bugün

halkın aklına takılan bir soru. ysk nın kararından sonra dolar fırladı. birileri düğmeye bastı...
kim bu ekremin ibb başkanı olmasını istiyor? kim bu işlerin arkasındaki gizli el? kim bu kuklacı?

https://twitter.com/Yekta.../1125453766004740097?s=19

evet.
biz varız. sade, sıradan bu ülkenin evladı.

si*iştire durun siz ortalığı yazda gelecek bu memlekete.
dolarin yukselmesinin secimle cok alakasi oldugunu dusunmuyorum karardan once dolar zaten 6.04 seviyelerindeydi bence ekrem imamoglunun arkasinda kim var diye tartisilacagina ulkede daha baska seyler tartisilmali nasil uretime gecilip ihracati nasil cogaltabiliriz bunlar konusulmali ama yok tabi ki algi olusturmak dolarin yukselisine bahane aramak varken bunlar konusulmaz. ekrem imamoglu nun arkasinda ise bence kendisini seven bir kitle var ve bu kitle giderekte cogaliyor.
akp ye oy verenlerden başka kim olabilir ki.
"ysk nın kararından sonra dolar fırladı" demiş. fırlamaması mucize olmaz mıydı?ne bekliyordunuz. ülkenin bekasını düşünselerdi, efendi gibi halkın tercihini kabul ederlerdi. ekonomi batmış, dolar fırlamış umurlarında mı? istanbul akan para kaynağı bırakmayacaklar tabi. asıl soru akp'nin arkasında kim var? rte nasıl hak hukuk tanımadan göz göre göre istediğini yapıyor bu ülkede?
sınırları istanbul'u aştı. artık, arkasında 80 il daha var.
halk...
şüphe uyandırır. evet.
Millet var millet.
Mitinge gitmek için yevmiye almayan, mitinge belediyenin otobüsleri ile değil jendi imkanlarıyla giden, fedakarlık yapan, umut arayan koca bir millet var.
Her başarılı erkekte olduğu gibi bir kadın olsa gerek.
Seçim ekonomisine girildiği her dönemde bu ekonomik spekulasyonlar olur. Birileri muhakkak fırsattan istifade yapmaya kalkacak. Seçimin yenilenmesini akp istediğine ve chp nin bunda bir müdahili olmadığına göre imamoğlunun arkasında gizli bir el aramak mantıksız.
Yorgun, huzursuz ama umudunu her daim koruyan bir kesim halk.
Yani Aydınlık sevenler!
zaten dolar ysk kararından önce 6 tl idi. seçimi iptal etmek, belirsizliği uzatmak demek. bu yüzden dolar yükseldi. şunu bilmek için ekonomist olmaya gerek yok sanırım?

ayrıca hayalgücünüzden ben de istiyorum. yemin ederim kırk yıl uğraşsam şöyle senaryo yazamam.
Amarika ve israyil var tabiki ya kim olacağdı.
https://www.youtube.com/watch?v=O9VdafkUgY0
anan.. diyeceğim

uygunsa uydu bee
Türkiye var kim olacak başka. telefoncu ekrem den bahsediyorsanız orasını bilemem.
bombayı açıklıyorum o kişi kesinlikle reis.

zira ekrem imamoğlu'nu parlatan, ona anlam yükleyen kişi reistir.

bence reis varisini yetiştiriyor.

çok akıllı adam bu.