Müzik esliginde Ve güzel manzara ile cok zevkli bir aktivite.
o rüzgarın yüzünüze vurması, kolları yana salarak, yol da boşsa arada bı gözleri kapatarak yapılan, harika olan aktivite.
görsel
Hep kiskandigim eylem yetenek işi kazık kadar olsanda olmayınca olmayan bir eylem.
Bir motor sürmek olmasa da çok güzel bir eylemdir. Hele de telerlekler ince ve yokuş için özel motor düzeneği varsa tadından yenmez.
bir süre sonra bağımlılık yapıyor. yalnız yol bisikleti ve mahalle arasında gezilen bisiklet aynı şey değildir.
Yıllar sonra tekrar gerçekleştirdiğim insana sonsuz zevkler yaşatan harika eylem.
bi motor sürmek olmasa da cok daha nostaljik cok daha kendimizi cocuk gibi hissetmemize sebebiyet verir.kıyaslamamak daha doğru diğer bineklerle bisikleti aslında.yasadığınız semt veya sehirde bulunmanıza rağmen sizi baska özgürlüğü en derin hücralarınıza kadar hissettirerek tanıdık ama o esnada yabancıymıscasına hissettiren ve yeni semtler bahceler parklar yollar kesfediyormus gibi düsündüren yegane tasıt olabilir dünyadaki.belki de sadece bana böyle hissettiriyordur bilemem.
Grup halinde yapılınca daha keyifli olabilen aktivite.
görsel
yaz aylarında yapılan müthiş aktivitedir.
16 yıldır yaptığım tek şey.
o değil de ankara'nın bozuk kaldırımlarında bayır aşağı süre süre aksiyon yaşıyoruz amk.
ayrıca bana kilo verdiren tek spor.
Çok zevklidir. Mutluluk verir. insanın rahatlamasını sağlar. Eğer iki-üç kişi beraber bisiklet sürüyorsa daha da zevklidir. Yalnız sürerken de müzik ve rüzgar eşliğinde.
havalar ısınsın kan ter içinde kalana kadar sürcem. özlendi.
köpek kovalıyor.
size şehrinizi hızlı gösterebilecek fiil.
Kalbe iyi gelir galiba.
Bisiklet sürmek zor olsa da öğrenince vaz geçemiyor insan.
Trafikte bisiklet sürmeyi bir türlü sevemedim ama spor salonunda iki günde bir sürüyorum. Keyifli aktivite.
rahatlatan eylemdir lakin ben bisiklet sürmeyeli çok oldu ya.