entry'ler (43)

akraba evliliği

Anneannemin teyzesinin kızının kızının kocasının kızkardeşi, babamın dayısı ile evli. Peki bu durum akraba evliliği oluyor mu sorunsalı baş gösterdi şimdi bende ...

squid game

O kadar matah, abartıldığı gibi ihtişamlı bir dizi değildir. Açlık oyunlarından büyük ölçüde intihal yapılmış, boş zamanda izlenebilecek ortalama bir dizidir.

anneanne diyince aklına ne geliyor

Sarımsaklı köftesi ve başka hiç bir yerde o kadar güzelini yemediğim bazlaması. Ördüğü kazaklar, patikler. 10 torununun hepsine 3 kuruş emekli maaşından artırarak yaptığı düğün bilezikleri.

evde silah bulundurmanın tehlikeleri

Uyurgezer birisiyseniz tehlikeli olabilecek durumlara sebebiyet verebilir tecrübe ile sabit. O yüzden şarjör ve silahı farklı yerlerde muhafaza etmek en isabetli karardır.

afganlar gelse ne olur

Daha çok gelsinler sonra Suriyelilerle bunları birbirine kırdıralım kenara geçip sigaralarımızı yakıp izleyelim. Ben bu çarpışmada oyumu Afganlardan yana kullanıyorum.

berberde saç yıkatırken akıldan geçenler

Boğulmamaya çalıştığım için kendi adıma nefes kontrolünden başka birşey düşünemiyorum.

bu başlıkta saçma bir komplo teorisi uydur

Oksijen bizi ortalama 70-80 yılda yavaş yavaş öldüren zehirli bir gazdır.

hogwarts cadılık ve büyücülük okulu taban puanları

ilk beş yıl zorunlu olan ve seherbazlık, şifacılık gibi kariyer mesleklerin olmazsa olmazı tılsım biliminin taban puanı bu kadar düşük olmamalı.

- Sıradan Büyücülük Düzeyi (SBD)
- Feci Yorucu Büyücülük Sınavları (FYBS)

Sınavlarından not değerlendirme sistemine göre en yüksek not olan "O" ve "B" almaları lazım öğrencilerin 6. ve 7. sınıfta derse devam edebilmeleri için.

80 yıl hatırı olan kahve

double türk kahvesidir.

yazar nicklerinden öğrenim durumu tahmini yapmak

niyet ettim troll olmaya: ilahiyat

poposunu elletmeyen erkek

onur yürüyüşüne katılmış ve elletmemiş ise ayıp etmiştir.

okula bmw siz giden çaresiz

karşı binamda oturan şahin marka arabaları ile okula giden (gitmeye çalışan) kışın bu vakitlerinde çalıştırmak için sabah bir, bir buçuk saat uğraşıp okula gideceksem kalsın fakirim ve mutluyum sıcacık minibüsler tercihimdir.

sigaraya başlayanlar için sigara markaları

adıyaman tütününün suyumu çıktı alınız 250 gr. sarıp sarıp içiniz efendim

ağlayan bir kadının kafasına vurup sussana demek

kafasına vurulan cisim kredi kartı ise susması büyük ihtimaldir.

en iyi ayrılma bahaneleri

(bkz: sen daha iyilerine layıksın)
(bkz: sorun sende değil bende)

camiye girip yaptığınız şık değil demek

teravih namazını neredeyse sabah ezanında bitirecek olan hocaya yapmak istediğim protesto.

cok balo gordum un dava açacağı yazarlar

gelişmeleri bu başlık altında merakla takip ettiğimizi bilsin.

uludağ sözlük yazarlarının yakaladığı balıklar

şimdiye kadar yakaladığım tek balık akvaryumun içindeki japon balığı. onuda öldürüyordum az kalsın.

caps konusu olan ünlüler

(bkz: hunharca gülen adam)

tüm sezon boyunca gol yememek

tüm sezon yedek oturmuş bir kaleci için pek de övünç sebebi değildir.