bugün

"kimseye kendinden çok değer vermeyeceksin" sözüne kulak asmış ve bu hatayı yapması yetmiyormuş gibi bir de gidip bu değeri hak etmeyen bir kadına veren erkektir. mutlak suretle derin bir kalp ağrısına mahkum olacak olan erkektir. biran önce aklını başına devşirmesi gereken erkektir aynı zamanda.
(bkz: hak etmek)
+ 250.000 dolar, tek gecelik.
- yapma ahmet, şehrazat'a bile o kadar para vermediler.
+ hadi ya.
- diyorum abi sana, hakettiğinden fazla değer veriyorsun sen buna...
kendini kandıran erkektir. karşıdaki değer vermiyosa sen fazla değer veriyosun demektir.
Aşık olan erkektir.Kadını dünyanın merkezi olarak görür.
Sonraları kafasına denk edecek olan gerçek:
(bkz: hak etmeyen birine asla değer verme)
Daha sonraları kadınla bir muhabbet olursa şunu söylemesi de muhtemeldir.
(bkz: gulu sevdim dikeni batti seni sevdim gotun kalkti)
Hakketmeyenlere verilen değer abartılırken, asıl hakedenlerin değersiz kalması da yürek burkar ki buda:
(bkz: hayatın ne kadar ibne olduğunun anlaşıldığı anlar)
(bkz: kadın değerleme uzmanı)
hbbia 'ın haklı olduğu terk edilmek üzere olan kişiyi anlatan durum.

Evet , terkedildim ln ne var bunda ? Mükemmel değilim , yanlış kişiye değer vermişim X'e versem insan olurdu. diye hayıflanmaya da sebep olabilecek durumdur ayrıca.
üzülecek erkektir.
verdiği değer kadar kadar zulum görecektir, haketmiştir.

erkek: x
bayan: y

x: hayatım bak sana yeni ayakkabı aldım 10 000 dolar
y: bunlar ne yaa alır almaz lekelemişsin, çabuk sil onları.
o ruh hali o kadını o kadar yüceltir ki kadın bile şaşırır kendine, o göt kalkması kadını sizden daha uzaklara taşır, kendi eden kendi bulan erkektir.
yaşadığı tecrübe sonucunda, bir kadına asla hakkettiğinden fazla değer vermeyecek erkektir.
bazı kadınlar var ki değeri biçilmez oysaki. bu yazımı okuyan bayanların hemen aklına kesin aşık olduğu kadın gibi saçma sapan şeyler gelmesin. bu dünyada bir değer ifadesi var ise buda annelerimizdir. annelerin değeri biçilmez.
fazladan verdiği değerler döner dolaşır kendine girer. bir malın ederi neyse fiyatı odur. ne eksik ne fazla. sonra kendini bi bok zannedip havalara giriyolar.
aldatılacak olan değil, çoktan aldatılmış erkektir.
başka çaresi olmayan erkektir.
eğer seviyorsa ve yara alırsa diğer kızların korkulması gereken bir erkeğe dönüşür.
Her erkeğin başına gelebilecek bir derttir. işin kötüsü böyle bir ilişki yaşayan erkek, muhtemelen sonraki bazı ilişkilerinde, bir kadına hakkettiğinden az değer verme yanlışına da düşmektedir..
henüz ülkemizde var olmayan yada var olup bu zamana kadar beni bulmayan erkektir.
Gotunu kaldiriyonuz sunlarin sonra biz ugrasiyoruz demek isteedgim insan grubu.
aslında normal şartlara göre bakıldığı yapması gerekeni yapan erkekdir.

türkiyede ortalama bir kadının hakettiği değer itin 1 level üstüdür.
kadının erkeği yönetmesine yol açacak iştir. göt kaldırır başka bir halta yaramaz. çok aşık olabilirsiniz, her şeyinizi verebilecek durumda olabilirsiniz. ama mantıklı düşünmek lazım. sonuçta bu ilişki bitebilir de.
" bir kadına hakettiğinden fazla değer veren erkek" olmak istediğim ' bir kadın'ın içinde geçtiği cümledir.
zamanında hayatının merkezine koymuş, sonra da hayal kırıklığına uğrayarak tüm dişi varlıkları yargılayan erkek tipidir.
"Bir kişiye vazgeçilmez olduğunu hissettirirseniz, ilk vazgeçeceği insan siz olursunuz.."

- Sigmund Freud