1. 1.
  bir sozluk yazari

  edit: ankarali'dir, beşiktaş'lidir..
  (bkz: sozlukteki besiktasli yazarlar)
  ... munny
 2. 2.
  koyu beşiktaşlı bir vatandaştır.
  1 ... black_cool
 3. 3.
  kankam olur kendileri. sözlük formatı'nı öğrenmek için, gecenin 4'ünde yataktan kaldırıp evine kadar getiren* sözlük ve beşiktaş aşkıyla yanıp tutuşan, şimdilik yazar adayıdır. birkaç ay içinde sözlüğün demirbaşı olacaktır. ayrıyetten kankam diye söylemiyorum sözlüğe çok şey katacak olan, adaştır.
  1 ... redwinemania
 4. 4.
  kendisiyle 30 nisan ankara zirvelerinde tanısma fırsatı buldugum, sahsına munhasır sporcu bir yazardır. muhabbeti super, alkol eşiği haylı yuksek bir kısıdır. allah yolunu bahtını acık etsındır.
  ... painkiller
 5. 5.
  uludag sozluk ankara kaynasalim zirvesinin en büyük kazanımlarından biri olmuştur şahsım adına. bu kadar muhabbet, bu kadar bira, bu kadar tuvalet ihtiyacı, bu kadar iyi şöförlük kaç kulda olur bilinmez. ama bilinen asıl gerçek 23 yıllık kankası * gibi delikanlı ve de fedakar bir insan oluşudur.
  1 ... palta
 6. 6.
  sporcu kısılık, duyarlı, beyefendı..*
  -1 ... okyanus
 7. 7.
  ankara zirvesinin tanışmaktan memnun kaldığım kişiliklerinden biridir... beşiktaşlıdır ki bu fenerli olmasından çok daha iyidir... geçen seneki gs-bjk maçı hakkındaki vurucu yorumuyla kopartmıştır beni... *
  ... don santino corleone
 8. 8.
  bu sefer pek bi kaynaştığım yazardır. defansta olduğu gibi ileride de başarılı olmuştur. saha çim olduğu için ayakkabılarından dolayı sıkıntı yaşadığını düşünmekteyim. futbol mantalitesi takdir edilesi insandır. birkaç maç daha yapsak daha iyi anlaşacağımızı düşünmekteyim. ilk maç olduğu için düz oynadık yoksa ara paslarında zekası takdire şayandır.
  ... fewzi1907
 9. 9.
  güzel goller atan ve güzel goller kurtarmama da vesile olan insandır. beşiktaş forması gözlerden kaçmış değilidir.adaşımdır ayrıcana !
  ... balyancho
 10. 10.
  her geçen maç daha bir güzel oynayan yazar. fahri tatan a benzerliği de dikkatimi çekmiştir bu maçta. bütün zirvelere bekleriz efendim.
  ... fewzi1907