bugün

her babayiğidin harcı değil bunu yapmak.
yanında 8-10 litre kola da içilmeli!

selam ve dua ile.
8-10 lt. kola ne olm, 3- 4 bardak iyi demlenmiş çay olsa ooh! Ne güzel gider varya.
tuvalet de ne çıkacağı belli olmayan iştir.
Sayması daha zor olan aktivite.
ben hep -de eki yiyorum. -ki ekinin tadı hoşuma gitmiyor.
yaklaşık yarım saat sonra yükselen kan şekeri değerinden ellerin titremesine neden olacak eylem.
büyük denizde boğulmak için yemin etmiş bir dangalak daha.. aferin!
Sevgilin yoktur mutluluğu kakaodan yemekten arıyorsundur. Sen ekler yerken millet etten yiyor.
ondan sonra neden 1000 kilo oldum.
Midenin bulanmasına neden olabilir.
bursada esentepe civarında bir yer var tek işi ekler yapmak. rengarenk ve farklı tatlarda bir sürü ekler var, o eklerlerden farklı farklı 25 tanesi dinlene dinlene yenebilir. Fakat yine de insan işi değil.
çikolatalı olmadığı müddetçe pek de abartılacak bir mesele değildir. meyveli kolay kolay kesmiyor zira.
Hayalim. O kadar para bulursam yerim. (bkz: yıkıklık)
ben 50 tane yiyen biribi tanıdım u yüzden 25 beni pek şaşırtmıyor.
Ekler tatlıların çekirdeğidir benim için.
Bitirmeden kalkmam.
Bu sabah iki tane gömdüm, bi 10 tane daha yiyebilirdim sabah olmasina ragmen. kucuklerinden tabi, Büyüklerinden 3 tane ye bitersin.
spordan sonra enerji depolamak için olabilecek durumdur. zaten 15 liralık yaptırsan bir kutunun içine anca 8 tane koyuyorlar. o değilde bi spora başlayamadım ya.
Afiyet olsun, denilesi.
eklerler yemektir.
parmak boy olanın 8 tanesi yaklaşık yarım kilo geliyor
25 taneside 1,5 kilo gelir. fiyat olarakta normal bir yerde 50 tl civarı tutar desek. boşanda semerini ye. yine ekler hafif hele internette görmüştüm kızın biri 2 kilo baklava yiyormuş bir oturuşta.
Yenir fakat akşam yenirse yatakta uyku tumaz ve saatlerce yatakta dönülur.
(bkz: Bokunu çıkartmak)
25 tane yiyemem ama çok zorlarsam 5 tane yiyebilirim. Ama böyle lezzetli olursa yenir yoksa bazısının hamuru kağıt gibi çok kötü. Dandik ekler satmayın kardeşim ya!