bugün

uğruna her şeyini verdiği tüm hayatını arkadaşlarını kalbini saçlarının siyahını verdiği kızsa; evet, her şeyden çok sevdiği bu insanın ölmesini isteyebilir.
Gercekten nefret ediyorsan ölmesi dışında tüm acıları çekmesini istersin.
Teolojiye göre ilk insanın evlatlarından kabil, habil'in ölmesini istiyordu ve bunu eyleme döktü. dünya üzerinde dökülen ilk kandı ve bunun devamı geldi.

insanın içinde bulunduğu durumdan dolayı birinin ölmesini ister. içindeki öfke de buna çanak tutar.

eğer imkanınız varsa uzaklaşın oradan. öfkenizi yenin. eninde sonunda her insan ölecek en azından arada siz olmazsınız.
isterim dünyada ne kadar pkk lı it varsa ölmesini isterim.
Beter bir duygu olsa gerek.
Umarım hayat, birinin ölümünü isteyecek kadar derin bir acı yaşatmaz. Hiç birimize...
Bazen oluyor bana. Niyeyse hep aynı kişiler. Kin tutmak kişinin kendisine zarar veriyor lakin. Bana her ne yaptılarsa şevkle yaptı bu insanlar zaten amaçları beni üzmekti. O yüzden umursamamaya karar verdim. Affetmişte değilim.
kişisel sebepler değil gerekler üzerinden veya bir dava üzerinden bunu istiyorsa durum biraz değişebilir.

biri zulmediyor ve insan öldürüyorsa onu yok etmek için ne düşündüğünün veya ne hissettiğinin bir önemi yoktur. bu senlik, anlık, istek barındıran bir durum değil bir zorunluluktur.

umarım kimse zorunda kalmaz.
istediğim olaydır .
özellikle vatan haini kahpelerin.
birinin mi? illa bir olacaksa üç harflidir ve sıkça uzun derler. Gerçi benden kısadır, işte kime göre uzun neye göre uzun?
Keşke ölmesini istemekle ölseler.
Ölmesinden çok işkence edilerek öldürülmesini istemek gerekir.
allahım sen mevzuyu biliyosun, amin.
(bkz: sık Memati sık)
Yanlış bir şey. Can düşmanı dışında olamaz.
Herkesin canı kendisine tatlı.
Böyle birşeyi istemek insanlıktan çıkmış olmak ile doğru orantılıdır.
Annem kendisine köpek dedi diye ki bağırmadı bile, alınan babama üzüldüm. Üzüldü diye.

kızınca anneme ana avrat küfreden, Facebook açtım diye bana orospu diyen, gidip arkadaşları ile gezdi diye abimi kapının önünde tekmeleyen babama. Ben de böyle bir malım işte.

Tez zamanda geberirsin umarım..
bunu tam olarak istemem ama neden yaşadığını anlamadığım insanların olduğu bir hakikat maalesef.
Sevmediğim insanların ölmesini istiyorum evet. Oksijen israfları.
Hümanist değilim.
Yoğun duygularla harmanlanıyorsa geçmiş olsun.
HZ. Muhammed der ki: "Kendin için istemediğini bir başkası için de isteme" buyurur.
az önce aklıma gelen ve ağzımdan kaçırdığım ancak daha sonra günah olduğunu düşünerek Allah'tan arka arkaya dua ederek af dilediğim durum.
asla eyleme dönüşmemesi ve dökülmemesi gereken haince durumdur ayrıca. Allah'ın verdiği canı Allah alır.
çok pişmanım ve özür diliyorum.
düşmanımın bile istemediğimdir.
işyerinde gıcık kaptığım tiplere karşı bu hissiyat içindeyim ama bi bok olduğu da yok pezolara.