bugün

bulaşık yıkamayı seven erkek aynı zamanda çamaşır yıkamayada meyillidir.
Genellikle bekar erkekler kendi bulaşıklarını yıkamak zorunda olsalar bile evli erkeklerde bulaşık yıkamayı seviyor olabilirler.
Böyle erkekler baştacıdır ve eşleri tarafından göklere uçurulmayı hakederler uçurulurlarda.
evlenilesi erkektir.

ısırılır ki bu.
bizzat her gün yaptığım iş.
oda arkadaşınız bir pzevenkse normaldir.
fairy öneriyorum.
problemleri olan erkektir. bulaşın yıkamayı seven insan mı olur amına koyayım.
En etkili ve pratik rahatlama şekli oldugunu bilen erkektir.
Kadınının erkeği, annesinin evladıdır.
bağyanlar tarafından sevilesin erkektir.
üniversite okurken öğrenci evinde 1.5 saat bulaşık yıkamamıştır. 1 haftalık içindeki yemekler çürümüş kokmaya başlamış tencerelerle muhatap olmamıştır.
en sevilen erkeklerden biridir. kedi canını senin... *
Erkeklerin manitalarina yaranmak icin yaptigi sirinliklerdendir.

He zaten bir sevgilisi olmadan hergun yikiyorsa bu kisiler o gruba dahil olmaz.

Zaten evlenmeden her bokun yenilip sonra evlenildigi su gunumuz iliskilerinde bu kimselerin ayni evde bekar olarak bulunmasi yada az once fena pompalar donmus olmasi normal karsilanmaktadir.

Zaten erkek adam denilen yuce sahsiyetlerin sevgilisi ancak evlendigi kadindir. Kiz arkadas denilen sevgili olayi diye birsey yoktur. Bunu anca nefsine sahip cikamayan, iradesi zayif, aciz, zavalli kimseler yapar. Sonra gelir sozluk yazarlarinin ititraflarina "dohuz yillih iliskhim bittdi uhu uhu" yazar. Bazi sonradan kapananlarindan hatunlarsa onceki nisanlisiyla cinsel iliski yasadigini soylemekte bir sakinca gormez bunu normal gorur. Haaa nisanliysaniz tamam o zaman demenizi bekler. Bazisi diktirir saklar bir omur yaninda yatacagi adami kandirir. Boyle seref yoksunu adi kopeklerin alayini allah kahretsin. Onlari dunyada ve ahirette rezil rusvay etsin. Amin.
Yemek yapmayı bilmeyen erkektir.
başıma bi tane inşallah amin'dir.
üniversite zamanlarında, bulaşık yıkamasına oynanan, batak ve okey oyunlarında sürekli yenilerek bulaşık yıkamaya alışmış belli bir süre sonra bundan zevk almaya başlamış erkektir.
Olabilir de.. bana çok uzak.. allah yakınlaştırmasın..
böyle arkasından sarılacaksın. boynuna bir öpücük konduracaksın.
şımarırsa, işine bak diye tersliyeceksin.
kızlarında arkadan dayama fantezisi olduğunu anladığımız elim olay.

(bkz: bağırırım valla)
Sevmek değil de hani nil diyor ya cirptim cirptim karıştırdım kendimi kek ile yatıştırdim.

Sıcak su ve inatçı yanmış yağlı bir tava terapi gibi gelebiliyor.
Arkadaş bunu kim sever? Sevilecek şey değildir fakat yapılması gerektiği için yapılır. Askerde alt devre gelmeyince 110 gün yıkayınca ev bulaşığı zaten koymuyor. Basit iş fakat Çatal kaşık yıkamaktan şahsen nefret ederim bir de uzun inçe sayılabilecek bardaklardan... birine elim sığmıyor ötekinler desen her çatalı kaşığı uzun uzun sürttüğümden ömrümü alıyor. Parlamıyorsa yeniden mantığı...
seven değil zorunda kalan erkektir. evet.
bulaşıkların makina tarafından yıkandığını bilememektir.
Onlugumu takarim ama. Swh.
ılıktır.