bugün

memeli killi hayvan.
biscolata erkeğini mi istersin yoksa ali ağaoğlunu mu?
http://www.youtube.com/watch?v=-9ofLOxVs80
erkeğin bir sex sembolü olarak bariz bir şekilde kullanıldığı reklam olması nedeniyle özellikle bayanlar tarafından sorulması ihtiyacı doğan önerme... dün akşam uzun süre bu tartışmayı yapmamız üzerine ortalama türk erkeklerinin yine bisküvi üzerinden karşılaştırması gerektiğine karar verdik. yani biscolata erkekleri erkekse türk erkeklerinin ortalamasının petit beurre olduğu sonucuna vardık. yani net, sade, her şey olması gereken gibi, ne eksik ne fazla ama bir klasik...

aynı şekilde victoria's secret melekleri kadınsa türk kızları ne karşılaştırmasının iççamaşırı üzerinden yapılması kararına vardık ve türk kızlarının ortalamasının çifkaplan iç çamaşırları olması gerektiğine karar verdik. yani idialı olmayan, sade, asıl amacının görsellikten çok fonksiyonel olması...
Sorun su Biscolata erkeklerinin ne ozelligi var ki? Ben mi yanlis acidan bakiyorum bilmiyorum. Bakislari komik ve bos bir kere. Kaslari varmis. Cok toy duruyorlar bence cok sıkıcı erkeklerdir bunlar. Zeka pariltisi yok gozlerinde. Ha tamam buyuk guclu bedeniyle senin kucucuk bedenine sarildiginda hissettigin duygu iyidir hostur da bu kiz arkadasimin gogusleri 80A olacagina 80B olsun demek gibi bir sey. Onun yerine ayva gobekli biyikli karizmatik tatli tatli gulumseyen bir Turk erkegini-yemek yapabilmeli- tercih ederim acikcasi. Rus kizlari insansa Turk kizi nedir tarzi basliklari gorup gorup abartmayin panpalar. O basligi acan insanlarin ayibi. Rus kizi diye sayiklarlar sonra ben niye yalnizim. Sinirlendim bak.
önemli olan iç güzellik rerö rerö, falan filan.
sürekli türk kızlarına şöyle olan türk kızı böyle olab türk kızı yazan erkek yazarlara karşı haklı olarak açılmış başlık. Erkeklerin türk kızlarına demediklerini bırakmadıkları gibi eleştiriye de gelemediklerinin açık örneği. (bkz: eksileyin a dostlar)
hede kızları kızsa, türk kızları ne,
hödö kızları kızsa, türk kızları ne,
türk kızlarının salak olması, türk kızlarının x olamaması... türk kızlarının y olması... diye diye sözlük kızlarını gerim gerim geren sözlük erkeklerine, karşı taarruz başlatmış olan yazar söylemi. nokta vuruşu yapmış arkadaşımız, tebrikler.

her ne kadar biscolata erkeklerine uyuz olsam da, yazarın haklı direnişini destekliyorum efendim.
Saçma bir soru. Türk erkeklerinin yeri ayrıdır,sanki ileride biscolata erkekleriyle evleniceksiniz. Yine onlara kaldık yani.
https://www.youtube.com/w...mbedded&v=9LIs3ZOHDJ8

bunlar kadınsa, türk kızları yoktur. hiç var olmamışlardır.
Insandır.

Mesele karın kasları ya da adonis kası değil insan sadık ve düzgün mayali olmalı
Sikimde değil çok meraklı idik türk kızlarına hsdo gidin siz o erkeklere.
biscolata erkekleri gaydır.
türk erkekleri erkeğin hasıdır.
fark bu.

edit: kezbanlar eksiliyor.
Victoria nin melekleri kadınsa bizim turk kezbanlari ne peki? Sorusunu akıllara getiren sorudur . Ee iste böyle popoya böyle pipi üzülmeyin cok fazla.
türk erkeklerine tepki olarak canlandırılan karakterlerdir.
Türk erkeğidir.
Bu reklamların ben yapımcısını da, oyuncusunu da, yönetmenini de kın kın kınıyorum arkadaş. Bu reklamları yayınlayan kanal sahiplerine çok büyük kin ve nefret besliyorum. Hatta yargıyı da göreve çağırıyorum. Yargı söylesin, gerçekte böyle bir erkek tipi yok desin. Hayır, olmasın zaten. Yavşak lan bunlar. Ağzı yüzü ne diyor belli olmayan yavşak tipler.
Geçenlerde bendeniz ve lise çağlarındaki kız yeğenim _bugün ne giysem- isimli programın galasını izliyoruz derken araya zırt pırt reklam giriyor. Bu esnada biskolata erkeği diye tabir edilen karı kılıklı bir yavşağın reklamı çıktı. Kendince bir şeyler yapıyor, gülüyor, dudaklarını ısırıyor filan bende hasıl olan ağzına çarpa hissi kuzenim de farklı şekilde tezahür ediyor. bakıyorum yeğenimin gözler parıl parıl parıldıyor. Ne oluyoruz dedim, Ben bu reklamlara hastayım dedi.
Çokta yadırgamamakla beraber anlayabiliyorum bu tipi tiplerden hoşlanan kızlarımızı. Çok önceleri de _keremcem- hastasıydı bu yeğenim mesela. Kerem-______cem @windovslive diye msn adresleri alırdı.. Şimdi söylesem inkâr eder ben yapmadım der. bu biskolata erkekleri şeysininde öyle gelip geçici bir şey olduğunu düşünüyorum ve ben bizzat kendim bu adamları görmekten hatta bu adamlar erkekse biz neyiz diyenlerden zerre hazzetmiyorum. Ulen sen önce temizliğine, vücut bakımına dikkat et, Her gün dişini fırçala, ellerini yıkama alışkanlığı edin, düzgün karakter sahibi ol da, dudaklarını neyini ısırman, kıvırtman ya da baklavan da olmasın anasını satayım. Sen hele bi normal olda.
tersinden sorulmuş bir soru. türk erkekleri erkekse biscolata erkekleri ne? cevabı; eşeğin ziki.
herkes tek tip olmak zorunda değildir. türk erkekleri bir sürü ilaç, toz, güçlendirici iğne filan kullanmaz. gerek duymaz. o bisküvi erkeklerini de 30 yıl sonra görürüz. bizim şimdiki halimizden de beter olacaklar. edit: bu arada şişman filan değilim. gereksiz kas yığınlığına karşıyım. sporunu yap geç. püskevit erkeğine özenmek de nereden çıktı a kezban?

edit2:bazı ezbanlar rahatsız.
önce şu tezi çürütün ağdalı goril meraklısı kezbanlar

(bkz: güzel ve seksi bir türk kızı yoktur)
soran kişilerin kocalarının daha kolay cevaplayacağı sorudur.
victoria secrettakiler kadınsa siz nesiniz? cevabı verilecek sorudur...
biskolatotoş erkeklerinin yanlarında neden hiç kız yok sorusunu akıllara getirir.
türk erkekleri candır.
dünyanın her yanından, her sene binlerce turist geliyor türk erkekleriyle olmaya. sen daha neyin peşindesin?
senin açılışını yapacak erkeklerdir. (bkz: la pompa le pompito)
sen kaşındın.
erkekcik.
Bu terimi 1.50 boylarında hatta taş patlasa 1.60 boylarında gezinen bir kızımız söylemiştir. Kendisi aşure kazanı gibi bir popo ile dolanmaktadır.Saçı ve sakalı birbirine girmiş, sivri uzun favorileri ile dikkat çekmektir büyük olasılıkla.