1. 1.
  incubus ın sesi de kendisi kadar olağanüstü olan solisti...
  (bkz: pardon me)
  1 ... tazefasulle
 2. 2.
  dün gece sahnede devleşen göze, kulağa, yüreğe hitap eden karizmatik mi karizmatik iç çektiren incubus solisti geleceğin eddie vedder'i olabilecek kadar güzel bir sese sahip kendisi...
  1 ... manifesto
 3. 3.
  (bkz: sex me brandon)
  1 ... leyla
 4. 4.
  şarkılarında sürekli auvv- ovv diyerek orgazm sesleri çıkartan, kaliteli grubun kaliteli solisti.
  1 ... cemmm
 5. 5.
  güzel gözlü, güzel sesli incubus üyesi. ama saçlarına yazık ettin be brandon..
  ... sosyalpenguen
 6. 6.
  bir ara süper model jessica miller'la takılan (çok eskiden ama) sonra güzelim kızı daron malakian şebeleğine kaptıran taş mahluk. ama o saçlarına yazık ettin be çocuğum.. ayrıyeten göz kapaklarını yirim senin. var mı böyle güzel bir göz kapağı ya.
  ... sosyalpenguen
 7. 7.
  brandon tatlıses. ancak sesinin adamı olmadığını düşünüyorum çünkü cem özer tabiriylen o beybi feys şekle böylesine sağlam piçvari bir ses tonu gitmemiş. adam her türlü on numara mnksym.*
  ... gore gori chapa tipa rota hey
 8. 8.
  rastalı rastasız her hali süper olan incubus solisti. önemli kısım (yersen) sesidir ki, ince-kalın arası, enerjik ama tok, yükselebilen, hasta olduğum bir ses rengine sahiptir. gördüğüm yerde affetmeyeceğimdir.

  zorunlu edit: "affetmeyeceğim" derken, "kalpleri çalan çılgın bir haylaz" ya da "asi core prensi" oluşunu kastetmişimdir efendim olsa olsa. * lan ne kadar da fesatsınız amk.
  1 ... beat
 9. 9.
  gülücüğün en çok yakıştığı insanlardan biridir. sahnedeki tavırları ve röportajlarındaki hareketleri ile hep harika bir imaj çizmiştir.
  1 ... selune
 10. 10.
  gözleri ömre bedel insan.
  1 ... m ilginc olsun istedim