bugün

kalın topuklu ayakkabılar var erkekler için. air polo falan takıl.
asılıp gerdirmek lazım bu yöntemle artık her şey daha uzun.
protein ağırlıklı beslenmek ve düzenli uyku ile birlikte spor yapmak en önemlileridir.
küçük yaştan beri tekvando sporunu yapıyorum ve bolca süt ürünleri ve proteinli yiyeceklerden yiyip içiyorum uyu düzenimi kontrol altında tutuyorum sabah sporları yapıyorum içerisinde bolca esneme hareketi olan haziranda 1.58 dim şu anda 1.69 um tabi bu yaşımın küçük olmasındanda kaynaklı.
beyin jimnastiği yapın. boy takıntısından kurtulursunuz.
fazla takmayın boy meselesini. 175 yeterli olacakdır türkiyede yaşamak için. 180 üzeri bana değişik geliyor. sanki bir hastalık geçirmişde böyle olmuş gibi. ayrıca 175 boyla 190 lık adamı tekme tokat dövmek pahabiçilemez. o yumruğu 15 cm daha yukarı uzatarak adama yumruk atmak. tek dezavantajı kafa atamamak gibi.
20 yaşının üstünde iseniz kabulleninin.
1,88 in aşağısı kısa yalan .
Bu yaştan sonra umut edilmemesi gereken tavsiyeler. Malum sözlüğün yaş standardı 20-38 arası.
yüzme basketbol ve voleybolla 1,88 1,97 arası boya sahip olmak mümkün tabi 3-4 yaşlarından başladığınızda .
az masturbasyon yapın. ve spor yapın. bisiklet sürün. e tabii 9 ila 15 yaş aralığında iseniz...
ilizarov eksternal fiksatör. Günde bir mm den ayda 3 cm uzamak mümkün.
basketbol.
Yuksek yere asılı kalmak ne demek saçmalamayin ya.
Öyle birisinin uzadığı nerede görülmüş.
Aç karna yatmalısın. Çünkü uyurken gh (growth hormon) salgılanır. Kan şekeri yükselmesi ise bu hormonun salgılanmasını bloke eder.

(bkz: growth hormon)

Edit: bkz. eklendi.
Siktirmeyin boyunuzu. hâlâ götünüze ip bağlayın, bokunuzu süte karıştırıp yiyin diye tavsiye veren amcıklar var. 14 yaşındayken annemin kısa olduğumu söylemesi üzerine 20 yaşına kadar kompleks içinde yüzerek sağdan soldan bir de adam sandığım mallardan tavsiye isteyerek tükettim gül gibi ergenliği. Biri de çıkıp siktirme boyunu onurlu cesur insan ol, hayattan tat almaya bak diye sıçmadı ağzıma. Hepsi uzama tavsiyesi verdi. Ben de mal gibi dinledim. Bir çizgi film kahramanı yapsa yadırganaCak kadar hayalgücü isteyen hareketler yapıp süt içerek uzamayı bekledim ama uzamadım. iyi de oldu. Buradan tavsiye veren mal boklarına diyeceğim yok ama tavsiye arayanlara sesleniyorum. Çok zavallı görünüyorsunuz.
Bol kalsiyum.
kızlarda 14 erkeklerde 16 yaşını doldurduktan sonra sikseler uzamazsınız. var olmayan tavsiyelerdir. boşuna uğraşmayın boyunuzla mutlu olun.
devede de boy var, çok şapmamak lazım. 176 her türlü yetiyor, 160 ile daş gibi hatunları götüren ev arkadaşım vardı, mesele hatunsa tabi.

başka ne olacaksa.
çekelim...
Hollanda'ya gidin. Intihar dusunuyorsaniz.
boy un ne kadar uzayacağı dna da kodlanmış durumdadır, ve bu değiştirilemez. vicudu germe olayları olabilir, yani dik durmak, kaburgayı düzleştirmek. ancak kemikleri büyütmek mümkün değil.
sana özelden atacağım numarayı ara bunun için ilaç hap var 5 cm ye kadar uzatıyormuş.

yok la sanırım uzattığı şey başkaydı karıştırdım.
Ağırlık bağlayıp salland...

Pardon bu başka bir boydu.