bugün

entry'ler (660)

kısa saçlı kızların daha seksi olduğu gerçeği

görsel

koç burcu kadını

hadi sevişelim kadını.

kayboldum diyen birine neredesin diye sormak

ağlayan kişiye yöneltilen "ağlıyor musun" sorusunu akıllara getirir.

yılların tupac ına tupek diyen insan

aynı zamanda pacman i pekmen diye okuyan insandır.

osmanlı devleti denince akla ilk gelenler

edebali.

sözlük yazarlarının itirafları

14 yaşındayken aşırı hoşlandığım kız beni limon satarken görmüştü lan. feci utanmıştım. ehehe.

teb

hesabınızda 10 lira varsa 20 liranızı kesebilecek banka. uzak durunuz.

-anne bi 20 tl ateşlesene acil sigaram bitti.
+tamam oğlum gönderiyorum.

atm'nin önünde; "hesabınızda 1 lira 27 kuruş bulunmaktadır.

hay ben senin..

tecavüz edilecek olası objeler

(bkz: bank)
(bkz: banka tecavüz ederken penisi sıkışan adam)

burak yılmaz ın yazacağı kitaba isim önerileri

(bkz: yer çekimi)

burger king

türkiye'deki hisselerinin %30'una ömer üründül sahiptir.

orgazm sonrası yaşananlar

öncesinde;

-aşkım artık sevişmek istemiyorum ben. bana artık çok saçma geliyor yani evli değiliz bile korka korka yapıyoruz hep biliyorum birden bire böyle bir şey çıkardım şimdi ama özür dilerim ben suçluyum senlik bir şey değil bu lütfen anla beni.

+ne saçmalıyon sen yeaa. olur mu öyle şey yeaa. en azından ellesem falan bişeyler yapsan yeaa.

31 sonrası;

+olum haklı olabilir ya. evet evet haklı be olum. siktir et zorla yapacak degilsinya. haklı lan kız.

yazın gelmesi

serdar ortaç'ın albüm çıkarması, popstar ve survivor'ın başlamasıyla vuku bulur.

uludağ yazarlarının kıvırcık saçlı olması

sırf başlık sıçmak için yapılan önerme.

(bkz: oo gençler formatın amına koymuşsunuz yine)

yaran capsler

görsel

ojenin üstüne çiçek böcek çizmek

görsel

türk kızının facebook kapak fotoğrafları

görsel

sıkı wu takipçisi kendisi.

uludağ sözlük yazarlarının fiziksel özellikleri

belimde ve sağ yanağımda gamze var. sağ yanağımdaki 1. katın balkonundan suratımın üzerine düştükten sonra oluştu küçükken.

sözlük yazarlarının itirafları

hacım bugün dolaşıyoruz çarşıda arkadaşla. ayda yılda bir çıkan insanım normalde, öyle ya tam da çıktığımda yağmurun yağacağı tuttu amına koyayım. biraz gez toz derken yağmur başladı hızla mekan aramaya başladık. yanımda bir arkadaş var. mert adı. ulan apar topar giderken karşı kaldırımda dilenen 60lı yaşlarda bir amca gördüm. ayakta yağmurun altında dolanıyor avucunu açıp. suratı ekşi. o kadar kaçışan insanın arasında çok rahat seçilebiliyor. ama o nasıl bi surattır yarabbi. hemen atıldım karşı kaldırıma. mert napıyon olum gelsene dedi. şu amcaya para vericem dedim. ya gel be oğlum onlar senden benden daha zengin bırak uğraşma dedi. mert siktir git amına koyayım dedim. yarrak gibi dikilmeye başladı ben öyle deyince. her neyse, amcamız kaldırımın ortasında ağır adımlarla yürüyor yağmurun altında ve bir sürü insan da adamın suratına bile bakmadan hızla ilerliyor. pahalı montları, pahalı çantaları eline değiyor adamın. beni görünce de "Allah rızası için yavrum bir yardım et" dedi. kurban olayım amca gel otur hele şöyle bayağı ıslanmışsın dedim. tam yanımızda da bir çorbacı. dışarıda 2 masası var ama üstündeki tenteden yağmur gelmiyor. oturttum amcayı buraya. çarşıya gidiyorum diye de 1 hafta idare edeceğim paramın hepsini almışım. ayda yılda bir çıkıyoruz ya.. 37 lira 50 kuruş vardı yanımda. amca tüm param bu dedim verdim eline 35 lirayı. çorbacıya da amcama bi çorba ver dedim hızla uzaklaştım. mert'e el yaptım ben gidiyorum hesabından. durağa yürüdüm, otobüse atladım eve geldim. bir hafta boyunca çaya ekmek batırıp yicem haliyle. bir paket de makarna var. 4 güne bölerim ben onu. ama içim huzur doldu, o yüzden rahatım.

foursquare

"bakın ben yüz yılın görgüsüzüyüm burada takılıyorum bak hatta bunu yiyorum-içiyorum salaklar ehehe" demeye yarayan program. mantığı nedir abicim? gösterişinizi, görgüsüzlüğünüzü sikeyim ben sizin. mcdonaldslar burgerkingler starbuckslar havada uçuyor bir de. hiç dönerci ayhan abiden yer bildirimi yapan yok. sikerler öyle yer bildirimini.

sınayder vs şınayder vs şinider

dogrusu snayderdir.

izmirliyseniz çiğdem deyin geçin hacı, uğraşmayın hiç.