bugün

geçen gün : 20
antreman günü : 14

kilo :99

Evet. Şeytanın bacağını kırmış bulunuyorum. iki haneli rakamları gördüm. Daha da sırtım yere gelmez. 20 gündür Ekmek, şeker ve unsuz besleniyorum. Üç öğün yemek. bazen iştah olmadığı için 2 öğüne düşüyor. ilk zamanlar biraz acıkır gibi oluyordum ama bir hafta geçtikten sonra ekmeği aramamaya başladım. Çok acıktığım zaman kahve ile geçiştirdim. Hem tok tuttu hem de metabolizma hızlandırdı baya yararlı oldu.

Bazı mesajlar geldi, hızlı kilo verdiğimden sarkma olmuyor mu diye? sporla beraber diyeti tutturursanız sarkma olmuyor kesinlikle. 2 haftadan beri hissediyorum. yaptığım spor hem vücudu sıkılaştırıyor hem de iştahı kesiyor. Spor kesinlikle gerekli diye düşünüyorum.

Gelelim ağırlık programımıza :

Spora başlamadan eliptik bisiklet 20 dk yapıyoruz. Hem yağ yakımını başlatmak için hem de vücuttaki tüm kasları ısındırmak için biçilmiş kaftan. Ondan sonra bacak kaslarını geliştirmek için HACK SQUAT (MAKiNEDE ÇÖKÜŞ) 3x12 , LEG PRESS (MAKiNEDE AYAK iTiŞ) 3x12, Adımlama(Lunge) 3x12 (5,5 ağırlıkla beraber) , göğüs kasları için Peck Deck Fly 3x12, Ön kol arka kol ve omuz için de DUMBBELL ALTERNATIVE FRONT RAISE 3x12, SIDE LATERAL RAISE MACHINE 3x12, ONE ARM CABLE SIDE LATERAL RAISE 3x12 3 tane daha hareket var onların isimlerini tam olarak bulamadım. Bunlardan sonra 10 dk normal bisiklet ve 15 dk da normal (hit) koşu ile bitiriyorum. Toplam harcadığım zaman duş ile birlikte 2 saat. Fazla uzun sürmüyor yani.

Unutmadan günlük en az 2 lt su da içmek gerekiyor. Sporda sadece 1.5 litreye yakın tükettiğim için ben çok aramıyorum ama siz susuz diyet yapmayın kesinlikle çok zararlı.
Genetik yapınız iyi değilse ve özellikle de paranız yoksa boşuna bu sporu yapmayın inşaatta çalışın daha iyi en azından para kazanırsınız.
sürekli başlayıp bıraktığım.. bende o göt yok sanırım
Vücut geliştirmenin ecnebicesi.
Farklı yöntemleri vardır, misal:
görsel
Akla ilk önce arnold schwarzenegger’i getirmektedir. O adamın sayesinde ben de 5 yıldır bu sporla uğraşıyorum. Çünkü o estetik harikasıdır.
kapitalizmin bize getirdiği saçmalıklardan bir diğeri. ben bu işi tam spor olarak göremiyorum.

salonlara yazılıp tonlarca para verilip kıç kadar mekanda karı peşinde koşan barzolarla zengin düşürme peşinde koşan kezbanlarla aynı ortama girmek bana göre iş değil.

gidip odun kırsanız hem daha fit bir vücut yaparsınız hem de üzerine para kazanırsınız.

şaka falan değil bu, inanmıyorsanız herhangi bir oduncunun vücuduna bakabilirsiniz.
ilaç kullamadan yapılırsa , dünyanın en güzel sporudur. Gençlik kaynağıdır.

Bir tüyo verelim . set aralarını kısa tutunuz . max 5 saniye .

selam ve tuva ile ....