bugün

bir hatunun şişman olduğu nasıl anlaşılır diye merak edenlerin ilgiyle takip edeceği sorudur.*
Yanlardan can simidi gibi löp et sarkması.
ayak bilekleri. eğer çorap izi belirgin bir şekilde görülebiliyorsa, o hatun şişkodur.
beli ince değilse.
bir adet (bkz: baskül) ve bir adet (bkz: mezura) ile boyu ve kilosu öğrenilip google'a (bkz: boy kilo endeksi) yazıp ilk çıkan sitelerden birine tıklayıp mezura ve baskül sayesinde edindiğiniz bilgileri yazarak cevabını öğrenebileceğiniz sorudur.
Profilinde boydan fotoğrafı yoksa.
Gözlerinden.

Şişko şişko bakar böyle yiyecekmis gibi. Ben neden gözlerimi hiç gostermedim sanıyorsunuz. Yerim sizi hepinizi yerim hamburgerimi getirin bana of. Sevmedim bunu by.
Sen kilo mu verdin diyince seviniyorsa kesin göbeği vardır.
bakılması belki de yeterlidir.*
Götü kapadokya balonu gibiyse şişkodur.
şişkindir o.
Sarildiginizda eller kavusmuyorsa sismandir.
Bakarak anlamıyosan göz doktoruna git.
Ha sen başkalarının düşüncesine göre hareket edeceksen o da senin salaklığın.
Arkadaşlar sosyal paylaşım sitelerinde sadece gözlerini ve yüzünü paylaşıyosa şişmandır.
Boyunun son iki hanesi kilosundan azsa şişkodur. (150cm 60kg)
-tatlıya çok düşkünse
-hamur işi beyaz ekmek çok yiyorsa
-hazır gıdalar ve fastfood tüketiyorsa
-kola,gazoz vs çok içiyorsa

kesin şişkodur şimdi olmasa bile olacaktır.
Hayatında sanal alemler (özelikle sözlükler) yer veriyorsa %90 ihtimal ile şişko ve çirkindir. Reelde bulamadığı ilgiyi burada arar.

Reelde insanlar direkt şişko ve çirkin olduğunu görüyorlar ama burada bi el atıyorlar burada garibanlarda barbara palvin hayali ile mala asılıyorlar.

Ama aslında hobbit bazlama suratlının teki.

Edit: alttaki asalak göte ithaven. Entrysini silmişti geri getirmiş.

(bkz: #46804851)
Kantara çıkarılır. Soruya bak amk.
Senin inanılmaz derecede yakışıklı ve kaslı olduğun gibi miladerim. Sesin o kadar boktan ki gelip sözlükte yeni bestem nasıl diyerek ilgi bekliyorsun mk. Ajdar gibi adamsın ve utanmadan sözlük sanatçıları başlığına yazabiliyorsun.

Ayrıca am görsen yarabandı yapıştırırsın ama gelmiş burada sözlük kızlarını eleştiriyorsun.
Aynen miladerim aynen..
instagram profilinde yada fotoğraf paylaşımı yaptığı yerlerde yakından sadece yüzü paylaşılmışsa o kız yüzde 95 şişmandır. Şişmanlığı eleştirmiyorum. Hastadır bişeydir kendi tercihidir saygı duyarım ama bu böyle. Ayrıca kortizon iğne olduğum dönemde dahi sporda ve diyetteydim zayıflamaya devam etmiştim herkes verebilir.
Leğene su doldurup oturtulur yok o baskaydi.
Böyle keşkül titremesi oluyorsa şüşko dur.
Aşırı özgüven ve neşelilik. Şişko hatunlar genelde kendi kusurlarını umursamadıkları için(gerçi şişkoluk kime göre neye göre kusur, orası ayrı bi konu da) ve kendi ailesi de onu bu özelliğiyle eleştiriye tabii tutmuyorsa hele alabildiğine komiklikler şakalar gırla gider. Zamanla özgüveni kırıldıkça aileden ya da aşk işlerinden kendini bulmaya ve bilmeye başlar.