bugün

kadının beklentisini gerçekleştirmek.
Oğlum niye hep bir şeyler vermek zorundasınız onlar versin aq.

Akıllı olun akıllı.
Onun ruhuna dokunacak ve özel hissettirecek bir cinsel ilişki deneyimi.
(bkz: sadakat)
sadakati. volkan gibi biri olduktan sonra gerisi neye yarar.
Vicdanı.
O yoksa kalanlar hepsi geçici.
sevgi, sadakat ve bir evlat.
Para tabiki.para varsa seks var yoksa yok.
saygı, huzur, güven ve her ne olursa olsun rüzgarın estiği tarafa geçebilmek.
can kulağıyla dinlemek ve gülmek.
Şahsım adına konuşmak gerekirse kociş bana pantolonunu verse yeter. (Cüzdan ve arabanın anahtarını pantolona koyar). Gerisini ben hallederim.
Güven, sevgi dieyerek romantiklik yapanları anlamıyorum. Güven ve sevgi zaten olmazsa olmazıdır bu işin. Lütufmuş gibi söylenmesi çok saçma.

Bir erkeğin bir kadına verebileceği en iyi şey, kadının en çok istediği, aradığı şey neyse odur. Erkeğin verebileceği şeyler kadının aradığı şey değilse, ne verirse versin önemi yoktur.
banyoda yıkamak olabilir...
Şefkat ve sağlam bir tokmak.
..... afedersin. Anlayan anlamayana anlatsın. Evet.
Fill in the blanks.
Her şeyini versin.
hasta gününde bile ona bakacak bir merhamet.
Bu şarkı işe yarar.
Spotify _ Tunayt - Bir sen vardın.
doğal haliye kendisidir.
Saygı. Hayatımıza birini alınca içli dışlı oluyoruz. Bu demek değil ki kaybetmeyeceğinizi sandığınız insana karşı istediğiniz gibi sinirlenebilir, düşünmeden konuşabilinir, bir özür affettirebilir, çizgiler aşılabilir ya da müdahale edilebilir. Saygı çok keskin bir çizgi. Hayatımızdaki tüm insani ilişkiler için. insan sınır bilmeli.
şu zamanda vakit çok önemli.
vakitle problemi olan ben bir kadına vakit ayırmışsam çok iyi bir şeydir.
saygınlık .
Değer.

Onu kıymetli hissettirmesi. Kırmaması. Zarar verme potansiyelinin olmaması. Güven vermesi.

Bir de buna ek sevmesi.

Ent.
Birlikteyken sunabileceği özgürlüğüdür.
Herkesin kırmızı çizgileri vardır tabi.
Ben gidip başkasıyla sevişsin demiyorum.
Ama mesela kişisel zevkleri vardır kadının.
Onu izlemek istiyordur, onu yemek istiyordur, onu giymek istiyordur, orda vakit geçirmek istiyordur vesaire gibi.
Kısacası yalnızken yapabildiği bir çok şeyi, mutlu olarak yaptığı birçok şeyi kendisine sunmak o kadını mutlu etmektir.
Bir kadını mutlu edemeyeceğinizi düşünüyorsanız ona hiç yanaşmayın.
Aynısı erkek için de geçerli.
Ha bir de bir erkeğin bir kadına sunabileceği en güzel şey, istediği zaman gidebileceği hissiyatını ona kabul ettirmektir.
Bir ilişki bittiğinde erkek gibi bir erkeğe yakışan, ceketini asılı olduğu yerden alıp uzamaktır.
Bir kadın sizinle birlikte olabilir, hatta evlenebilir.
Bu durumdayken gelip size, bir başkasına aşık olduğunu veya onunla birlikte olmak istediğini delikanlı gibi söylerse, o kadına teşekkür edilir, yol verilir. Zorluk çıkarılmaz.

Kısacası vücut olarak güçlü diye, kişisel egolarına kapılıp, bir erkek hiçbir kadını bunlardan mahrum bırakmamalıdır.

Unutulmamalıdır ki, kadınların penisi yoktur ama, sizi sikmeye karar verirlerse, 6 ay götünüzün üstüne oturamazsınız.

Anlattıklarım bir erkeğe yakışır şekilde bir kadını mutlu etmek veya ona hayatta mutlu olma fırsatı sunmaktan ibarettir.

Kimseyi siz yaratmadınız, dolayısıyla rızası olmadan bir dakikasını dahi almanız hoş birşey değil.

Ha kadın siz hayatındayken haberiniz olmadan arkanızdan iş çeviriyorsa ne yapacağınız size kalmış.

Şahsi tercihim, terk ederim, adımı avucuna yazar, hatırladığında yalar.

Bunu yapan kadın da karaktersizdir, bir dakika düşünmeye değmez, uğraşmaya, zarara girmeye hiç değmez.

Kısacası kimseyi sıkmayın ki, sikmesin sizi.
Değer, ilgi, saygı. Bunların tamamını zaten hem kadın hem de erkek göstermelidir, bunlar sağlıklı bir ilişki yürütmek için gereklidir.

Bunlar lütuf olarak görülüyorsa orada ciddi sorunlar vardır, toksik bir ilişkiden söz ediliyordur.