bugün

bakire olmasıdır. gerisi çok da önemli değil.
düğüne ne gerek var aşkım araba alırız o paraya.
haya ve edeb. bahsettiğim asosyallik, türban veya türevleri, dindarlık vs. yani ...gibi olmak veya ... gibi görünmek değil.
ve bunlardan bağimsiz güzel olduğunun farkında olan kızlar hani kezbanlaşmamış, dünya benim etrafımda dönüyor triplerini aşmış kızlar.
Para peşinde koşmaması.
Hesabı ödemeye tenezzül etmesi.
Neye güldüğüdür.
oturup kalkmasını bilmesidir.
Kaliteli insanlarla arkadaşlık kurabilmesi.
vurdurmamış olması ve sakso çekmemiş olması.
insanları kaliteli kalitesiz olarak ayırmamasıdır. hmm
bilgisinin ve fikrinin olmadığı bir konuda ''bilmiyorum.'' diyebilmesi.
Konuşmasından anlaşılır.
çoğu zaman ailesi. kızı erkeği yok.
Makyaj yapmaması, psikoloji felsefe ve sosyoloji gibi bir bölümü hakkını vererek okuması ve akademisyen olması.
göstermez anlarsınız. hoş anlamak için de kaliteye ihtiyaç var. o yüzden çoğunun kıymeti bilinmez.
Normal bir muhabbette bile kendini bir yerlere koymayıp erkek ve kadınında muhabbet kakari kikiri yapabileceğini gösterendir..
yalnız olması. çünkü zirvedekiler daima yalnızdır.
ilk etapta akpli olmaması iyidir.
Metro da yaşanan olay.
Diz üstü kalem etek yırtmaçlı (4 parmak daha kısa olsa mini etek derdim) çeket, bluz, kaliteli matraş marka notbook çantası topuklu ayakkabı renk stil olarak harika bir kombin yapmış 36 beden kadın tam karşımda boş olan yere gelip durdu.
Ayağında ki etek oturunca vereceği frikik ve tam karşımda olacağından hem kendimi hem onu rahatsız etmemek için elimi cebime atıp aynalı güneş gözlüğümü çıkardım takıyordum ki; çantasını oturacağı yere koydu.
Çeketetini çıkardı, çantasını eline aldı ve otururken çeketi dizlerine koydu. Ceketi düzeltme yapıp bacaklarını kapattı. Notbook çantasını kucağına aldı.
Cep telefonunu çıkarıp kulaklığını takarken ben de güneş gözlüğümü cebime koydum.
O an 1-2 saniye göz göze geldik, ben kalitesin anlamında tebessüm ettim.
Umarsız "hııı" ifadesi yüzü ile galiba bana "ne sandın yaa" diyordu.
detaydan anlaşılmaz kızın kendisi belli eder.
Kaliteli kız kendini belli eder anlarsınız.
Görüşlerine hakaret etmeden saygılı olması.
yapmacık değil, doğallıktan gelen kibar ve zarif bir üslubu olması. ailesine önem vermesi. aile ortamlarını sevmesi. sevgilisi var ise, sevgilim var demek zorunda kalmayacağı sosyal medyada ki bazı denyolardan veya herkesle yüz göz olmayacağı ortamlardan kendi hür iradesiyle uzak durabilmesi. süslü değil bakımlı olması. bakımını da en sade bir biçimde sergilemesi.
•Burger king vb fast food zincirlerinden bayıla bayıla yemek yememesi.
•Kitaplığındaki Dünya klasikleri kitapların sağlam yayınevinden olması. (iş bankası, yky)
• diksiyonunun düzgün olması.
• küfür etmemesi
• sigara içmemesi.
• patates kızartmasından nefret etmesi.
• patlamış mısırdan nefret etmesi.
• piyasada satılan siktiri boktan sözde edebiyat dergilerini satın almaması.
Müslüman ve türbanlı olmamasıdır. Mümkünse tabusuz olmalıdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar