bugün

--spoiler--
krallığı "yan cebime koy" misali gayet te şevkle kabullenmesi ayrı bomba, akabinde konseye 3 dakika uğrayıp sadece drogon'un ne olduğunu sorması, sonra da gerisini siz toparlarsınız diyerek basıp gitmesi ayrı bomba olan dizi karakteri. ha sonra çok güzel toparladılar evet, kerhane inşaatı geyiğiyle cıvıdı gitti konsey. bu neeee?!?!?!?!!?
--spoiler--
Geekyapar kanalında bran için harika bir tanım yapıldı; kötü falcı.

Söylediklerinde hiçbir anlam olmamasına rağmen derya deniz laf etmiş gibi davranılması milyonlarca insanı sinir etti.

Jon' a "olman gereken yerdeydin kanka kafana takma" demesi, "bu kadar yolu kral olmaya geldim lan hırrime" diye tyrion' a atara kalkması ne kadar çirkin hareketler ya.
Battle of winterfell' de kargalarla savaşı hd izlemekten başka bir iş yapmamasından beri uyuzum zaten. Benim eyyorlamam bu kadar.
Ok bile atamayan, ezik oğlu ezik...kral oldu beleşten...fena halde uyuz olmuş durumdayım.
Startların en boş üyesiyken beleşten kral olan tip. Evet.
görsel
görsel
Yaz.
Alanya - konya kg var
Trabzon - kayseri ms1
Milan - bologna kgvar
Dün açıkladı warg tips.

Edit: dinleyenler kazandı bir dahaki bölüme görüşmek üzere warg tips
koca diziyi sandalyede oturarak geçiren karakter.
diğer oyuncular da tabi "yattığı yerden bizle aynı parayı alıyor" diye triplere giriyor.
bari bacılarına sahip çık, demirci piçler kütürdetiyor bacını
(bkz: uyumuyorum gözlerimi dinlendiriyorum) insanı.
Night King’i tebrik etmek için mi tuzağa düşürmek için mi yanına çektiğini anlayamadığım ermiş eleman. bu çocuktan bir bokluklar çıkacak.
Starkların en boş üyesi. Evet.
Serinin en daşşaklı karakterifir herif geçmişte geziyor insanları wargluyor daha ne yapsın piç.
üzücü..

görsel
kraliçeyi kulede bafilenirken gördüğü için kötürüm kalmış ama sonra ermiştir.
kuş olmuş. hem de geleceği görenden.
ilk sezon baya böyle sevimli bir çocuktu. Aynı arya gibi derken yıllar geçti bebenin tipe bak amk. Bu starklarda yıllar geçtikçe tipler bir dağılıyor kayıyor lan. Jon ve sansayı katmayın onlar zaten hep yetişkinlerdi.

Tipe bak lan Laz amk. Laz varg mı olur lan?
--spoiler--
kitapta derler ki jaime reis kendisini hanın üçüncü katından aşağı bungee jumping yapması için sallayıp düşünce ölmediği zaman, boğazının kesilmesi için gönderilen kılıcı bizim ensest piç göndermiştir.

bu o kadar piç bir elemandır ki reislerin reisi king in the north olan maviş gözlüm genç kurt robb stark'tan korktuğu için kardeşine yapmış bir şeyler. abisine gider yapamamış yani sarı pipi.

valla ben demedim. sizin adamınız söyledi. (bkz: Cersei Lannister).
--spoiler--
--spoiler--

Binlerce yıl öncesinden duvar'ı yaptıran Brandon stark, aslında bu bran'dir. ilerde bir görüşünde büyük büyük dedesi olan brandon stark'ın duvar'ı yapmakla yapmamak arasında tereddütle olduğunu görecek ve -tıpkı hodor'a yaptığı gibi- yapmasını söyleyecek. Gaipten sesler duyan Brandon da yapacak.

Eğer görüşünde brandon'ı ikna edemezse, günümüzdeki duvar olduğu gibi yıkılacak.

Not: jon snow'un duvardan ayrılmadan önce efkârlı sam'e ne söylediğini hatırlıyor musunuz? "Ben yokken duvarı sakın yıkma"

--spoiler--
Ned stark in oğlu.

6. Sezon 5. Bölümde gördük ki
--spoiler--
geçmişe gittiği vakitlerde yaptığı şeylerin günümüze etkisi gözükmekte. Bu da senaristlerin elini güçlendiriyor.
Onun dışında harbiden dizide stannis in kızı hariç diğer masum insanların ölümü dolaylı ya da doğrudan buna bağlı. Son bölümde de kurdu yaz ve hodor u pic etti. Neyse kuzey unutmaz, kuzey unutsa da biz unutmayiz.
--spoiler--
Bu çocuk kuleye tırmanmasaydı game of thones 2 sezonda biterdi. Hatta başlamasına bile gerek kalmayabilirdi.
Kendisine ne oldugunu diizinin 6.sezonunda görmeyi umut ettiğim çocuk. Keske hiç ara vermeseler yaa of.
kitapta olmasına rağmen dizide görünmemeye başlayan bence kitabın en kritik karakterlerinden biri bence bu eleman ak gezenlerle olabilecek savaşta en kritik rollerden biri ejderhaları kontrol edebilir.
Ağaç oldu meyve verdi yeşil gözünü siktigim.
Bu sene görülmemiş ve görülmeyecektir. Seneye asker yemeği varmış.
stark hanesinin en spastik yavşak karakteri. bu amcıkağızlı yüzünden bir aile yok oluyor. oç bok mu var çıkıyorsun ağaca. hadi çıkıyorsun ne sikime belli ediyorsun kendini. sanane kim kiminle sevişiyor. köyün muhtarı mısın piç?
o duvara tırmanmasaydı babası yaşıyor olabilirdi.
güncel Önemli Başlıklar