bugün

evde otursun bir yere gitmesin beni gezdirsin hep gezdirsin.
laubali olmaması, herkese saygılı olması.
Ne istediğini bilen, kendine güvenen, gece çıkma sorunu olmayan, olgun ve eğlenceyi seven, SSK’ sı düzenli yatan, arabası olan beyler arasın..
Kadından kadına değişebileceğinden cevap veremeyeceğim. Bence kesin konuşmamak gerek, kimi için kişilik kimi içinse para olabilir.
Bir kere kibar olmalı yani diyelim ki konuşmaya başladık ilk kelimesinin lanlı lunlu olmasını istemem doğrusu.

Sonra hafiften bir ciddiyet mesela oturaklı olmalı desem daha doğru olur. Yerinde espri yapmalı falan.

Bunlar tabi karakteristik özellikleri. Bir de bunun bedensel ve maddi özellikleri dikkat çeker.

Bazı kadınlar için karakter çok önemlidir. Böyle insanlar karakteristik özelliklerine bakarak hoşlanmaya başlayabilirler.

Tabi bazıları için de direk dış görünüş ve maddiyat açısından iyi durumda olmak önemlidir. Böyle kadınlar ise dış görünüşünü beğendiği bir erkeğin biraz da karakterlerine bakarak beğenirler.
mayış + sikorta şart.

araba var mı ?

ev var mı ?

önemli ayrıntılar.

eskiden devlet memuru olmak çok önemliydi

şimdi bir önemi kalmadı.

herif kız isterken lafa oooooluuuummmm

dapu gadastro neyim de maaaaamır

diye lafa başlardı.

altı üstü sidikli bir odacı

ama zannedersin başbakan ameka.
Kendisine kölelik yapacak bi enayi olması.
An itibariyle öğrendiğim kadarıyla yaştır.
görsel
Başucundaki mezartaşı. Bu olmazsa o iyi erkek değildir.
Yalan söylemesin.
erkeği google olarak düşünün ilk aranan şey "son sevgilisinden neden ayrıldı?"
özgüven, zekâ, tip, anlayışlı olması, saygı, sevgi
zeka, sadakat, dürüstlük. fiziksel olarak da esmer uzun saçlı ve fit tercihim.
Ya soğuk değil de böyle her şeyi kendin emin bir şekilde yapıp sağlam bir duruş sergilemesi beni etkiliyo.
Saygı, en azından benim için. Her şeye önayak olan şeydir olmadığı yerde düzgün şeyler aranmamalı.
(bkz: sadakat)

Kadın erkek farketmez ihanet yıkar affetmez.
dürüstlük.
Kendini üstün görmeyen standart veya üzeri bir zeka ve vicdan. Yani insan olması.
Teşekkürler.
Cüzdan. Yüzde sekseni böyle. Kime sorsam aynısını diyor.
Konuşkanlık, zeka kırıntıları, hoş sohbet, küfür etmemesi en azından benim yanımda.
serhat?

çok vurmayın.
Karakter,zeka ve tabiiki saygı. Bunlar cercevesinde gelişen sevgi. Yani bir insan bu ozellikleri tasimiyorsa ona karsi sevgi duymamin imkani yok.
beyin. yemin ediyorum beyin. aptal erkek ömürden götürür.
valla simdi bir sürü sey yazmaya gerek yok ben sevdikten sonra hıc bır sey aramam onda neyse o dur.