bugün

güldürür.
Begenerek izledigim bir dizi. Beni gulduruyor baska bisey dusunmemi engelliyip guzel vakit gecirmemi sagliyor baska da bisey istemem zaten. Haftada bir dertleri salliyorum bu dizi be arkadasim hosgeldin sayesinde ikisini arka arkaya koymalari da cok iyi olmus.
3. bölümde göndermeleriyle, replikleriyle kırıp geçirmiş dizidir. bu bölüm özlediğimiz geniş aile mizahına en yakın bölümdü, cüneyt inay çizgiyi yakaladı tekrar.

--spoiler--
mithat: sizden oy istiyorum ama vermeseniz de olur.

melek: mithat canım, vaatlerin neler? başkan olursan ne yaparsın?

mithat: başkanlık yaparım büyük ihtimal.
--spoiler--
sınıf da dövüşürken bir in tam hacıya vuracakken hacının göğsünü açarak annemlerin cuma kuranlarında tuttuğu yasini göstermesi harikaydı yahu:):):)
artık kıvama gelmiş dizi. gotik kız din dersinde namazın farzlarını sayınca yılmaz'ın ağzı açık kalır.

--spoiler--
yılmaz: anam bu kız bana yüz sürünce imana gelmiş.

selim: yılmaz bu şimdi adını da yusuf islam olarak değiştirmesin.
--spoiler--
(bkz: Sedef Avcı) mıdır nedir olmadan çok daha güzel olacak dizidir.
bir agnostik olarak yılmaz(hacı) karakterine hayran olduğum dizi. bundan sonra bende kamyonu şarampole yuvarlayınca zıplaya zıplaya banyoya koşacam.

ayrıca bensu soral insan değilsin.
https://www.youtube.com/watch?v=7eftHmCpII8
--spoiler--

fuat elinde yüzükle evlenme teklifi provası yapar.

fuat: bu yüzüğü al benimle evlen. bu ne lan bu nasıl evlenme teklifi çocuğa emir verir gibi, bu yüzüğü al üstüne de kendine bir şey al. paslanmışız valla.

--spoiler--
ilk bölümü klişe ikinci bölümü tanıtım üçüncü bölümü espride zirve dördüncü bölümünde ise taşların yavaş yavaş yerine oturduğu dizi. karakterler cidden çok başarılı. yılmaz karakterini herkes seviyor ama bana göre biraz abartılı. riçiriç'i de bu bölümde abartılı buldum. mithat'ın babası ve annesini oynayacak oyuncular ortaya çok güzel bir komedi çıkardı. dizide inci'ye daha çok yer verilmesini istiyorum.
dizide her 10 dakika da kesin kahkaha atıyorsun klasik cüneyt inay dizisi. fakat bu diziyi yazarın diğerlerinden ayıran özellik o öksüz yetim çocukların dramını çok tadında çok lezzetli vermesi.

öyle ki birinci bölümde annesi gözleri önünde ölen kocaman çocukluğunda yaşadığı o trajediyi anlatırken şöyle cümleler kurdu:

- annemin naaşını götürürlerken bende yaş pastayı avuçlamışım yemişim. bu kadar tatlı bir şey insana bukadar acı verebilir mi? bir acı ağızda bu kadar mı tatlı kalabilir mi?
Kanal D'de yayınlanan Türk yapımı bir dizi.
jeneriği dışında vasat dizi.
http://www.youtube.com/watch?v=UBhH7bV64yA
liselilere göre fazla olan esprileri vardır. ayrıca din hocası yardırmaktadır.

- evladım çişe gitmem lazım, benim senin yaşın kadar prostatım var.

- biraz daha konuşsak sınıf arkadaşı çıkıcaz prostatınla.
Pis yedilinin çakması gibi olan dizidir.
Din hocasının bedduası güldürmüştür.
kocaman tipinin elektirk sahnesi yarmıştır. bulursam videosunu ekliycem.
bu lanet olası dizi çok güzel bir felsefe üzerine oturtulabilir türkiye'de bir çığır açabilirdi ama o mafya tipi salaklıklar başladı.

tipik cennet mahallesine döndü dizi ya.

biraz geliştirin kendinizi.

aşın bazı şeyleri.
kanal D'de yayına başlayan dizi. yönetmenin mizansen çalışmaları işe yaramamış, filmde yine varoş ve tiki yarışmaları göze çarpmaktadır. aşkları ve komik olayları peşi sıra cereyan eder.
cumartesi saat 23:00'e alınan dizi. kanal ağır saçmalamış. böyle bir dizi 23:00'e alınır mı lan?
artık netten takip ederiz.
kanal d'de oynayan komedi-gençlik dizisi. dizi başlamadan önce fragmanlarını gösterdiklerinde izleme ihtimalimi bile vermemiştim ancak öyle hoş, öyle güzel ve komik bir dizi ki, yani diyorum ki izleyin, izlettirin, dosta düşmana haber salın.
cumartesi saat 23:00'e alındığı bilgisi yanlıştır. kanal d sitesinde pazartesi saat 20:00'ye alındığı yazıyor.

http://www.kanald.com.tr/BoynuBukukler
yeni bir kanald dizisi.
Öyleymis türk kanalları ile pek alakam yok fakat çok sevgili arkadaşım ben de oynuyorum yaa dedi izleyeceğiz bakalım rolü nedir bilmiyorum.
Ah ulan anıl bana o yandaş kanalı izleteceksin ya alacağın olsun.

Edit: lan anıl olum nolmuş sana oha. Şok oldum şuan yine aynı tip be hiç değişmemissin bi sakallar çıkmış. Artık kimse seni kız sanmayacak bir de üzerine taş gibi olmuşsun öh be çocuk. Yolun açık olsun ne diyeyim