bugün

Susması.
36-42 26-45 kordinatları içerisinde doğması tek başına itici olması için yeter de artar bile.
kararsız olması.
üretken olmaması.
miskin olması.
kıyafet seçimini kendi öz zevkine, beğenisine göre değil, diğerlerine ya da vitrinlere bakarak yapıyor olması.

edit: imla
Sigara paketini çorabından çıkarması. Yanı buradaki amacı anlamış değilim. Ama ben kendimi bildim bileli eğilip çorabından sigara paketi çıkaran erkeklere rastlarım.
insanların rahatsız olacabileceğini düşünmeden yolda yürürken, telefonla konuşurken, ağız dolusu küfür etmeleri.
arabasi olmamasi.

boyle arabasiz surekli tabanvay'la ulasimini saglayan fakirler kendisini nasil erkekten sayabiliyor yaf? ilginc bir durum bence.
Dişinin arasındaki yeşillik.
boş cüzdanı. gerçi bu detay değil, kızların ilk baktığı şey.
iğrenç ses tonuyla sürekli atarlanması. her şeyi biliyorum havalarında olması. gayrimeşru edindiği servetle hava atması. dedikodu yapıp insanları birbirne düşürmesi.
Kaba olması tabi ki de.
Bence bir erkeği en çok itici yapan detay yanında parası için takılan kızla hava atmasıdır. Beş kuruşu olmasa suratına s*çılmayacak insanlar altına araba çekince padişah gibi takılıyorlar ya bende ona ayar oluyorum.
küfür etmesi.
(bkz: erkekleri itici yapan detaylar)

aramaya inanmak..
kısa paçalı pantolon. fazla yıkanmış da çekmiş gibi duruyor üzgünüm beyler.
Bi destan yazdım sildim.

Sevmeye gönlüm olmayan adamın nefes alışı bile itici geliyor.
afedersiniz kız gibi olması. kelimelerinin arasında ay demesi.
ben erkeğim ve bu başlığa kadınların kustukları nefreti görmeye geldim. amacıma ulaştım gidiyorum, teşekkürler.
Çirkin bir gülüş, kötü bir kalp.
'' Kadın dediğin evinde oturur. Sen kadınsın yapamazsın. '' vb. boş cümleler kurması.
kendini kadınlardan her alanda üstün bir varlikmis gibi görmesi, gevşek gevşek "bizde sizden fazlası var" diyerek aklınca büyüklük taslamasıdır. böyle konuşmaya başlayınca onikili far paletiyle ağızlarına vurmak istiyorum.
Cıvık tavırlarla kızlara yapışması ve pipi düzeltme hareketi.
Sempatik olması . Evet sempatik.
bagri acik gezip o igrenc killarini gozumuze sokmasi.

aq maymunlari.
1 80den kısa olmasıdır.
Penisinin olmasıdır, hakeza taşak da aynı şekilde.

Ha kasap kardeş derse ki bu ikisi beni rahatsız etmez, o zaman bilemeyeceğim. Ben her görüşe sayvı duyarım, bizim çizgimiz belli.