bugün

sevilen kadına sevgiyi abartarak istisnasız her yerini öpülebilir olarak görmek ve öpmektir. bir gün yatakta abartıp sevgilimin koltuk altını öpücük yağmuruna tuttuğumda "en öpülmeyecek yeri öpüyorsun farkında mısın?" demişti. işte o an anladım ki sevgiliye duyulan aşk tavan yaptığında kolunun altı, ayağının altı fark etmeden her tarafı öpülesi geliyor insana.
geniş bir mide ve rahat bir kadın gerektirir. ikisini de buldunuz mu durmayın derim malum öle 2dk ya bitmez bu iş çok çalışmak lazım.
Ön sevişme belirtisidir. Öyle değilse kötü.
Iyyyk midem bulandı.
Her yeri tek seferde öpemeyeceğimize göre, elbette ayrı ayrı öpülür. Ama öpmekten çok sarılmak daha güzel. Sıkıca sarılıp kokusunu içine çekmek. Sevmek hele en güzelinin de güzeli. Parmaklrı usul usul saç tellernde gezdirmek. Teninde dolaştırmak. Çok güzel varlık şu kadınlar.
Dudak tiryakiliği.
Sevdigim ve arzu ettigim kadinin her yerini ama her yerini öperim.
ne demiş şair;
'..vücudunu santimetre karelere ayırıp,
Herbir santimetre karesini öpmek istiyorum..'
Aksi düşünülemez.
Kadını kadın gibi hissettirir.
Bir Ertem şener'in rüştünün her yerinden öpmesi değildir.

https://youtu.be/Dym6nQsX47U
erkek kadınını severse ve sevme tutkusuyla; kadında sevildiğini bildiğini ,sevilme tutkusuyla, iki tarafada çok haz aldıracak eylem. bu olay sadece, cinsel hazzın getirdiği bir durum değil , aşkın , sevginin ve tutkununda içinde barındırdığı bir durumu işaret eder aslında.
Pürüzsüz teni olan bir Kız olsa da öpsek denilesi durumdur.
kadını ilk alınından öpersin sonra Büyüklerinin ellerinden, küçüklerinin gözlerinden öpersin.
Her yerini öpün. En ince ayrıntısına kadar temas etsin dudaklarınız.
kadına abazan bir gözle bakan erkek yaklaşımıdır, kadının her yeri öpülmez, öpülecek yeri var öpülmeyecek yeri var.

bu tarz yaklaşımla kadına yaklaşan erkek, ne kadar kadınsız kaldığını beli eder, bu tarz yaklaşımlar ile ne kadar acıktığını belli eder, kadın için çekici gelmez.
bu biraz tutmayın beni döverim diyen adam gibi, tutan kimsede yoktur ya, hah o hesap.
Aşk varsa bunu yapmak mukemmel bir mutluluk verir iki tarafada.
her yerinden öpüyorum rüştü.
seviyorsan öp kardeşim sevmiyorsan dokunma o kadına.
Kadından anlayan erkektir.
(bkz: kulağımdan öp beni gıdıklanayım)
Seksten daha keyifli eylem. Saatlerce sürdürebilirim.

Beybi!
koltuk altini öpmüstüm aman yapmayin denemeyin agzima gelen tat ne iğrencti öyle...
Akıllara ertem Şener'in, rüştü rençber için söylediği sözleri akla getirir; öpüyorum seni rüştü, her yerinden öpüyorum, her yerinden.
(bkz: her yerinden öpüyorum rüştü) serbest çağrışım yaratan başlık.