bugün

Okkalı boynuzu da yemesi muhtemel olan erkektir.
aldatılır, güveni kırılır, kötü davranılır, hor kullanılır.

aslında bunlar iyidir neden mi ? çünkü bir daha böyle olmamayı öğrenir erkek, tecrübe edinir. daha farklı kuralları olur, daha farklı görür.

teşekkürler.
Kızı kaybetmek adına, yanlış adım atan erkektir.

insanda kız-erkek farketmez, ego tatmin olgusu vardır. Eğer birinin egosunu pohpohlarsanız, sizi kendinden küçük görür.

Küçük gördüğü takdirde kendisinin daha iyilere layık olduğunu düşünür. Ve sizden uzaklaşmak ister.

insanın benlik duygusunu yüceltmeyin. Kaddar olacaktır. Acıma hissi körelecektir. Yerici ve bazen eleştirici olun.

bu onun yapısına uygun ayarı vermektir. Bu söylediklerimi asla unutmayın. Ki başınıza gelecek. Dikkat edin.
sonu bana benzer.. dikkatli olsun..
bir süre sonra terk edilen, terk edildikten sonra kadının peşinden koşmazsa kendisine geri dönülmek istenen, akıllı ise kabul etmeyendir.
Yanlış yoldadır karşındaki de senin gibi bir insandır, hiç kimse vazgeçilmez değildir. Vazgeçmem diyen insanı da hayat bir şekilde yola getirir merak edenler denemesi bedava sonuçlarına katlanmak şartıyla.
adı üzerinde adam gibi adamdır. doğru olanı yapmaktadır. yap bir iyilik at denize balık bilmezse malik bilir demişler.
Ya çok aşktır yada çok saf malesd ikisinin ortasi yoktur.
kızın götünün tavan yapmasıyla kapı kolu gibi kalacak erkektir. an itibariyle;
(bkz: ben)
aldatılacak erkektir.
ömrü hayatı boyunca yedekte bekleyen, terk edilişler, tekmeler sonrası omuzları çürümenin eşiğine gelen gayri faal erkektir.

adam boşuna dememiş ''ederinden fazla değer soytarıyı kral eder'' ailenizden başka kimseye değer vermeyin arkadaş!

oluruna bırakın hayatı zorlamanın bir anlamı yok. bırakın eşlik eden etsin hayatınıza.. heder olmanın bir anlamı yok!
yakin zamanda gotune tekme yiyecek olan erkek.
ayrılmak istediği ama terketmiş olmak istemediği bir sevgilisi olan erkektir. kız götü kalkınca onu bırakacak ve suçlu kız olacaktır.
orospu çocuğudur. net. kadın meselesi değil insana o kadar değer vermeyeceksin köpeğe insan muamelesi yapan köpek muamelesi görür.
aldıtılmakla sonuçlanıcak olan olaydır.
kaybettiğini farkedene kadar kendini winner sanan erkektir.
kıçına baka baka hayatına devam etmek zorunda kalan erkekdir aynı zamanda.
en az bir kez meyhanede sabahlayacak olan erkektir.
yarrağı yiyecek olan erkektir.

net abi, gel konuşalım. anlatayım sana kendimi.

bir insan kadın veya erkek her zaman tam olarak düşüncelerini anlayamadığı kişilerin düşüncelerini merak eder. tam olarak takdir edilmediği ama sevdiği yerde kalmayı, övüle övüle bitirilemeyen yerde olmaya tercih eder. örnek vereyim, bi arkadaşınız var ne giyseniz çok güzel olmuşsun diyor, öteki var beğenmiyor pek. ara sıra fena durmamış diyor. hangisinin güzel olmuşsun demesi daha değerli şimdi? veya bir iş yerinde herkesten başarılısınız ama başka bir iş yeri var herkes sizden daha ilerde, hangisinde olmak istersiniz?

ikili ilişkiler aslında hep bir meydan okumadır. karşındake kendini ispatlamaya, daha fazla sevgisini kazanmaya çalıştığın, senden gitmemesi için yarıştığın. karşındakine hakettiği kadar bile değil bir tık altı değer vereceksin, ve o hep daha fazlasını hakettiğinde hep arttıracaksın ama hep bir tık altta kalacak aga.

yoksa?
yoksa çantada keklik olursun aga. sen onu hep takdir edersin, senin için mükemmeldir. yanında kendini iyi hisseder. seninle egosunu tatmin eder. ilk kendine laf sokanın peşinden gider.

örnek vereyim.

- bir kızın beğenmediğin hiçbir şeyini beğeniyormuşsun gibi yapma. dinlediği müzik bok gibiyse bunu belirt. yoksa hande yener'e tapan bir kızın senin dinlediğin piyano resitali'ne "ehh" demesiyle karşı karşıya kalırsın. ama hande yener'ini aşağılasaydın bu yüzü olmayacaktı.

çok değer vermek, kendi değerlerinden vazgeçmeyle sonuçlanacaktır. aynı zamanda çok değer vermek, kendine değer vermemene işaret eder.

bir örnek daha vereyim.
etrafımda ne kadar umursamadığım, onlar bana yazınca sohbet ettiğim ama benim asla yazmadığım kız varsa hepsiyle süper geçiniyoruz. hayranlar bana. yazışmak, sohbet etmek, buluşmak, bir şeyler yapmak istiyorlar. ben sevip değer verip yanaşınca birine oysa, kaçmaya başlıyorlar. yani ya iğrenç bi herifim, ya da değer vermemek bu işin anahtarı. ki yakışıklı çocuğum da bak.

dinleyin lafımı.
Ya çok aşık, ya abaza erkektir.
Sonraki ilişkileri için mükemmel bir tecrübe kazanmış erkektir.
bir kadının size yaşattığı olumlu/olumsuz durumlar karşında kolayca yapılabildiğiniz tespit. ama anlamadığınız şey şu; kadınlar doymaz. sizin gösterdiğiniz ilgiyi hiçbir zaman yeterli bulmaz. yeterince kendini değerli hissetmez. hep daha fazla değer verilmesini ister. anlayacağın sen bunu yaptıkça yere öpmeye mahkumsun dostum. ha bu arada aç gözlü kadınlar neden böyle biliyor musun bob, çünkü kendilerine yeterince değer vermiyorlar.

gidelim bob.
o kadını kaybetme ihtimali yüksek olan erkektir.
işlem sonunda gerekilene ulaşamaz ve yeni değerler vererek doğruyu bulmaya çalışır.ideal bir yöntem değildir.şanslıysanız zamandan kazanırsınız fakat şanssızsanız çok zaman kaybettirir.

(bkz: x e hakettiğinden fazla değer vermek)
Sonunda hüznü tadacak olan erkektir.