bugün

Evlerinin bahçesinde bira içtikleri için 5 erkeğin saldırısına uğramış kadınlardır. Nedir bu yobazların içki ile mutlu insanlarla, kadınlarla derdi? Gidin çocuk tecavüzcülerini dövün! Kadınlarımızdan uzak durun! Bu ülkeyi sizin gibilere bırakmayacağız!

https://twitter.com/Haber...ZdgipYM-44nCItuQ&s=19
sırf bira içtikleri için dövmüşlerse onların ta amına koyayım ben. ama sırf bira içtikleri için de dövdüklerini zannetmiyorum. malın biri de çıkmış "gidin çocuk tecavüzcülerini dövün" yazmış. koduğumun ergeni. çocuk tecavüzcüsünü bulsalar onu da döverler. sanki ortada göz yumulan bir çocuk tecavüzü olayı var. boş yere duyar kasmayın.
(bkz: Ensar vakfı nda tecavüz skandalı)
(bkz: gerçek islam bu değil)
az önce dolu dolu yazdım ama gerek yok.

alın size gerçek şeriat.

bu gibi durumlar yaşanmasından diye mustafa kemal atatürk'ün türkiye'sine asla ama asla şeriat gelmeyecek. bu da büyük andımız olsun.

bu kadınların bir an önce bu saldırganları darp raporu alarak polise şikayet etmesi, tek tek haklarından insanları hürriyetinden yoksun kılma gibi konulardan şikayet etmesi gerekiyor. zaten şikayet etmişlerdir.

biri bana böyle yapacak, yaptığı yanına kalmaz. intikam, soğuk yenen yemektir.
“Sırf bira içtikleri için dövdüklerini zannetmiyorum” diyen sözlük davarlarını su yüzüne çıkaran haber.

Ya gerçekten asabiyetim bozuluyor, ablalık çizgimden çıkıyorum…

Dövme eyleminin geçerli bir sebebi olabilir mi sayın evrimini yarıda bırakmış homo erectus?

Bu zihniyetin zekasını geliştirmek gerçekten imkansızlaşmaya başladı artık, yıldım…
Ya suç kesin dayılarda aq. O tipte bi dayının yobaz kafasıyla suçlu olmaması imkansız. Tipe bak aq. Peygamber sanki götüm sana ne lan.

Edit: bunu eksileyenler burda bile varsa ülke bitmiş aq.
Başka mesele vardır, tabi bunu din konusuna getirenler olur, seçime yakın kara propagandalar çoğalır. Milletin evinde yaptığı şey bizi ilgilendirmez.
kendini ülkenin sahibi sanan saplantılı gerizekalılara karşı her zaman yanınızda bir şeyler bulundurun ben misal bezbol sopası aldım, olmayan beyinlerini akıtırım onların.
Emsal olacak bir ceza uygulanması gereken saygısızlardır. Sen kim oluyorsun da insanların yediğine içtiğine karışıyorsun derler adama.
Konu bira içme değil diyenler ben de şunun örneğini vereyim o zaman siz anlayın ne boktan herifler olduklarını. Konu 1 bira değil 1 bardak su bile olabilir. bu tip emekli kafalar bizim mahallede de dolu. Mahalle araba dolu olduğu için park etmek zor oluyor akşamları millet bulduğu yere bırakıyor. Dayının birinin derdi şu: merdivenin önünde kaldırım olmasına rağmen neymiş merdivenin önü açık olcakmış, efendi rahat rahat merdivenden inince direkt yola çıkabilcekmiş, arabanın etrafından dolaşmak istemiyormuş. Vay aq kraliyet ailesi büyüğüne bak sen. Bi tanesi gelir "kiracılarınıza söyleyin çöpü buraya atmasınlar koku yapıyor" diyor. Lan yarram çöpü bıraktıkları yer senin evinin 100 metre sağ tarafında sana ne sikik. Evine merdiven korkuluğu yaptırmak için usta çağırırsın yan tarafta evi olan der ki bize sormadan nasıl yapıyosunuz evde hasta var bilmem ne. Lan kendi evime yapıyorum yoldan geçen arabalara da diyor musun evde hasta var ses yapmayın diye. Bunlar mal aq mal her sike bişey bulurlar. 1 tane bira görsünler sırf kıllığına yine sorun çıkarırlar.
bu türlerin gücü anca yaşlılara, güçsüz kadınlara, çocuklara, kendini savunamayacaklara işler. camide çocuk siken adama birşey yap(a)mazlar. kendileride oğlancı oldukları için. hiç demezler benimde oğlum, kızım, torunum var diye.

