(bkz: #10858104)
(bkz: başlık nick uyumu)
sekizinci nesil yazar. siktirsin gitsin. şaka la şaka geç otur şöyle. hoşgeldin.
bu nicki sevdim.
çok kullandığım söz öbeği, yazarmış la bu.
yeni yılda sağlık, huzur dilediğim uludağ sözlük yazarıdır.
geçimini, anketörlük yaparak sağlayan yazar.
(#14679237) entrysiyle bana estafurullah dedirtmiş, aksine kendisinin nickini daha sempatik bulduğum ve her gördüğümde tebessüm ettiğim tıp doktoru adayı.ayrıca tam bir ankara hastası.*
helallik dilenesi yazardır.
(bkz: sözlük yazarlarından aforizmalar/#15313777) entry-nick uyumsuzluğu hacı. olmadı şimdi.
(#15837602) harbiden çok kibar küfür eden insan. biri bana böyle dese iltifat ettiğini sanarım valla. *
yemin ederim adam ya.
hiç kimseye asılma teşebbüsünde bulunmayacak kadar olgun bir yazardır. hakkında söylenenlere itibar etmeyiniz.*
nickini sevdiğimini.
(#15846832) nolu entry ile erkek olduğu anlaşılan yazar. hoş gelmiştir.
doom günüsü kutlu olasıca yazardır. * nice yıllara! *
ramazanı mübarek olasıca yazar.
çarşambasını sel almayasıca yazar.
sempatik yazar.
kılcal damarlarımızdan şah şah şah dam dam dam ar ar ar şahdamarımıza bağlanan kanlardaki alyuvarları allaşana kadar kısık ateşte yuvarlama peşinde olduğunu söylediğimizde mübarekleşen ramazanı yazar olandır.
çok anlayışlı bir yazar. *
(bkz: #16364167) isyeeeeeaaan etmiş yazar.
çevremde pek çok bulunan, mallığını bakışları ile de full destekleyen, bir fikri olmayan beynini pek fazla kullanmayan ancak seni çekemediği için sana zarar maksatlı beyninin kontağını açan insanlar için kullanılan doğru söz. az önce biri yanımdan bana pisliğini bulaştırarak geçti, aynı mal bakışları ile. bırrrrr kışşşş desen kovulmuyor, malsın desen anlamıyor, boş yere bu havayı soluyup nefesini soluduğum havaya bırakıyor. hepsi aynı mal ifadeye sahip. bir hindi gibi tasvir edilebilir. boyunları biraz geride, göbekleri biraz ileride yürüyorlar. saçları biçimsiz bir biçimde. aksanları hiç bir dile uymuyor. evet bunlar aramızda yaşıyor ve bize de mal insanı tanımlama kaygısı düşüyor.
Çok tatlı bi yazarmış kendileri .
(bkz: (#16364086)) entry nick uyumunun tillahı yazarı.
tek kaşlara takıntısı vardır efendim. hayatını tek kaşlarla savaşmaya adamış bir kahramandır.