bugün

bir sozluk yazari

edit: ankarali'dir, beşiktaş'lidir..
(bkz: sozlukteki besiktasli yazarlar)
koyu beşiktaşlı bir vatandaştır.
kankam olur kendileri. sözlük formatı'nı öğrenmek için, gecenin 4'ünde yataktan kaldırıp evine kadar getiren* sözlük ve beşiktaş aşkıyla yanıp tutuşan, şimdilik yazar adayıdır. birkaç ay içinde sözlüğün demirbaşı olacaktır. ayrıyetten kankam diye söylemiyorum sözlüğe çok şey katacak olan, adaştır.
kendisiyle 30 nisan ankara zirvelerinde tanısma fırsatı buldugum, sahsına munhasır sporcu bir yazardır. muhabbeti super, alkol eşiği haylı yuksek bir kısıdır. allah yolunu bahtını acık etsındır.
uludag sozluk ankara kaynasalim zirvesinin en büyük kazanımlarından biri olmuştur şahsım adına. bu kadar muhabbet, bu kadar bira, bu kadar tuvalet ihtiyacı, bu kadar iyi şöförlük kaç kulda olur bilinmez. ama bilinen asıl gerçek 23 yıllık kankası * gibi delikanlı ve de fedakar bir insan oluşudur.
sporcu kısılık, duyarlı, beyefendı..*
ankara zirvesinin tanışmaktan memnun kaldığım kişiliklerinden biridir... beşiktaşlıdır ki bu fenerli olmasından çok daha iyidir... geçen seneki gs-bjk maçı hakkındaki vurucu yorumuyla kopartmıştır beni... *
bu sefer pek bi kaynaştığım yazardır. defansta olduğu gibi ileride de başarılı olmuştur. saha çim olduğu için ayakkabılarından dolayı sıkıntı yaşadığını düşünmekteyim. futbol mantalitesi takdir edilesi insandır. birkaç maç daha yapsak daha iyi anlaşacağımızı düşünmekteyim. ilk maç olduğu için düz oynadık yoksa ara paslarında zekası takdire şayandır.
güzel goller atan ve güzel goller kurtarmama da vesile olan insandır. beşiktaş forması gözlerden kaçmış değilidir.adaşımdır ayrıcana !
her geçen maç daha bir güzel oynayan yazar. fahri tatan a benzerliği de dikkatimi çekmiştir bu maçta. bütün zirvelere bekleriz efendim.
ilk kez halı saha hariç başka bir zirveye gelen yazar. hayırdır inşallah.*
canayakın bir o kadar da komik olan yazar. bu özelliğini herkese göstermese de sohbetine doyulamayan şahsiyet. her zaman görüşeceğim, yüzünden o koca gülümsemen eksik olmasın dediğim insan. *
bu kadar zamandır tanımama rağmen hakkında hiç entry girmediğimi farkettiğim yazar.
(bkz: severek izliyoruz)
(bkz: zirve yazarlığı)
-yine de nice yıllara lan.
RwM!... takımdan ayrı düz koşu...:
olm dur lan duygusal anlar yaşatma şimdi
zaten takımdan ayrı düz koşu yapıyorum a.q
hsn:
olum takımı s.ktın zaten
hsn:
tigana gıbısın aq
öyle lan, adama küfrettim ettim aynısı oldum
hsn:
olum tam kadroyu oturttuk
hsn:
gidiyosun... bonservisini de al git burdan...

kumaşım iyi, 2 sene beklesin...

tanım: çapa'daki diğer yarım. önlibero tadı...

(bkz: eyvallah)