bugün

ekşi sözlükten aşırılmıştır arkadaşlar. diğer sözlüklerde yazan bir kaç yazar da sanki kendileri açmayı düşünmüş gibi açmış yazdıkları platformda. ben de, "bizim neyimiz eksik lan" deyip kolları sıvadım. * neyse.

tempra reklamındaki, "babam öyle diyo" diyen çocuk ne kadar sevimli değil mi?

http://www.youtube.com/watch?v=xHXN_aMmBMU
yıl çok eski. başlığa entry girebilecek yazarların sayısı çok az. hali hazırda herkes 2000 ve üstü amk çünkü.
seneye anadolu lisesi sınavlarına hazırlanacam, taktik verin abilerim
"vallahi billahi makarena, heeyyy makaaarena". evet.

yahu açık açık erkek gibi, "ekşi sözlükten aşırılmıştır, diğer sözlüklerde de açılmış ben de burada açıyorum bu başlığı" diyorum, kodumun ergenleri "bari tarihi değiştirseydin" diyor lan amcık ağızlılar "benim aklıma geldi bu başlık" demiyorum ki, ne sikime o kıt aklınızla laf sokmaya çalışıyorsunuz.

"lombelikodelmondooo" evet.
Souness fenere bayrağı nasıl dikti ama.
az daha şampiyon olacaktık anasını satayım. nasıl yenildik fenere.
"tiiiiiirnnnnnn tiirrrnnnnn tiiirrnnn..."

Evin telefonu caliyor.

"0 ziiizzzttt tirtitirtitirtitr 2 ziizztt tirtirtitrtit 1 ziizzztt tirtitrtir..."

Evden birini ariyoz. Allahim kabustu o cevirmeli siyah telefonumuz. Ama zevkliydi lan.

Edit: "9 zist tik..." fhjfyujfj.
Zall gel buraya gezme kakalı bezle evladım.
3 yaşındaki gibi nasıl yazayım amk.
vay be o yıl euro 96 ingiltere vardı ne günlerdi.
bugün örtmenim kırmızı kurdela taktı yakama ve ödevime yıldızlı pekiyi verdi,imza attı.
"komşumuzun bir kızı dünyaya geldi bugün, adını oytunkaran koydular, allah uzun ömür versin çok sevimli zilli.
6-7 yaşındaydım lan o zaman. nasıl yazayım. ufak tefek şeyler işte.
geçen sene ikibine beş kala konuştuğumuz şeylere bakın diyorlardı, bu sene ikibine dört kala konuştuğumuz şeylere bakın diyorlar. ikibini bir geçince ne diyecekler acaba.
yer hakkari devlet hastanesi.
saat akşam 8 suları.

ileride koyu bir türk milliyetçisi olacak ben gözümü hakkari'de açıyorum.

doğduğum dakikalarda galatasaray'ın avrupa maçı var. hatta babam hem benden ötürü, hem maçtan dolayı heyecanlı.
çünkü galatasaray, Constructorul Chişinau karşısında şov yapıyor. hagi'nin galatasaray formasıyla ilk avrupa maçı. maç sonunda 4-0 kazanıyoruz.

ben ''doğuştan galatasaraylı'' ifadesinin somut örneklerinden biri olarak alıyorum yerimi bu dünyada.
adaletini zikeyim arkadaş, özer uçuran çiller'in çocuğu yalısının önünde askerlik yapıyor. hep fakirler ölsün zaten.
95 yapaydın da aynı olmayaydı, başka sözlüklerle.

evet aynen böyle yazardık 96 larda.
hepsi tempra konuşmak için bile dilekçe isteyecekler neredeyse.
Henüz doğmama 1896 yıl var. 96 ne lan?
(bkz: NASIL koydu aykut kocaman)
Annemle abimi okula yazdırmaya gittiydik herhal. Tam hatırlamıyorum.

Neyse kalsında editlerim.
teskereyi almaya 3 hafta kaldı amk. ulan kıbrıs, yedin 15 ayımı. evet.

o değil de, bütün yazarlar mobilden entry girmiş, hatta ben bile. benim pc aynı zamanda telefon işlevi görüyormuşta haberim yok.

özetle; sözlük cortladı beyler.
(bkz: Delikanliysan cikisa gel lan)

ilkokul lan tabi o zamanlar, lise değil. O kadar fosilleşmedik şükür.
Hiç olmamam gereken yerlerdeyim ben o sırada. Ana rahminde.
12 havariler bugün Kudüs'ten ayrılıp Avrupa'ya gideceklermiş hadi bakalım hayırlısı.