bugün

insanda güzel boyunları baş ve vücut arasından ayırıp hep yanında olsun isteği uyandıran fetiş. o yumuşacık güzelim boyundan nasıl ayrılacağını bilemez insan. bu fetişin tek sinir bozucu yanı; kışın saklanan merak edilen boyunlardır.
güzel bir boyunda boyun kemiğinin belirginleşmesi ve ortaya çıkan çukurun eşsiz güzelliği tarif bile edilemez.
bugün öğle saatlerinde okulumun servisine(hacettepe - beytepe kampusu) bindiğimde farkettiğim his (mi desem, hastalık mı desem bilemedim). bir anda dayanılmaz geldi önümde oturan kızın gerdanı.. kokusunu hissetmek istedim, yaklaşmak istedim.. o bölge benim için tek yerdi. o an. tek mutluluk orasıydı benim için. şiir de yazardım, müzik de bestelerdim.. hikayeler, senaryolar da..

bir bayanın boynu kadar ihtişamlı yer yok...
başlığı ve yazılanları okuyunca farkettiğim, 'lan bu bende de var' tepkisini verdiğim yarı-hastalığımdır.
ayak sevgisine göre mantıklı bir sevdadır.
Hani o beyaz, yarı saydam ten altından gülerken damarlar gözükür,kızın kokusuna şampuan kokusu karışır ya. . . Hani hafif kızaran yanaklar, bir ova düzlüğünde gıdıyla buluşur ya. . . Hani omuzlara ulaşan incecik kaslar, sola bakarken belirir ya. . . işte öyle bir şey.
(bkz: abicim bi gidin)
Bir çok fantaziye göre daha normal olan şeydir.
Olum ramazan Ramazan niye böyle şeyler yapıyorsunuz?

Tövbe tövbe.

Az durun şeyimiz dinlensin. Yazık yane.

Bir tür gideri olan cinsel yönelim jsjfmdmd.
Temiz ve güzel bir yüzle tamamlanınca insan vücudundaki en çekici bölge boyun.koku hassasiyeti olan insanların kokuyu en rahat alabilecekleri yer de boyun. Boyun gğzel yani kısaca.
herkesin sevdiği bir şeydir.
tüm insanlığın en çok haz aldığı noktalardan biridir.
bu yüzdendir tüm parfümler oraya sıkılır.
ayrıca tüm hormanel koku salgılama da bu bölgeden yapılmaktadır.
görsel

Memelerden önce boyna odaklanıyorsanız aramıza hoş geldiniz..
Koyun fetişizmi olarak okuduguma gore biraz sıkıntılarim var galiba.
bana göre en güzel fetişizmdir. hele kumral beyaz tenli bir kadında ayrı bir güzeldir. bir de tek tük saçları düşer ya boynuna kelimelerle anlatamam o güzelliği.
ben ışid militanıyım , boyun gördüm mü dayanamam vururum bıçağı.

o kelle öne düşecek aga , başka türlü tadı çıkmıyor.
Bende de olandır.
"anladik sevgiliniz var." dedirten fetis turu.
Genel anlamda herkeste var olandır.
Zannımca bende olandır.

Olm böyle bazıları saçlarını falan topluyor ya öyle bakakalıyorum.

Koklamak öpmek falan istiyorum, umarım yapıp sapıklık seviyesine atlamam.
Die Vampires.
Her uzvun, yerin fetişizmi olduğu gibi bunun da vardır

Hatta bende de var lan bu, böyle güzel boyunlu hatunların boynunu ufak ufak öpme isteği geliyor arada bana.

Nedense kısa, tıknaz olan kızlarda boyun olmuyor amk.
Kesinlikle bende olandır.

Öyle oraya burnumu dayayıp koklamak öpmek falan istiyorum.

Hatta beni oraya gömün istiyorum.
Kadin boynundan tahrik olma durumudur.
sapıklık belirtisidir.
güncel Önemli Başlıklar