sarı ve çocuk pembesi renklerinde olandır.
Kadına yakışmayan elbise yoktur. Yakışmayacak kadar absürd giyinen kadın vardır.
belinin en üstüne kadar olan dar pantolon varya ,güzelim pop bacak estetiğinin içine ediyor. Göt oluyor bir armut.
http://istemodabu.com/wp-...ot-Pantolon-Modelleri.jpg
Demiri batan sütyendir.
Tulumdur, giymeyin...
görsel
özür dilerim herkesten.
aylar öncesinde de savunduğum şeydir: mini etek, dekolte kiyafet çeşitleri. mide bulandırıyosunuz. kendinize saygınız olsun. vücudunuzu sergileyip de abazanların hayal güçlerini yüceltmeyin nolursunuz bayanlar. anne yahut anne adayısınız , yapmayın.
Önü kalkan arkası sarkan elbiseler.
tüylü, rengarenk saçma sapan şekilde elbiseler.
kadın bence düz, vücuduna oturan ve karakterini belli edici şekilde giyinmeli. az biraz kadınsı, biraz da ciddiyet verici giyinmeli.
(bkz: tulum)
açık saçık elbiseler ve kara çarşaf.

eskiden kara çarşafı yakıştırdığım çok olmuştur.
bana yazacak bir şey koymamışlar lan.
ne yazayım ben de mini etek diyeyim bari.
kara çarşaftır.
Vücuduna uygun olmayan her kıyafet. Kısa boylulara uzun balon etekler ığrenç olur, mini etek bileği açıkta bırakan ayakkabı bacak boyunu daha uzun gösterir. Kilolu hanımlar fazla dar ya da aşırı bol şeyler giymemeli. Fazlalığı olan bölgeyi kapatıcı kıyafetler tercih etmeli. Bir de odun gibi belirsiz varsa o kalın çirkin kemerlerden takmayın nolur ya.
tulum diye bişey giyiyolar ünlü kadınlar daha çok televizyonda görüyorum hangi akla hizmet öyle iğrenç bişeyi giyerler anlamam.
burka

türban

çarşaf
Pullu elbiselerdir. Hele bir de vücuda yapışıyorsa haliniz harap.
Beyonce olduğunuzu sanarken Palamut oluyorsunuz
Tayt kesinlikle.
türban altı kot.
Salaş tarz elbiseler.
Tamam amk bunun da dozu var ortalıkta Değirmenci gibi geziyorsunuz bazen.
mini etek. sen kadınsın kadın, teşhir şeysi değil. çoluk çocuk sahibi olacaksın, kocan olacak. elalemin bakıp bakıp mastır yaptığı biri mi olmak istiyosun.
Düşük belli olmayan jean pantolonlar.
(bkz: balon etek)

nasıl itici oluyorsunuz bir bilseniz.
vücut hatlarını herkese gösteren her türlü kıyafettir.
Kadına göre değişen elbisedir. Kimine tuvalet yakışır, kimine tulum... Tulum yakışana tuvalet yakışmaz; Tuvalet yakışana etek döpiyes yakışmayabilir. Bunlar görece kavramlardır.

Kadını güzel gösteren kıyafeti kadar kıyafetine uygun saçı ve göz makyajıdır.

Fondötendi falan bunlar boş işler.