bugün

Tanım: gençleri tutsağına düşüren zehirli maddenin ortaya çıkardığı komik konuşmalardır. Allah satanlarında ,bu işten para kazananlarında belasını versin.

Ahmet sen bonzaimi içtin olum yine ?
-yok Hasan abi ne alakası var
Itfaiyeyi niye aradın o zaman olum ?
-hee onu mu diyorsun, şerefsiz ejderyalar her yeri yaktılar abi
+kanka ben lavoboya gidiyorum.

5 dk snra aşağıdan ambulans sesi duyulur aşağı bakılır. arkadaş kendini atmıştır.

+neden atladın olum?

-gülmemem gerekiyordu.

evet tamamıyla sebebi buymuş. allah tan kırıklarla atlatmıştı salak.
-abi bu ne?
+bonzai.

-abi bonzai var mı?
+var.

+abim bonzai var mı?
-yok.

-bonzai ne?
+minyatür ağaç.

-abi bu ne?
+ot.
-bonzai nerde?
+içtim.
Ejderyalar öyledir ya. Ejderha olsa yapmaz öyle şeyler. Bu saçma sapan şeylere özenip, buraya yazıp beğeniyorlar ya ona aklım gidiyor. ölüyorsunuz, öldürüyor neyin özentisi bu oğlum.
Heijan / gene mi amcalar http://youtu.be/P0u5SGevbC0 hala dinlemediysen çok şey kaçırmışsın demektir..
Bir gun 3 arkadas mali alir ormana gider icmek icin.guzel terkedilmis bi orman evi bulunca baslarlar dalgayi sarmaya.yalniz elemanlardan biri ilk kez icecektir.Baslarlar cigarayi donmeye , kafalar on numara.cigara bitmeye yakin ;

-ahmet bi tur daha donelim de öldür.
+aga sn öldür ugrasamam ben.
-olum öldür iste kafam cok guzel.
+iyi tamam amk.

Muhabbete anlam veremeyen 3. Eleman " ulan bunlar beni oldurecek" diye dusunup silahi ceker ve diger iki elemani oldurur.

Dip not : öldürmek , cigarayı söndürmek demektir.
Bonzai adami bozai.
insanları bonzaiye özendirmeye lüzum yok. He ille de içecem diyorsanız 10 tl daha katın esrar alın hem ölüm derdi de yok, olabilecek en kötü durum kafası geçene kadar mal mal gülersiniz.