bugün

ekranlarda gördüğümüz simalarına alışık olduğumuz, çok güzel hareketler bunlar ile daha iyi tanıdığımız oyunculardır, ekiptir.
bkm de çıraklar denmektedir kendilerine..
kendi deyimleriyle pişmekte olan oyunculardır..
eller patlatılıncaya kadar da alkışlanmayı hakedenlerdir.

22 kişilik şu anki kadrosu aşağıdaki gibidir;

ayça erturan
Aydan taş
ayşegül akdemir
burcu gönder
bülent emrah parlak
büşra pekin
emre canpolat
ersin korkut
eser yenenler
gizem tuğral
gülsüm alkan
hamdi kahraman
metin keçeci
metin yıldız
murat eken
nazmi kahraman
oğuzhan koç
pelin öztekin
şahin ırmak
şevket süha tezel
zeynep ender ige
zeynep koçak
ersin ve eser on numara oyunculardır.
murat eken ve büşra pekin özellikle dikkat çekenlerdendir..he bi de ersin var tabi..önceleri ulan torpilli bu herif diye hafiften bi gıcık olma durumum vardı ama adam cidden komik yahu..genel olarak içlerinde kötü diyebileceğimiz varsa varsa 1-2 tanedir..ama gerçekten bütün olarak bakarsanız çok başarılar..yeni sezonu heyecanla bekliyoruz..
"yahu çok komik lan bu adam.", "bu da çok güldürüyo beni.", "e bu bomba zaten." demekten şahsımı helak eden acayip başarılı insan topluluğudur.

özel olarak;

(bkz: şahin ırmak)
(bkz: eser yenenler)
(bkz: bülent emrah parlak)
(bkz: ersin korkut)
(bkz: oğuzhan koç)
(bkz: büşra pekin) 'in ayrıca hastasıyımdır.
ayrıca "kutsal damacana" filminde çeşitli roller almış kişilerdir.
bazılarının tekel direnişine destek vermek amacıyla 16/01/2010'da alanda olduğu oyuncular.
murat eken'in yazdığı skeçler harikadır. ersin biraz yalaka olmakla beraber iyi oyuncudur, komiktir.
bol akrabağ bağlarının olduğu kadrodur.
erkek oyuncularının bir kısmının hemen her perşembe dikilitaş'taki muradiye halı sahasında top oynadığı grup. arada tolgahan sayışman, cansel elçin de geliyor, enteresan maçlar oluyor.
başlangıçtan bu yana hacim genişlemesi yaşamışlardır.az yiyin lan!
siz siz olun bu andavalları twitterdan takip eylemeye kalkmayın , beş dakikada bir something technically wrong hatasını alırsınız hafifletemezsiniz anasayfanızı.

ipin ucu o kadar kaçtı ki neredeyse birbirlerine sıçıyorum uzun çıktı tiviti atacak hale geldiler , bu ne kalitesizliktir lan ! az bi düşünün az bi ironi bişey yapın dibindeki adama söylediğin su ver cümlesini oraya ne yazıyorsun a be rahatsız.

tabi en yaratıcı tiplemesi hıyarlı baba olan bi ekipten ancak bu çıkar.

sittirin lan.
içlerinde ismini bilmediğim kara, kuru az da kıllı bi hatun vardır. skeçlerde yaptığı tek şey nasırlı ayağına basılmışçasına bağırmak olan hani. o bağırır, seyirci alkışlar. o bağırır seyirciden alkış, ıslık kıyamet gibi. o bağırır ben hayata küserim, sahne sanatlarından zerre anlamadığımı düşünürüm içim burulur. o bağırmada bişi var, var bişi çözecem bakalım, hayırlısı...
şu sıralar çeşitli dizilerde boy göstererek, içlerine etmekle meşguldürler.

şurada da belirtildiği gibi: #19082915
dahil oldukları her projenin ırzına geçen ekip.
e.o isimli oyuncusu kim merak edilendir.
e.o. isimli oyuncunun çok bozduğu söyleniyor.
kim lan bu e.o ?
E.o.lsun o kadar.
popüler kültürün çok sevdiği, bir kaç oyuncu dışında alayının yeteneksiz olduğu topluluk..
sıkmış tiplerdir.
busra pekini severim en çok. sonu'ta ikiz kardeşim demi ehe.
bizi bağlamaz olayın kahramanlarından birini barındıran topluluk.

olayın kahramanının ismini biliyorum ama vermeye gerek var mı onu bilmedim. çok merak eden varsa özelden atarım.
(bkz: bkm mutfak da sevişmek)
ülkenin başına bela edilen tipler. allah'ım oyuncu diye ortalıkta gözüküyorlar. evet.