heyt be türkiye cumhuriyeti, sen bunları da görecek miydin? yakışmadı.
dayağı hak etmiş kadınlardır. kadınlar bira falan içemez.
valla yazar arkadaşlar sizi bu hayatta çok öperler. gözünüzü biraz açın çok güvendiğiniz biri olmadıkça görmedikçe her duyduğunuz yazılan şeye inanmayın.

bira içtiği için 4-5 erkek kadınlara kafa göz girmiş?
bira içmiş ama promil sıfır çıkmış?

yalan söylüyor demem çünkü tanımıyorum, görmedim elle tutulur bir kanıt yok. ama bunca tutarsızlık varken sırf kaşı açıldı diye bizim saflar gibi ölümüne de savunmam.
Sebebi bira içmeleri olmasa bile bu canice darp etmeyi haklı çıkarmaz. bebek sahilde f*huş yapanlara, kilotsuz sokakta dolaşanlara, çocuklara hallenen mültecilere ses çıkarmaz, bu kadar rahatsız olmaz bu yavşaklar. o yavşakları bulup, bir güzel ağzını yüzünü mosmor yapıp ağzı ile yüzünü yer değiştirip, ağzını yüzünü o görüntülerden daha beter biçimde kan içinde bırakacaksın, yaptıklarına bin pişman olacaklar. Başka çözümü yok bunun. Takım elbise, politikacı tanıdık bulup serbest kalacaklar nasıl olsa bunlar. Bu kadar or*spu evladı anaları s*kildikçe daha çok türüyor anlaşılan. hem özel mülke, özel kişisel alana tecavüz, hem de utanmadan sohbet ettiler bira içtiler diye darp etme, hem de 60 yaşında kalp hastası yaşlı amcayı darp var. bu nasıl bir or*spu çocukluğudur, o nasıl görüntülerdir or*spu çocuğu! O yavşakları bulup, g*tlerine o bira şişelerini sokacak, kan alacaksın. Kendi düşüncelerine saygı ve özgürlük beklerler ama başkalarına karşı asla saygı ve özgürlük hakkı gösterme gereği duymaz bu yavşaklar. Aynen çok hoşgörülüsünüz hoşgörü dinine inanıyorsunuz aynen. Bu yobazlıktan da öte bir şerefsizlik. bunlarak küfür etsen twitter ifade özgürlüğünü alıp 12 saat tweet attırmaz. elon musk'ın da ifade özgürlüğüne saygısı fazla yok anlaşılan. Bunların sırtını dayadığı iktidar değişince başka bir iktidar gelince yeni iktidar, özel yaşama ve giyim kuşama en ufak bir tacizde, sataşmada bunu yapanı anasının am*na geri sokmazsa, bu cahil yobaz or*spu çocuklarına hayatı zehir etmezse ben onların da am*na koyayım!
Kadınları döven adamların 2'si tutuklanmış.

Bir kadın kaşı gözü yarık şekilde videosunu paylaşmıştı, adam ona orospu çocuğu diyordu ve saldırıyordu.

Bunu gördükleri halde hala kadınları suçlu göstermeye çalışan yazarlar vardı.

Başından beri doğru tarafta yer aldığım için vicdanım rahat!

Tekrardan söylüyorum o yobazlara, bu ülkeyi size bırakmayacağız!

https://twitter.com/tele1...RvYZYz3IfRP42fxg&s=19
O adamların ceza alması geri kalan saldırgan yobaz insanlara ibret olsun! Bahçesinde oturan kadınlardan Rahatsız olanlar defolup Afganistan'a gidebilir!