bugün

inşallah tırt bir dizi olmaz.
memati galiba dövüş ustası gibi bir şey. Ya bokçu ya kickboksçu.

inşallah değişik bir şey olur da dizi izlemeyen bünyeme farklılık katar..
net söylüyorum 20 bölüm bile sürmez.
--spoiler--

O ne biçim isim lan

--spoiler--
subliminal anal seks çağırışımlı dizi ismi.
Kadrosu çok iyi dizi. Konu da ilginç. Oyunculuk için karar vermeye henüz vakit erken. Ama kerem bürsin aksanlı şekilde konusucam diye ağzını yaymasa daha inandırıcı olacak.
Yaz dizisi kivaminda, bana yuzeysel geldi. Ister istemez kara para aski hatirlatti, ancak su anki tabloda bir cekiciligi yok benim icin.

Kerem Bursin tam bir amerikali. Yani mimikleri, aa ii'lar, oyunculuk kotu degil ama bu rol icin uygun degil, oturmuyor.
ilk bölümü yeni bitti. Güzel dizi.

(bkz: buralar entry dolar)
bence güzel dizi, alır yürür umarım. olaylar iç içe sanırım.
çarşamba gününe koyarak zaten kanalı yüzünden fişi çekilmiş dizidir. diriliş ertuğrul, kara sevda, no 309 dizileri varken ilk 10'a giremez. poyraz karayel'i 3 yıldır takip ediyorum ama bu sezonki reytingleri için yeni diziye geçilebilir.
Fragmanını görüp merak ettiğim dizi. Dün ilk bölümü yayınlandı izledim. Yeni bölümünü izleyecek miyim henüz karar veremedim.
Kerem Bürsin'in ne kadar kötü bir oyuncu olduğunu ispat etmek için yapıldığını düşündüğüm dizi.
büyük bir hakarettir. sülale falan dese tamam da...
kerem bürsin'in amerikan filmi seslendiriyormuş gibi konuştuğu dizidir

görsel
Bugün biraz izlediğim hoşuma giden dizi.
Rauf anne nedir Allah askina. Kulaga cok tuhaf geliyor, keske boyle bir espiri yapmasalarmis.. Dizinin kendisi fena degil gibi simdilik.
Kerem bursin'in ağır derecede yeteneksiz olduğu kalitesiz entrikalı kalitesiz atv dizisi.
Degisik bir dizi. Guzel aslinda konusu falan ama tam oturmadi aa budur demedik. Yinede izlettiriyor.

Spoiler

Bir de sari kizla evli o seviyor gibi ama esmer kiz da seviyor karisik baya.
Benim için her zaman Memati olarak kalacak gürkan uygun da dizide önemli bir role sahip ama izlemiyorum. Başrolde oynayan bebeye de kılım ayrıca.
Aslı çok güzel bir kız.
Hem kişiliği hem sureti.
Rezil diziler kervanina dahil olmustur.
vay amk, bu aslı ali'ye olan aşkını her anlattığında akan sular duruyor ya la. bu nasıl bir aşk lan. hatun kendini her ifade edişinde insan önceki bölümlerde yaptığı bütün fesatlıklarını unutuyor. derin siktir git.
Bizi dizi çekelim ama ismi çok saçma olsun. Ne olsun acaba diye düşünülüp bu isim bulunmuş heralde.
(bkz: hangi aşk adil ki)

https://m.youtube.com/watch?v=Eg1bALSMGUE
Yakışıklı bir gencin yaşlı başlı sakallı bir adama anne diye seslendiği dizi.

Ne oluyor orda bilen var mı?