Mallık = malların konulduğu kap.

Kötü şakamı hiç bir yere bağlamadan uzaklaşıyorum çocuklar. Obtum, kib, bb.
Başka ilde yaşayan birine aşık olmak.
Sırf konuşup kıza açılmak için istanbuldan mersine 5 kere gidip açılamadan geri gelmek. (bkz: Mal müdürü)
her erkeğin irili ufaklı yaptığı bir düzine mallık vardır.
Bir kız için herhangi bir şey yapmak.
(bkz: para harcamak)
Ona inanmak. Ne dese yapacaktım öyle çok seviyordum.
1 sene boyunca tıp için deli gibi çalışıp sınava girmemek. beyni mi ?

ve bir sürü mallıklar yaptım. artık akıllandım aga erkek adam aşık olmazmış hayat bunu öğretti.
sabaha karşı 4 te uykusuz uykusuz, götüm dona dona onun için otogara gittiğimi hatırlıyorum.
Şuan aklıma kendi yaptığım bir mallık gelmiyor yok sanırım, ama bir süre sonra bi anda 500 km yol gitmek olabilir üstelik benden ayrilmisken.
erkek sanarak haftalarca konuşmak... ulan bi kere bile sormadım; "sni yalymmı bitanm" diye. sorsam en azından mesele netleşirdi. çok basit goller yedim.
Evlenmek. Bundan daha büyüğünü tasavvur edemedim...
Anket doldurmak ve forumculuktur. Ulan kız düşürücem diye bütün gün burada forumluyorsunuz keratalar.
bağcılar'a gitmek.
ayaklarını yalamadan ayrılmak.
98 lira harcamak.
güngören'e bağcılar'a gitmek.
Güvenmek. işaretleri anlamayacak kadar körü körüne.
Hangi birini sayayım emin olamadım ama sanırım en büyüğü şehir değiştirip onun yaşadığı şehirde yaşamaya başlamaktı. Acısıyla tatlısıyla tam 5 yıl sürdü ve sonunda da ayrıldık. Eğer hiç bu topa girmemiş olsaydım ekonomik açıdan baya rahattım şu an.
şiirler, sözler yazmak , uykusuz kalmak...
kısaca sınırlı vaktini boşa harcamak.
final haftası ayrıldık diye içip sıçıp ağlamak... sonra da bıraktım zaten okulu.

final haftası mı ayrılınır allahsız oruspu?
Para harcamak.