bugün

yarışmacılar'aman sabahlar olmasın' sözü yüzünden az sonra dumur olacakları yarışma.
para kazanılan ya da öyle olduğu iddia edilen yarışmalar içinde, en sonunda alın size bir milyon para, hemide nakit. yapacağınız şey sadece 8 soruya doğru yanıt vermek ve tek seçenek zorunlulunuz da yok diyen, fakat yine de orada ve o anda, paralar azmış gibi zannedildiğinden ve emin olunamadığından, emin olunmayan seçeneğe 100 tl yatırmak gibi bir durum olduğundan para kaybının çok olduğu fakat şans faktörü, yani kesin emin olunan sorular çıkarsa para kazanılabilecek yarışma.
"bu yarışmada 7. soru çok önemli çünkü bu soruyu bilince 8. soruya geçiyoruz." şeklinde cümle kuran zeka küpü sunucunun sunduğu yarışma.
en kolay soruları bile bilemeyen ve hala entelektüel gecinenlerin katıldığı yarışma. bugun cafe acma amacıyla gelen 2 bayam yarışmacıya engin altan düzyatanın 1 milyonu kazanırsanız cafenizin adını canlı cafe acar mısınız sorusu güzeldi.
(bkz: kalp krizi)
şu an yarışan pınar isimli kadın sinirlerimi oynatmıştır. evlat olsa sevilmez o derece gereksiz. sürekli tuhaf tuhaf mimikler ve şuursuzca konuşmalar. kısacası hayatımda gördüğüm en itici insancıklardan birisi. sunucu "hazır mısınız" diye soruyor, bu "yes" diye cevap veriyor. ondan sonra engin altan düzyatan'a "moralim bozuldu, napmam lazımm, bana bir şey söyleyin" diyip gerizekalı diyaloglar kuruyor. yarışmanın sonuna kadar kalmazlar da, milletin sinirleriyle oynamazlar inşallah diye dua ettim. bir de devlet dairesinde çalışıyormuş. tapu kadastronun altında kal diyorum.
deli gibi katılmak istediğim aklı başında her gencimizide katılmaya davet ettiğim yarışma, sekiz çoktan seçmeli soruda bir milyon, ne kadar zor olabilir ki?
an itibaren sorulan sorunun yanlış olduğu yarışmadır.
engin altan düzyatan ın iğrenç gülüşüne her gün maruz kaldığım güzel programdır.
msutafa kemal atatürk ün genel kurmay başkanlığı yapıtığı yönünde bir iddia ile ellerinde kalan son elli bin liralarınıda kaybetmiş iki moronun an itibari ile götlerine baka baka sahneyi terk ettikleri program. atatürk ha! genel kurmay başkanı ha! cık cık...
ben mi yanlış gördüm yoksa engin altan düzyatan şu anda yarışan yarışmacılardan gurbet adlı yarışmacının kalçasına mı baktı?haydi bakalım göriciz yarışmasıdır.
an itibari ile hem zigon sehpayı hem de satenin eş anlamlısını bilmeyen denyo yarışmacıların bulunduğu yarışma. hayır o değil de bu insanlara boğaziçi üniversitesi nasıl diploma vermiş yahu?

edit: imlâ
pınar isimli yarı ingiliz kadın parayı kazanınca resmen babasından önce engin altan düzyatan beyciğime sarıldı/saldırdı. o gözler nasıl açıldı o kollar nasıl açıldı yareppim öyle.

gurbet-tuğçe ikilisinde de tuğçe cırlağı batırdı paraları. bi sus tuğçe'ciğim de gurbet de konuşsun, kadın biliyor ama bi fırsat vermiyorsun ki. ben sadece bunu duydum şunları hiiiç duymadım bikbikbik. gitti işte sekizyüzbin liranız. hala daha susmuyorsun. sinir sahibi oldum buradaaaa.
an itibariyle faruk adında cübbeli ahmet hoca'ya benzeyen bir yarışmacı katılmıştır ve şans getirsin diye paraları sakalına sürmüştür.
(bkz: tv izleyip izleyip entry sıçmak)
az önce we will rock you şarkısını söyleyen grubun sorulduğu yarışma.
Yarışmacıların durduğu cam platformun altında da kameraların olduğu yarışma. Etekli yarışmacılar için sakat durum.
faruk-erman
bu ikiliye dikkat dedirtiyor adeta.
bi milyonu alırlarsa şaşırmam.
zor ama imkansız değil
şu anda yarışan ikilinin en az 300 bin alıp gidecekleri kanaatindeyim. adamlarda kafa var belli bide şanslarına kek sorular denk gelıyor.
(bkz: bir milyon canlı para da hatalı soru)
the secret okuyup gelen bazı yarışmacıların olduğu yarışma. istedikleri şıkka odaklanarak, o şıkkın doğru çıkacağını sanıyorlar ya çok gülüyorum . hayır yani odaklanınca ''beşiktaş'ın kuruluşunu 1903 değilde 1913 mü'' yapacaksın a.. koyim. isteyip odaklanınca tarihimi değiştireceksiniz hiro nakamuralarım.
paraları canlı canlı göstererek yarışmaya heyecan katıyorlar.

dün akşam ilk yarışmacılarının ne kadar kazandığını çok merak ediyorum, bilgilendirebilecek olan?
an itibariyle emrah ve faruk için izlenesidir.
gurbet adlı yarışmacı yüzünden bir bölümünü kısmen izlediğim yarışma. hakikaten güzel kızdı. allah çirkin şansı versin sözü umarım gerçek olmamıştır sonunu izleyemedim de o bakımdan.
gül gibi çocukların keramet yüzünden elendikleri yarışma.