bugün

neden kaldırılsın? mazallah belgesel mi izleyelim? leyla ile mecnun mu izleyelim bunların yerine? bunu mu istiyorsun seni vatan haini!..

beybi!
siz artık herşeyin bağlı olduğu hükümet yapısının, kendisine dokunmayan neye müdahale ettiğini gördünüz pardon? milletin aklını meşgul ederken maddi-resmi ne varsa tırtıklamalarında katkısı yadsınamaz programları kapatacak öyle mi? bir skmediğiniz kaldı diye isyan ederken, onu dahil ne bizden ne de genç nesilden esirgeyenlerin artık daha neremizi ne yapacağını del gömleği giymiş gibi el kol bağlı çaresizce beklerken milleti uyandıracak işlere girişecekler he mi? ki adam televizyondaki başörtülü kız kime yazacak onu merak edeceğine, ilkokul çağında çocuklara tecavüz edilen yurtları bilmiyoruz deyip sonra orayı ziyaret resimleri çıkan karaman valisiyle milli eğitim müdüründen girip baş hırsızlardan çıkacak, yazıktır kafayı yer sinirleri harap olur.
Çünkü elektrik alıyoruz.
(bkz: ay olabilir mi öyle bişey)
çünkü sorgulamamayı öğreniyorsun. beyin yolakların yalak oluyor. daha ne olsun.
çay içebilmek için.
orospuluk meşrulaşsın diye.
evlilik programları kaldırılsında, sosyotrend falanmı izleyelim.
efazil-i nas oyalanmak ister azizim ! ( Kemal Beydilli sesinden)
Bunları izleyen insan zekide olsa ister istemez mala dönüyor. E bunlarada mal lazım güdülecek.
izleniyor da ondan.annemde bu saçma programları izliyor. hepsi o kadar yapmacık ki.
a haber deki siyaset programları varken bunlara beyin israfı demek mallıktan başka şey değil.

ülkede bir dişi ve erkek bir araya gelse herkesin tek derdi o oluyor. hal böyleyken ya görücü usulü ya da bu tip salaklıklar kalıyor geriye. bana göre bir problem yok. tv izlemiyorum ve bu programları sağlıklı olmayan kız-erkek ilişkilerinin devamı olarak düşünüyorum.

herkesin birilerini yaladığı siyaset programlarına tercih ederim. en azından arada bir aklı başında birileri çıkıp trollüyor, internete konan görsellerden anladığım bu...
Mustafa ceceli neden ünlü bir şarkıcı ise aynı sebeptendir.
televizyon toplumsal sorunlar ve nefreti yaymak için var olduğunu göz önünde barındırırsak, neden kaldırılsın ki. zaten tv bu saçmalıkları insanlara enjekte etmek için var.
Cingene programı olmaya doğru ilerliyor, inşallah da kaybolur gider.
içim kan ağlıyor, bir bunlar iki Hint dizileri bunları görünce ne yazık ki izleyenleri gördükçe beynim uyuşuyor, midem bulanıyor. Yok efenim kültürlü biri değilim ama Trt Belgeselin ki gibi kaliteli programlar varken bu yalan oluşumlara para akıtılması içimi sızlatıyor.
khk ile kaldırılmış.