Misafirlikten yeni geldim daha mayışmadım bundan dolayı... Evet.
Gece nöbeti vardır. Ben mesela. Daha bir hafta var bitmesine. Vay be resmen baykuş oldum arkadaş.
tamamen fantezi niyetiyle edinilen dert. en azından kendi açımdan. saat 1'i geçmiş ama uyku çok uzaklarda.
gecenin güzelliği.
Bilmiyorum ki sabahlar iğrenç.
sözlük te gezmek daha ağır bastı hem yarında tatil.
Yok la derdimiz. illa dertli olmamız mı lazım.
Yoğun ve gergin bir haftaydı, birinin önemli bir işini çözdüm, iki öküz arasından bir çarıklık deri çıkartıp, bir haftada aylık düzenli gelirimin 2.5 katı bir para kazandım..

Hafta bitmeden bir iki sallama iş daha geldi, şimdilik hiç oralı olmuyorum, iyice kuyrukları sıkışsın da, yaptığım iş ekonomik olarak daha da kıymete binsin diye bekliyorum.. ama bir taraftan da, sonradan sıkışmamak için şu anda ön hazırlıkları yapıyorum. Eşittir, pazartesi akşama kadar pek uyurum gibi gelmiyor bana..
bok var uyumayana ödül veriliyor.
sıraya geçtik bakalım.
bir bok veriliyorsa alacağız.
sözlükte karı kız düşürüp sabahlamak pardon amacım ifşa oldu tüh be sjsj.. derdim tasam yok öylesine oturuyom ama neyse saat 2ye geliyo iyi geceler tüm sözlüğe ben yatar.
Küresel ısınma sonucu evsiz kalacak eskimo kardeşlerimizi düşününce uyku tutmuyor.
gecelerin güzelliğini biliyordur .tüm gün kalabalıkta, koşuşturmada kaybettiği ruhunu geceleri buluyordur. kendini yeniden keşfediyor, karanlıkta kimsenin kalbindeki yaraları görmeyeceğini bildiğinden doya doya acısını yaşayabiliyordur... gündüz gülüşlerine gizlediği gözyaşlarından hafifçe yanaklarından süzülmesine izin verebiliyordur...
Bizim de kendimize göre derdimiz var.
Cumartesi belasından 2 saat önce kafa dinlemek.
Abi saat olmus 3. Bu saati görünce sabah namaza kalkamam diye hepten uyumuyorum. imsak vakti girince kılıp yatıyorum. Herkesin farklı emelleri yok yaani.
Zam, gam ve am.