerim tek taraflıdır diye kıyında bulunmayı yeğliyorum. hep bir adım atmanı bekledim senden hala bekliyorum. gözlerinde kaybolmayı istiyorum bulunmamak pahasına. kaçamak bakışlarımı yakaladığın anlar ne de çabuk geçiyor. ilk adımı kadından beklemek ne kadar doğru bilmiyorum ama en azından bir işaret ver hoşlandığına dair, bu bana cesaret verecek sana koşmama neden olacak.
Neden bakmadın ardına. Oysa ki herkes görmüştü karşında eriyişimi, gittiğinde gidemeyişimi saatlerce orada kalıp dönersin diye bekleyişimi masamda kalan hayalinle konuştuğumu. Sonra sen gelmedin ve garsonlar teker teker anılarımızı toparladı.
görsel

alt yazısı ile beraber.
sen kimsin ya?
görsel

geçen ay senin için - ne kadar senin benim topladığımdan da haberin olmasa da - kuşburnu toplarken diken elimi çok kötü çizmişti.
Küçük bir şey ama yaran nerdeyse orda atar kalbin. Benim kalbimse çizilen yerde değil ama sende atmıştı. * ama artık maalesef ki kimseye bir şey hissetmiyor.
Umarım bu satırlarda karşılaşırız. Yoksa ne sen bana yazarsın ne ben sana artık.
Kendine iyi bak.
zerre kadar sikimde değilsin artık. nazın da senin olsun bahanelerin de.
Bu saatte mi? Yat uyu geri çabuk, uyanınca mesaj at.
Ne diyim?
Önde oturan adamın elindeki açık gazete gibisin, gözlerimi senden alamıyorum..
günler geçtikçe beni daha az umursuyorsun sanki,yani sığ bakınca öyle görünüyor ama umarım öyle değildir bir bildiğin yada benim bilmediğim bir şey vardır.

en son salı yüzyüze görüştük, cuma günü doktora gideceğimi kalbimin delik olabileceğini söyledim sana ama sen hala arayıp sormadın bilmiyorsun sonucu ve evet sonuç beklendiği gibi delikmiş kalbim.aklına gelecek mi acaba üstünden 2 gün geçti bile.
Laned olsun senin gibilerine, seni sevmek mi bana uzak olan bir kelime.. bundan sonra koydum seni kapının önüne dönmemek üzere .. aah dj akman ft. Son nefes.. mc serkan, crazyy osseeee..

(bkz: dj akman) *
Önce sen başlattın.
iki yıl boyunca aslında onun için hiç varolmadığım bir adamın peşinde koşmuşum ben. Her koşuşumda kaçışlarını gördüm. Belki sen her tekrar barışmak istediğinde seni geri çevirmeliydim, sana oyuncağını her istediğin zaman vermemeliydim, ama en büyük hatam da buydu galiba. Şimdi o kırıp parçaladığın oyuncağa bakıyorsun ve eğer bantlarsam eskisi gibi olur mu diyorsun. Bakma, belki parçaları toplar birleştirirsin ama o oyuncak eskisi gibi olmaz, o pürüzsüz kusursuz görüntüsü ortadan kalkmıştır. Sana kötü şeyler söylemek istemem ama bazen öyle bir an geliyor ki, aklımdan öyle şeyler geçiyor ki, inan sen de şaşırırsın. Sana, sana karşı beni uyaran herkese haklıymışsınız dememek için kendimi çok zor tuttum, belki dedim hep, belki yanılıyorlardır. Sen demiştin ben sevilecek bir insan değilim, ben değer verilecek bir insan değilim, haklıymışsın. Kafamda kurduğum o aptal güzelliklere senide dahil ettiğim için çok özür dilerim. En çok da kendimden özür dilerim.
Sen de sev ama sevilme.
Yok oluyorum zaman geçtikçe günler geçtikçe yok oluyorum sensiz yaşanamayacağını anlıyorum ve gittikçe hızlanıyorum hızlandıkça azalıyorum galiba bu sefer olacak evet evet hissediyorum yalnızlığım beni bu sefer beni yarı yolda bırakmayacak ama eskisi gibi de olmayacak boşuna bu kadar çaba boşuna bu kadar emek beni yalnızlığımla başbaşa bırakın...