1. 1.
  deep web para birimi olarak ortaya çıkan daha sonra kullanım alanı genişleyen bitcoin kazanma işlemine verilen ad.

  bazı virüsler bu işin üretilmiştir.
  1 -1 ... dis kapinin ic mandali
 2. 2.
  Kazançlı olduğu gibi sürekliliği yoktur. ihtiyaç kadarı olan bitcoinler karşılandığında mining sistemi duracaktır.
  1 ... zemhery
 3. 2.
  yerini altcoin mininge bırakmıştır. ethereum, zcash, monero gibi alternatif kriptoların miningi artık cok daha karlıdır hele ki özellikle ülkemizde.
  ... paintblack
 4. 3.
  cihazların gümrüğe takılması, cihaz ve yazılımların kurulumlarının zorluğu, harcanan elektrik miktarı gibi nedenlerle ülkemizde karlı bir iş değildir. kar edeyim derken zarar bile ettirebilir.
  ... leoni
 5. 4.
  (img:#1446465)
  Kıymetlimissss. *
  ... n dakota
 6. 5.
  microsoft un bazı sunucularına sızarak dijital para üretmişlermiş. microsoft un bazı sunucuları biziz zaten lan. adam güncelleme yayınlıyor, sonra da ilk indiren p2p yoluyla diğer bilgisayarlara paylaştırıyor. işlemci neyin de bu kadar aşırı çalışması normal değil zaten. şimdi anlaşılıyor windows 10 un neden bu kadar kastığı.
  ... zallastik
 7. 6.
  Sarfettiğiniz hashrate'e değmez. Getirisi yok.

  Mining artık altcoinler için daha cazip. Ethereum haricinde monero, neo, dash gibi dolar karşısında yine önemli bir değeri olan kriptocoinleri kazabilirsiniz. Sağlam ekran kartlarıyla oluşturulmuş bir mining sistemiyle bunlardan iyi kar sağlanabilir.

  Ama şu gerçeği unutmamak lazım. Btc borsalarında her ne kadar altcoinlerin iniş çıkışlarından al sat yaparak para cukkalama yöntemi şahane olsa da bu paraların satoshi değeri gün geçtikçe azalmakta.

  Yani sen bir yıl boyunca monero kaz. Başladığında tanesi 300 dolarken bitirdiğinde 1 dolar olsun. O kadar emeğe enerjiye elektriğe makine yorgunluğuna bakınca Külliyen zarar.

  Dikkatli olmak gerek..
  ... when night surrounds me
 8. 8.
  Kazıp çıkartsanız bile bunu türkiyede gerçek paraya çevirebilecek kimse yok anca amerikaye gidip öyle çevirtebilirsiniz. Öyle bitcoin im var deyip hava atan orospulara kanmayın.
  -2 ... uludag trollu
 9. 9.
  artık kâr seviyesi olmayıp zararına yapılan iş.
  dipnot:hasflare da binlerce mağdur müşterinin olmasına sebebiyet vermiştir.
  ... tyleronlaynn
 10. 10.
  üye olup kazanmaya başlayabilirsiniz.

  https://freebitco.in/?r=32744134
  1 -2 ... cerevesta