bugün

eğer o kadın sizi etkilememişse rahatlıkla hayır denilebilir. bir kız arkadaşımın doğum günüydü. kız bildiğin taş hatun. sevgilisi hiç bir masraftan kaçınmadan süper bir yer kiralayarak süper bir organizasyon gerçekleştirmiş. her şey olması gerektiği gibi ilerlerken duygusal bir parça çalıyor. sevgilisi tarafından dansa kaldırılan doğum günü kızı sevgilisinin kollarından kurtulup bizim başka bir arkadaşın dudağına yapışıyor. partideki herkes şok oluyor. eminim erkeklerin çoğunun red edemiyeceği kızı orada feci bir şekilde rezil ederek red ediyor. olayın en acıklı noktası ise doğum günü kızının sevgilisi çok acımıştım lan yazık yavrum.
çok kolay ve basittir. eğer çükünüzle değil de beyninizle düşünebiliyorsanız.
başka bir kadına evet demektir.
görsel

şöyle bir kadına evet demekten daha kolaydır.
- afagca...
* hayır!
- neye hayır ?
* hayır ulan işte! ısrar etme!
- aa manyak mısın sen ?
* hayır! hayır! yüzbin kere hayır!
- anaaa gitti adam !
- hayıııııııırr!
imkansızdır.

bir erkek görünüşte bir kadına hayır diyebiliyorsa bile bu kadının soruyu hayır cevabı almak için sormasından kaynaklanıyordur.

aksi mümkün değildir.
hangi memlekette kadınlar teklif ediyor da hayır ya da evet deniyor önce bu durumu netleştirmek lazım.

tamamen mantık hatasıdır.

ulan biz götümüzü yırtalım, türlü maymunlukları yapalım, ipe başka cambaz almayalım, hanımefendiyi prenses ilan edelim ama karşılığında koca bir hayır yiyelim. hıyar mıyım lan ben !

bir kadına hayır diyorsan o kadının bu hayırdan haberdar etmek için konuşmana gerek yoktur. netice itibariyle davranışlarınla hayır diyebilirsin. uzak durursun v.s.

sana gelip de "biz sevgili olsak ya, negzel anlaşıyoruz" demez.

ufak minik tefek hamleleri olur, hissettirir.

sen de mal değilsen anlarsın zaten. mal değisen anlamamazlıktan gelirsin, bu da hayır dediğin anlamına gelir zaar.

ama ağzından "hayır" diye bir cümle düşmez asla, o kadınlara has bir davranıştır.

(bkz: dengeni sikeyim dünya)
diyememekten daha kolaydır.
-lütfen hamza, bu gece sevişmeyelim olur mu?
+ha ha ha hayır.
büyük erdemdir , sabırdır , özveridir. kadına göre de değişebilir tabi...
- mine parfümünün markasını söyler misin artık?
+ hayır dedim sinem. *
başka bir kadının hayaliyle uyumaktır.
iyi birşeydir. tercih edilme sebebidir.
-ayşe akşam bi sinema yapalım, ne dersin?
-tamam aykut süper olur, kardeşimi de getireyim mi?
-hayır!!!
eğer siz de bir kadınsanız hiç de zor olmayandır.
gerçekten isteyen bir kadına bile mümkündür. telefonda görüşmek tercih edilmelidir. yok olmazsa kadın bir şeklide sizden 5 metreden uzak durmalıdır, kalabalık bir yerde görüşülmelidir, sonra telefon no.su değiştirilmelidir falan filan.
güzel çirkin hiçbir kadını siklememektir.
erkek milleti yeryüzündeki en uyanık millettir damarlarında işine geldiği gibi davranmasını sağlayan özel bir kan taşır. o yüzdendir ki kadın çirkinse nadirde olsa hayır diyebilirken, güzelse ömür billah hayır diyemez. hadi bir gün bir vahiy gelse hayır dese öbür dünyaya gözü açık gider.
karakter meselesidir, bir kadını ya gerçekten seviyorsunuz ya artık bir şeylere doymuşsunuz.
- dün gece garip bir rüya gördüm, niyazi!!
+ hayır olsun.
her insanın başına gelebilecek durum.
neden bütün erkekler, abazan, kadının kölesi olmuş, sürekli onun bunun peşinden koşan muhtaç biri olarak görülüyor anlamıyorum.
E-Artık kadınların her dediklerine he tamam demiycem.
Later a days;
K-Niyazi ben bugün alışverişe çıkacağım.
E-Ne alışverişi yaa her gün her gün yok alışveriş falan.
K-Akşama da hiç bir şey yok ozaman unut akşam yatak odasını.
E-Ney! Olur mu yaw. Evde bişey kalmamış zaten aşkitom sen çık al şu parayı hatta hatta al şu kredi kartlarını ne istiyorsan al.

Diye sonuçlanan hadise. Mümkün değildir öyle birşey.